Šta je novo?

Prva postava Android foruma - potrebna pomoc!

Da vas nagradimo na neki nacin za sve vreme koje ste ovde ostavili

Ako neko zaslužuje da bude nagradjen, zbog vremena koji je proveo ovde i pomoći drugima na celom forumu, to je alfaunits , a ostali nek se poredjaju kako im je volja.
 
Slazem se, ali zato sve vas pitam da predlozite one koji to zasluzuju
 
Dark Warrior naravno :D

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svakako alfa, mislio sam da moraju bas eksperti za android, on je ipak svestran, i zaista spreman da pomogne za bilo sta...

Mi Note 3
 
Realno je to alfa, hoće da pomogne i objasni i na pm. Dodao bih i HSV.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Šumadinac, Vojkan, Kidence, Alfaunits, Zile995, Djilkosh, hsv.stoned

Pardon ako sam nekog zaboravio. :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bre, hocu da vas vodim u strava zezanje :D

Da vas nagradimo na neki nacin za sve vreme koje ste ovde ostavili
Оће да буде мезе и ћепи уз све то? Ако хоће, знам и ја много. Ако неће ... нема везе. :-devil-:
 
I moj glas za ekipu prozvanu dva posta ranije ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Zile995, Djilkosh_Ns, Kidence (dajte čoveku da uređuje Xiaomi deo), Loznica (trajno odsutan), Šumadinac, Vojkan, HSV.
 
SretenBg i Ivan I. su takodje prigodni kandidati - obojica su imali desetine Androida, mnogo informacija o njima su podelili sa ljudima. Iako se neretko nisam slagao sa njima, doprinos se ne moze osporiti.

Sent in style from my Moto X Style
 
Оће да буде мезе и ћепи уз све то? Ако хоће, знам и ја много. Ако неће ... нема везе. :-devil-:

Ma to je sve nista, to se podrazumeva, bice nesto mnooogo bolje :)
 
Pored kidenceta i zile995-ta koje već spomenuh, dodao bih i sumadinca i alfaunitsa.
 
  • Like
Reagovanja: M J
ne pratim toliko teme o mobilnim telefonima ali bih takodje glasao za sve nabrojane. dodatni + ide hsv-u jer mi je pomogao u odabiru prvog androida pa kad ga nisam vodio na cevape ja onda ga izvedite makar vi :)
 
Ma®e i @Alfaunits
 
Srećem samo hsv.stoned jer pratim samo sony, tako da moja tri glasa za njega :d

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja se zahvaljujem na glasovima, ali ja sam fan onog drugog, prepuštam glasove za Saleta i alfu.
 
Ja da sam ih sretao, ovde u "telefonima" ali i na mnogim drugim mestima su: alfaunits, Šumadinac, Proday, hsv.stoned ...
Verovatno sam prevideo nekoga, izvinjavam se, znam da nece zameriti... :)
Pozdrav svima, srecno vam u provodu bilo, pisite nam kako vam je bilo ako necete tokom desavanja da nam se javite... :D
 
Poslednja izmena:
Evo i mojih glasova. To su oni na prvu loptu, izvinjavam se ako sam preskočio nekoga. I da, redosled je slučajan

Proday, Vojkan, Kidence, Alfaunits, Djilkosh, hsv.stoned, Ma@e, Ivan I

Sent from...
 
Poslednja izmena:
Za ovih godinu dana,koliko sam registrovani clan,na temama koje pratim u android delu,od velike pomoci su Djilke i Proday. Njih sam imao priliku i da upoznam,stvarno momci na mestu,dosta upuceni u materiju. Dodao bih i Vojkana,mozda sam jos nekoga zaboravio.A generalno je alfa tu od velike pomoci na svim temama,od aparata za kafu,preko tehnologije,pa sve do pracenja posiljki. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala ali šta ću ja tu? Ne mogu se meriti sa njima

Sent from...
 
Можда Пеца оће да направи универзални BenchROM :) а ко се боље разуме у то :)
 
Kidence, Vojkan, Zile995, Djilkos, HSV
 
Kidence, Alfa i nesrećni nam Loznica
 
HSV ,Kidence ,Alfaunits ,Vojkan ,Djilkosh ,Šumadinac ,Zile995 ,nightshadow ,mironiko ,Loznica...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno