Šta je novo?

Tv za spavacu sobu 43-49"

ZeXx

Cenjen
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruke
997
Poena
170
Poz, planiram da za spavacu sobu uzmem neki tv, neka odluka je pala na dijagonalu ekrana od 43" do 49" budzet je do 600e ( +/-20-30e ). Tv bi uzeo preko severnih komsija.

Sto se samog televizora tice bitno je da je smart i tjt, nece se koristiti za gledanje filmova nego samo SBB D3 i to bi bilo to.

Gledao sam Sony X 7005,8005,9005 serije, 9005 prevazilazi budzet, ostaju 7005 i 8005 serija u zavisnosti od velicine ekrana neki se moze ukombinovati u tu cenu. Sta uzeti? Neki predlog i ostalih marki ne bi bio los, bitno je da tv bude kvalitetan pa i na ustrb dijagonale.

Zaboravih da napisem da najvise naginjem ka SONY SMART KD43XE7005 varijanti.
 
Poslednja izmena:
Ja sam za istu namenu (SBB EON + Netflix u spavacoj sobi) hteo samsung ue40mu6122, cena mu je ista kao sa KP, po radnjama. Iskreno mislim da se na te jeftinije stvari ne isplati igra sa KP.
Na kraju sam uzeo puno jeftiniji 43" vivax + x96mini android box.
+zadovoljan sam fleksibilnijim resenjem, mada imam vise daljinskih upravljaca i mini tastaturu. Kvalitet mi je potpuno nepotreban kad blenem iz kreveta u tv.
-prevelik je TV za spavanje, osecaj je kao u disku, a imam oko 2.5 metra izmedju glave i tv-a. spustio sam osvetljenje itd i ipak
 
Poslednja izmena:
Upravo tako, a osim toga utiče i na "aktivnosti" u spavaćoj sobi, u negativnom smislu.
 
Nazad
Vrh Dno