»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Test: AOC Q3279VWF 31.5

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        46.254

Ivan Mančić
        AOC kompanija nije naročito poznata na našem tržištu, iako su već neko vreme putem domaćih distributera u prodaji dostupni njihovi monitori iz svih segmenata. AOC je skraćenica za Admiral Overseas Corporation, azijski ogranak čikaškog Admirala koji se još 1947. bavio proizvodnjom televizora u boji. AOC je osnovan na Tajvanu 1967. godine, a na evropskom tržištu je prisutan od 1988. godine. U portfoliju kompanije se nalazi preko 100 monitora namenjenih kućnim i poslovnim korisnicima, kao i preko 20 modela namenjenih gejmerima. Iako model koji smo dobili na test ne pripada Gaming, već Home seriji, on donosi vrlo interesantne karakteristike koje bi ga vrlo lako svrstale i u red gaming monitora. U pitanju je AOC Q3279VWF monitor dijagonale 32”. Ovaj AOC model je tek pristigao na naše tržište, pa smo želeli da iskoristimo priliku i proverimo da li su opravdane hvale koje je ovaj model pobrao u inostranstvu, gde je okarakterisan kao odličan budžetski monitor velike dijagonale.
        ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Gile
        Guest
        Bas dobra kupovina, stavljam ga na spisak momentalno

Member
        Na forumu od
        Aug 2011
        Poruka
        86
        Definitivno dobra kupovina. Skoro sam uzeo LG34 " sa boljom horizontalnom rezolucijom (3440) i sa cenom od 69000 preko Subotice. Da u ovom trenutku nabavljam monitor verovatno bih uzeo (za manje para) dva ovakva.

Adi
        Guest
        Danas sam ga kupio najvise ponukan vasom recenzijom, monitor je fenomenalam, cijena u sarajevu je 235e sto je presmjesno, imao sam do danas philips 27", visa klasa ali nista nije poebno, ovaj ima vrhunski kontrast, boje, i sl.
        Jedino sto dok prepozna hdmi ulaz prodje mi meni za ulazak u bios, i sl. ali to vrenam pa uletim na foru,

Member
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        177
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 1700 @3.5GHz bez hladnjaka
        • MoBo: Asus Prime B350 Plus
        • RAM: 2x8GB DDR4 Patriot Viper @3000Mhz
        • VGA: Zotac 1050Ti GTX 4GBDDR5
        • MON: AOC 31.5"
        • HDD: 850EVO 250GB+Samsung 103SJ 1TB+WD Blue 4TB
        • OPT: Toshiba DVD-RW
        • Case: MS Black Widow
        • SND: Asus Xonar DG
        • LAP: HP 9470m Folio
        • INET: Kablovska
      7. gde uzeti ovaj monitor u Srbiji? niko ga nema na lageru, barem gde sam tražio. hvala

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •