Šta je novo?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Jesi li probao preko x360ce?

Ja sam tako ranije povezivao DS2, skines x64/x86 u zavisnosti da li je 64-bit/32-bit igra, podesis(ne znam kako, odavno sam radio, ne bi trebalo da je tesko).

Fajl treba da bude u istom folderu kao .exe od igre.
 
Blizu sam kraja keca, super odrađen remaster/remake po meni, ne primećujem nikakav problem sa kontrolama a igram na analogu na DS3 joypadu.

Meni je inače FPS zakucan na 150+, ne mogu da ga zaključam na 60 sa opcijama u samoj igri.
 
Blizu sam kraja keca, super odrađen remaster/remake po meni, ne primećujem nikakav problem sa kontrolama a igram na analogu na DS3 joypadu.

Meni je inače FPS zakucan na 150+, ne mogu da ga zaključam na 60 sa opcijama u samoj igri.
Probaj sa Rivatunerom, samo uneses maksimalni broj fps-a. Tako sam ja ograničio za Skajrim na 60
 
Ljudi, moze li mala pomoc?
Ima li ko uputstvo kako da podesim dzojstik?
Imam dva komada:
1) Genius MaxFire G-08XU
2) Originalni PS1 dzojstik prikacen na USB adapter.

Koji god da radi bicu zadovoljan. Probao sam sa x360ce, program prepoznaje oba dzojstika ali ih igra uopste ne vidi.
Ima li ko neku preporuku?
 
Isto i kod mene, x360ce ne pomaze....
 
Jel igrao neko sa XInput dzojstikom, da potvrdi da radi?
 
Ja igram sa originalnim x360 wireless i one gamepad-om. Rade savrseno oba bez ikakvih problema i podesavanja.

Inace sad se setih, ja sam imao slicnih problema sa nekom fifom, pre godinu - dve dana. Slicna stvar, vidi se gamepad u x360c programu ali igra ne vidi, posle guglanja sam dosao do resenja da neki fajl x360 programa sa 1.4 verzije rename-ujem u 1.3 verziju i onda je sve proradilo. Mozda je neka tako banalna stvar u pitanju
 
Poslednja izmena:
Bravo, radi sve!
Hvala puno :)
 
Malo gameplaya:



Stigao sam do Lights Out. Imam jos mislim 7 nivoa pvog dijela.
 
Evo nedelju dana kako je igram, ćerkica (5 god.) me svakodnevno primorava da prelazimo dobar deo igre :). I dalje se svega sećam, skoro sve je sakupljeno, ostalo je još 10ak gemova iz trećeg dela. Lepe uspomene budi na vremena kada se igrala na PS1.

Svakako je dosta lepša i drago mi je da je odrađen remade, ali mi gameplay ipak bolji na PS1 verziji, gde je prvi deo teži i izazovniji iz razloga što kada se izgine, slomljene kutije do checkpointa se ponovo pojavljuju, pa je za osvajanje gem-a bilo potrebno preći kompletnu fazu sa svim slomljenim kutijama bez izgubljenog života, gde čak i bonus faze nestaju ako se fejluju. Bilo je frustrirajuće, ali tada se imalo živaca, a zadovoljstvo je bilo veće nakon uspeha. I ako se dobro sećam, one rešetkaste kutije na koje se više puta skače dok ispadaju jabuke i dok se ne slome, moralo je 10 puta da se skoči do lomljenja.

U ovoj novijoj verziji, osećaj kontrole skoka je malo teži, pa sam se prilično namučio u dve faze sa kršnim mostovima i veprovima, te kako bih sačuvao živce, morao je da "radi" konopac ;)

Inače, igram bez problema preko DS3 "džojstika" :)
 
Ova metoda radi i Logitech Dual Action(pretpostavljam i za bilo koji drugi GAMEPAD koji se moze podesiti preko x360ce), prvo se jednom odrade podesavanja, kopira se dobijeni xinput1_3.dll i preimenuje u xinput1_1.dll, xinput1_2.dll i xinput9_1_0.dll i radi bez problema :)
Radi bez problema i sa obicnim Gigatech dzojstikom koji Windows prepoznaje kao "Generic USB gamepad".
 
Pao je prvi deo, ostao samo poslednji nivo(koji nije potreban za 100%, ali je tezak u pm), sa 30 zivota ga nismo presli xD
255dad42cc84bd4a133fd3c0c518d3c0.jpg


Na drugom smo oko 60-70%..

Relici smaraju, za to necemo ni da igramo :D
 
Poslednja izmena:
Onda je poslednji nivo i njegov dijamant 5%, nema sta drugo(ako relice ne racunamo). Videcu sutra :)
 
Onda je poslednji nivo i njegov dijamant 5%, nema sta drugo(ako relice ne racunamo). Videcu sutra :)

Pa jedino Stormy ako tu nisi uzeo za kutije kao sto rece.Stanje na kraju je 27/26. 2 secret levela, WholeHog(svinja "2") i onaj pali/gasi svetlo "2"

Jurim sve platinaste na timetrial-u, skoro se setih da C1 nije imao timetrial.Nije za ljude s slabim zivcima, NARAVNO da sam stormy morao prvo da zavrsim, a trebalo mi je oko 3dana po 4-5h da bi popamtio sve.Ovi ostali nivoi polu-boranija.Cela fora timetriala je da cim se spawnujes kreces cak i pre nego sto uzmes sat da krenes, jer su sve platforme namestene da se ne "cekaju" da se nameste duze od pola sec.Memorizacija je na kratkom/brzom skoku i dugackom/velikom.

Verovatno su ubacili TTrial ovde zbog triologije, ali neki nivoi jednostavno nisu stvarno za TTrial.Mucenje ako izuzmemo Stormy su nivoi unutar piramide(sto se ide na sve strane) i Hebeni "masinski" nivoi. C2 i C3 su k* za timetrial, njih sam i kao klinac pre 15god uzeo 80%-90% platinastih...
 
Svaka cast :)

Ja ne volim time trial, uzasava me pomisao da me vreme juri za nesto, radije bih igrao duplo duze nivoe.

Presli smo dve svinje i dva mraka.

Stormy je ludilo :D
 
Poslednja izmena:
Pala i stotka na drugom delu, subjektivno laksi od prvog, veliki skokovi dosta spasavaju.
 
Ne znam da li je tako napravljeno, ali onaj nivo gde ima 5 pcela za redom, kada se sve pcele odjednom ubiju(klizeci+spin), dobije se gratis zivot.
 
Ne znam da li je tako napravljeno, ali onaj nivo gde ima 5 pcela za redom, kada se sve pcele odjednom ubiju(klizeci+spin), dobije se gratis zivot.

Ne mogu da se setim lepo davno je bilo, ali ako je to onaj nivo u C2 sto ides ispod zemlje sa Crashom, mislim da se zove Beehavin' onda da tako je napravljeno.. Al sto rece gore da upravo su C2 i c3 boranija zbog jump+slide-a..spasava te od svega zivog.

Ma meni je bas dobro sto su uradili Remake.Vidim da ide i Spyro the dragon isto, pa i to isto cekam.Ko bi rekao da ce matore drtine da se zabavljaju ovoliko haha.

Nego sto sam zeni dao da igra... QQ zaeb totalni hahaha :D
 
Ne mogu ženu da odvojim od PC-a :d
Igrali smo oboje ovu igru kao klinci pa nas je spucala nostalgija. Odličan remake inače!
 
Igre su dobar trening za zivce, koliko puta me je ubio Nitro koji skoci metar u vazduh na koji nisam obracao paznju, ili nesto sto se jedva vidi kad se vracas unazad :D

Ja sam vise igrao Spyro-a kao mali, od Crasha smo vise igrali Crash Team Racing i Crash Bash, CTR je legendarna igrica..
 
Koji je minimum zahtevnsoti za igru??Na nwtu se pominje 8gb rama,nije li to malo mnogo?
 
Zasto mnogo ? 8 gb je minimum danas za bilo koju novu igru

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Igre su dobar trening za zivce, koliko puta me je ubio Nitro koji skoci metar u vazduh na koji nisam obracao paznju, ili nesto sto se jedva vidi kad se vracas unazad :D

Ja sam vise igrao Spyro-a kao mali, od Crasha smo vise igrali Crash Team Racing i Crash Bash, CTR je legendarna igrica..

CTR je bio bolestija teska, znam da su mi otpale ruke stiskajuci L2 i R2 za onaj power slide dok vozis.Tu nikad nisam otvorio onog zadnjeg, N.Tropy-a, koji se otvara kad uzmes platinaste timetrial-e, jer su neki leveli(bar u to doba) bili preteski
 
Nisam ni ja koliko se secam, a dosta sam igrao karijeru.

Mi smo to vise igrali jedni protiv drugih, kao i Crash Bash :)
 
Nisam ni ja koliko se secam, a dosta sam igrao karijeru.

Mi smo to vise igrali jedni protiv drugih, kao i Crash Bash :)

Znam da mu nije mesto, ali se radujem remastered-u ove igre



Bice ukljucen i ME1 i ME2 u remasteredu, kao i Crash :) Aj zdravlje boze da izadje i za PC..za sad najavljuju samo PS4 :)
 
Nazad
Vrh Dno