Šta je novo?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

auuu kakva je to igra bila u svoje vreme.... secam se da je bilo jako mnogo oruzija a ako zatreba otkine svoju ruku i mlati sa njom :)
 
Otkine svoju ruku i mlati sa njom :D :D :D :D

Nisam igrao ovo nikad, deluje zanimljivo, kad zavrsimo i treci deo mozda cu probati na emulatoru.

Kraj Stormy Ascenta u prvom delu je kriminalan, tri prebagovane ptice koje idu levo desno, cak i kad se sve tri pogode, ne znaci da moze da dohvati skok, sa 50 zivota sam krenuo, sa 25 zavrsio nivo :D

Treci deo nisam nikad ni igrao. Sa otkljucanim duplim skokom i duzim vrtenjem, u vazduhu se ostaje 4-5 sekundi, a skace se u nedogled(slide>skok>vrtenje>dupli>dugo vrtenje). Sad je laganica :D
 
Otkine svoju ruku i mlati sa njom :D :D :D :D

Nisam igrao ovo nikad, deluje zanimljivo, kad zavrsimo i treci deo mozda cu probati na emulatoru.

Kraj Stormy Ascenta u prvom delu je kriminalan, tri prebagovane ptice koje idu levo desno, cak i kad se sve tri pogode, ne znaci da moze da dohvati skok, sa 50 zivota sam krenuo, sa 25 zavrsio nivo :D

Treci deo nisam nikad ni igrao. Sa otkljucanim duplim skokom i duzim vrtenjem, u vazduhu se ostaje 4-5 sekundi, a skace se u nedogled(slide>skok>vrtenje>dupli>dugo vrtenje). Sad je laganica :D

Nisi igrao Medievil, uh kakva je to igretina. Sto kaze ovaj na predhodnoj strani jedva cekam da izadje remaster... valda ce bude na pc ako ne igrace se na ps4. Ako dosada nisi vec igrao sacekaj da vidis sta ce da bude sa remaster, ako izajde za pc onda ce bude odlicno.
 
Ja sam relativno mladja generacija, tad sam igrao ono sto mi serviraju starija braca(sto nije bilo malo uopste :D), najvise se igrali fudbal, crash, spyro, bushido blade(to smo igrali dan i noc neko vreme :D), tekken, need for speed i jos gomila igara, ali ovu sigurno nisam :D
 
Pa ako si sve to igrao onda mi je neverovatno da ste propustili Medievil koja je bila u to vreme neverovatna igra. Ali dobro nije kasno da se isprave greske iz mladosti.
 
Pa ako si sve to igrao onda mi je neverovatno da ste propustili Medievil koja je bila u to vreme neverovatna igra. Ali dobro nije kasno da se isprave greske iz mladosti.

Za to vreme imali su nenormalnu dozu humora i za*bancija :)
 
Prvi deo nema slide.
 
Prešao sva 3 dela, odlične igre i odličan remaster/remake.

Dvojka mi je najviše legla i nju sam završio 85%, trojku oko 50% a u kecu nisam imao želju da uradim bilo šta od samog prelaska svih nivoa.
 
100 % achivement daje kecu poseban car, probaj :)

Mora svaki nivo da se predje iz prvog puta bez smrti i da se pokupe sve kutije ( cak i na bonus nivoima).
 
Nema se vremena i živaca za to pored svih drugih igara, mada kapiram potpuno da je u tome gušt.
 
100 % achivement daje kecu poseban car, probaj :)

Mora svaki nivo da se predje iz prvog puta bez smrti i da se pokupe sve kutije ( cak i na bonus nivoima).

Vidiš, tako sam i ja mislio, i umeo dobrano da se iznerviram... :d Elem, samo nivoe koji otključavaju poseban gem moraš preći bez izgubljenog života. (Bonus nivo se može ponavljati, tj. ne utiče na ishod.)

Ja dođoh do 102%. (Svi gemovi i Stormy Ascent.) Valjda bi trebalo preći i time trial nivoe za konačnih 105%, ali rekoh, dovoljno je. :)
 
Poslednja izmena:
Dobar, koliko me zivaca kostao na PS-u uf xD. Poceo sam i na pc, ali nikako da zavrsim, nadam se da ce izbaciti crash team racing remaster, sa nekim multiplay mozda.
 
E super, CTR i crash bash sam mnogo voleo da igram. Takve igrice se vise ne prave.
 
PS4 i Xbox One, opet bez PC-a

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno