Šta je novo?

bluetooth sluske ne rade na PS4???

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
danas otisao i kupio JBL BT sluske, i ladno, ps4 ih vidi, ali kad treba da ih registruje, tjorak... "bluetooth audio devices are not supported by PS4"??????
jeli moguce???
ima li nekog leka ovome da prorade?
hvala za odgovor
 
a koje su oficijelne? bilo koje sony, ili bas za ps4?
i za mikrofon me bas i Z..... pa neznam jel sony prepoznaje bilo koji taj usb bt dongle adapter, pa da probam sa nekim?
 
pa da, ali jos sam na cekanju novog LG-ija i trenutno na "obicnom" samsingu, pa nemogu kaciti sluske na njega.....
 
adapter.jpg

ova mala stvarcica mi je resila zvuk na JBL sluske........ zvuk je bas fenomenalan, zadovoljan sam
 
poslao mi jedan covek odavde, clan foruma, video da kukam, rece 8e koliko je i on platio na ali ex..... :D
 
kupio sam sony bravia kd-xe8096, sve je super, ali igrankama sa JBL sluskama nikad kraja.... kao sto Ji 4Tze gore rece : "Ja nakačim na TV, tu rade svake ", sony Tv mi uopste ne vidi ove JBL sluske kad probam da ih uparim.....????!!!! o cemu se tu sad radi, jel moguca tolika nekompatibilnost?
 
pa sve sam to uradio, ali tv mi sem mikrofona, koji predpostavljam da je u daljincu, ne vidi nista..... BT je ON, pise searching for accessories..... i samo tako stoji dugo i dugo..... nista ne nalazi...... sobi su mi ukljuceni BT na iphoneu, na macbooku, na dell laptopu, ps4 sve te deviceove vidi, a tv nista.... jednom mi je samo prikazao wireless controller od ps4 i to je sve...... nemam pojma sta da radim...... da nije nesto pokvareno, samo mi to fali u PM....
 
ne, nije ni visible.... tojest, tv sem mikrofona na daljincu nista ne vidi, samo mi je jednom video wroeless controller od ps4. sluske najnormalnije rade na iphonu, macbooku i dellu, i ps4 ih vidi kao model, ali vec kao sto pisah ovde, ne pare se, iako preko onog malog usb donglea rade i na ps4.
 
evo, sad sam ga raspario sa mikrofonom, i sad vise ne vidi ni mikrofon..... uzas
 
mikrofon sam uspeo da spojim nazad, i radi, znaci verovatno je BT na TV ispravan, cim mikrofon preko njega radi i vivdi ga u connected devices...... neznam sta je sa ovim sluskama, da ih ne prepoznaje....
 
Poslednja izmena:
da, imaju mikrofon, dell ih vidi i kao sluske i kao headset, a imaju 100% mikrofon.....
 
Ma neka glupost 100%, ja bih raskačio mikrofon i pokrenuo paring proces od početka samo za sluške, tako sam i kod sebe na Panasonic TV-u.
Možda si negde namestio TV da se ne vidi za ostale uređaje.
 
Ma neka glupost 100%, ja bih raskačio mikrofon i pokrenuo paring proces od početka samo za sluške, tako sam i kod sebe na Panasonic TV-u.
Možda si negde namestio TV da se ne vidi za ostale uređaje.

definitivno nemam pojma, sta vise da probam..... tv jednostavno nema sanse da vidi JBL sluske.....a da raskacim mikrofon sa njih, kako si to zamislio da uradim? ima samo neka rupica, i unutra je MIC.... na PS4 kad udjem u BT devices, TV je vidljiv, znaci da mu je ukljucen BT, a i mikrofon sa tv daljinca, koji radi preko BT, radi najnormalnije...... bas me ovo jako nervira..... :(
 
drustvo, ako neko zna ili moze da pomogne
imam ovaj headset: https://www.plantronics.com/us/en/product/voyager-legend-uc i naravno bez problema ga koristim kao i oogabooga na iphone-u i na macu ali iz nekog razloga mi na PS4 radi samo mikrofon, lol, a pre sam ocekivao da nece raditi mikrofon a hoce sluska
da li moram da uzmem ovo: https://www.mobilefun.co.uk/ps4-bluetooth-headset-dongle-54708 sto je preporucio Dr. Mare da bi mi radila i sluska ili je to nemoguce?

na prvoj strani ove teme, imas slike uredjaja - usb BT dongle koji sam kupio, i sa njim na PS4 sluske rade najnormalnije :)
 
Ne fizički da raskačiš :) forget u podešavanjima...
Nego, da nisu sluške već nakačene na neki od uređaja??
Pogasi BT na svima sem TV, upali pairing mod na sluškama pa probaj tako?
 
nisu nakacene, tojest zakacene su na ps4, ali ili je ps4 ugasen ili mu iscupam usb dongle da se ne bi zakacile na njega kad pokusavam na tv, sa mac-a, della i iphonea sam ih raspario.... kad im stisnem dugmence, blinka plavo pokusava da nadje par, ali nista.....
 
pa u soniju su definitivno sampioni, hahahaha, sad sam zvao sony podrsku..... kaze da ni ne pokusavam da povezem sluske, bilo koje...... jer tv i sluske koriste za delic razlicitu frekvenciju, i da ih je nemoguce povezati..... au bre, prvo ispizdim dok sam ih povezao sa ps4, a sad sa ovom azdajom od tv ni nemogu,.... uzas
 
Nazad
Vrh Dno