Šta je novo?

Problem sa android 8

Drafer

Poštovan
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruke
519
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 2600
Matična ploča
Gigabyte B450 AORUS M
RAM
2x8GB DIMM DDR4 2400MHz Patriot CL17
GPU
Inno3D GeForce GTX 1660 Super 6GB Twin X2
Storage
Seagate Barracuda 1TB + SSD M.2 128GB Patriot Scorch NVMe
Zvuk
Asus Xonar DGX
PSU
Thermaltake Smart RGB 600W
Kućište
MS industrial cyclops V
Monitor
AOC Q3279VWFD8
Miš & tastatura
A4Tech Bloody Q81, RAMPAGE KB-R90 ORION
Ostale periferije
UPS Mustek 800EG, 85
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 11i
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Isprobao sam brdo SMS programa i ni jedan ne radi kako treba, scheduler (unapred slanje sms) ne radi dok ne upalim ekran, onda SMS ode, takođe ni reminder ili podsetnik da je stigla poruka na 1,2,3.. minuta.
To mi je sve radilo na svim predhodnim telefonima uvek, a na ovom skrnavom Mate 9 ništa ne radi.

Proverio sam one dozvole, pa ignorisanje optimizacije, štednju baterije nisam palio... ne znam u čemu može da bude fazon osim u androidu 8.
Ubacivao sam i nekoliko programa koji služe samo da odrade reminder pa ni jedan ne radi ništa.

Jedino Yaata SMS mi odradi reminder i to ne svaki put i umesto zadanih 10 puta odzvoni oko 3 puta maksimalno, a scheduler ne radi isto kao i na drugim programima dok ne upalim ekran.
Factory reset neću da radim, uradio sam to pre manje od mesec dana i dosta je za ovaj mesec.

Pritom kao da ima problem sa vremenom, ne menja slike na početnom ekranu ponekad, ako stavim da ih menja jednom dnevno onda ih nikada neće promeniti.
 
Oneplus 3, Android 8.0, EvolveSMS... Scheduler radi... Čisto info...
 
Probaj wipe cache iz recovery.

Nakon velikog update, kao sto je Oreo, je dobro uraditi hard reset telefona svakako.
 
Uradio sam factory reset pre mesec dana kada sam kupio ovaj telefon i odmah mu ubacio Android 8 posle update-a..

Lakše mi je da ga prodam pa kupim drugi iako izgubio pola para nego opet da mu brišem sve i zezam se pa da bude isto.

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ivane da li smem uraditi Hard reset na Honor 9lite. Kupio pre mesec dana i primetim neko kašnjenje prilikom otvaranja recimo poruke, pozivi itd
 
Nazad
Vrh Dno