Šta je novo?

Najbolja kamera do 2xx evra

Idemobre

Poštovan
Učlanjen(a)
11.08.2017
Poruke
158
Poena
70
Sta da kupim?
Moj favorit je xiaomi a1 jer:
Volim xiaomi modele -jedan vec i imam,
Svidja mi se njegov izgled,
kuciste,velicina.
E sada da li je on dobra kupovina za ovo sto meni treba ili imaju i neki drugi telefoni koji si u segmentu kamere mnogo bolji? Ili bi mozda on mogao posluziti za ovo sto meni treba.
Tako zelio bih od strucnih lica da mi navedu tih 5telefona koji su u cjenovnom rangu kao xiaomi A1 , a isticu se sa dbr kamerom.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
LeEco Le Max 2 - Sony čip, 21MPx, OIS (optička stabilizacija). Cena za nove (iz Kne) na KP do 200EU. Hardver na nivou S7 Edge (Snapdragon 820/4GB/32GB). Fenomenalan Ekran 5.7" 4K IPS. Jedina mana baterija od 3100 MPh.
 
LeEco Le Max 2 - Sony čip, 21MPx, OIS (optička stabilizacija). Cena za nove (iz Kne) na KP do 200EU. Hardver na nivou S7 Edge (Snapdragon 820/4GB/32GB). Fenomenalan Ekran 5.7" 4K IPS. Jedina mana baterija od 3100 MPh.
Budi iskren veći problem je software. Kompanija u problemima, pa mora da se žonglira sa romovima, a to nekome može da bude problem.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Kod nas ovdje u cg, uveli su pdv na cijene preko 75eura tako da nas ispadne preprepreakupo teelfoni za naruciti preko interneeta,a za sad ga nema u prodaji.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod moje zene na Max isti rom koji smo dobili uz njega. A sa romovima zongliraju ljudi kojima uvek nesto fali i koji bu uvek nesto bolje.

A i kompanija nije u problemu vise jer je drzava uletela sa kapitalom u nju.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se,ali highjackovacu ovu temu da ne bih otvarao novu.Planiram da uzmem telefon za kevu,pa imam slicnu dilemu.Budzet je nekih 220e maksimalno.Pogledao sam brdo testova i treba mi savet od ljudi koji se razumeju.Ja planiram pazarim mi A1 za kevu.Izrada,hardware i sve ostalo deluje mi bas dobro.Medjutim keva trazi telefon koji bi imao solidnu kameru.Ono sto ocekujem je pristojna kamera.Da li je kamera na mi A1 pristojnog kvaliteta?Ne ockujem flagship kvalitet,vec pristojne fotke na dnevnoj svetlosti.

Pored mi A1,razmisljao sam i o redmi 5+ i o honor 9 lite.Gledajuci po testovima,svi ovi telefoni po pitanju kamere deluju mi slicno.Da li da uzmem mi A1 ili redmi 5+ ili H9 lite?Ili imate neki drugi predlog.Izbegao bih full bloatware modele.
 
По дану и више него пристојна. Поготово ако ставиш gcam. Ноћ мало теже, видео још теже. А конкуренција тешко да ти може дати више за исте новце.
Не знам колико година ти има мајка, и какве је телефоне користила, али пази да димензије телефона буду одговарајуће, тј да не буде да не може нормално да га користи.
 
Matora je,baba od 65 godina.Jos antitalenat za novije tehnologije.Sledi mi nekoliko meseci odgovaranja na pitanja sta je ovo,pa sta sad da radim...Najverovatnije cu pazariti mi A1.Telefon mi deluje bas dobar.Majci nece smetati,jer sada koristi neki ZTE koji 5 inca.Hvala na pomoci.
 
Evo konkretno sta me zanima ima li koji samsung u cjenovnom rangu kao xiaomi mia1 da mu je kamera mnogo bolja npr portait mode ,hdr itd

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Portret mode nema ni jedan ni za približne pare. Po meni recimo da pogledaš samsung A5 2016 pošto ima ois, i daje solidne rezultate (bolje od novijeg modela). Ili polovni iphone 6s/se ako može iphone.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
LJUDI HITNO MI TREBA ODGOVOR.
Za 350eura,koji telefon je sa predobrom kamerom, mogu uzeti xiaomi mi note 3 za te pare ,tako da me samo zanimala vasa preporuke ako postoji nesto bolje za te pare,da se ne bih zeznuo. Hvala Vam.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Koji mi preporucujete a da je bolji od xiaomi mi note 3.Koliko sam mogao istrazivati -do sada sam dosao dozakljucka da je u tom cjenovnom rangu najbolja kamera Xiaomi minote 3.
 
Nazad
Vrh Dno