Šta je novo?

IsoBuster - Alternativa?

Pontiac

Poštovan
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruke
218
Poena
70
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pukla mi je particija na fleshu pa sam povratio particiju sa "Find and mount" programom i sacuva je kao .iso fajlove.
Zatim sam taj .iso skenirao sa IsoBuser-om i nasao veliki broj fajlova ali ne mogu da ih sacuvam zato sto Trial verzija to ne podrzava.

Znate li neku alternativu?
 
WinRar može da ti otpakuje .ISO ekstrahuje fajlove ili već šta oćeš.
 
Ne treba meni da ekstraktujem fajlove vec da odradim recovery iso fajla posto je particija bila corruptovana i sam .iso fajl te particije je corruptovan pa mi treba neki alat da odradi recovery tih podataka.

IsoBuster radi savrseno osim sto nije free pa nemam opciju da sacuvam fajlove koje nadje, a nadje skoro pa sve.

Znaci meni treba program kojem mogu da prosledim .ISO fajl, a on iz njega da proba da izvuce sto vise fajlova.
 
IsoBuster košta 40 dolara. Ako su važni podaci, to nije velika cifra.
Može li da se mountuje taj ISO, pa da probaš neki softver za vraćanje podataka?
 
Ne moze da se mountuje iso zato sto je file system bio corruptovan pa ja i sam iso "corruptopvan" tj. ne moze da se mountuje - Sto i jeste najveci problem posto sam jedino sa IsoBusterom imao opciju da izaberem iso koji zelim da pregledam.

U sustini odnecu u servis flesh da vidim koliko ce kostati recovery za fleshu od 4GB ako bude dosta preko 40e probacu sam, a ako bude tu negde bolje oni neka to odrade :)
 
Nazad
Vrh Dno