Šta je novo?

"Hyper TX3 EVO" - "AM4 bracket"

Indastrijal

Poštovan
Učlanjen(a)
09.03.2018
Poruke
1
Poena
51
Zdravo prijatelji iz Cooler Master-a, trenutno imam "Hyper TX3 EVO" hladnjak i planiram da izgradim/dogradim kompjuter.
Namera mi je da uzmem "Ryzen 5 1600x" procesor, ali nemam "AM4 bracket" za montiranje, na Cooler Master sajtu vidim da podržava "AM4 socket",
interesuje me gde mogu da nabavim "AM4 mount/conversion" pribor za hladnjak?
 
Ne postoji takav adapter za TX3 EVO za AM4. Zato sto nije ni potreban. Stavlja se na isti nacin kao i na AM3.
 

Prilozi

  • TX3 EVO.jpg
    TX3 EVO.jpg
    61.8 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
Samo mali uvid u to kako sam ja rešio svojevremeno sličan problem.
Davno, pre... nekih 10 godina možda (ne sećam se tačno, možda je bilo i manje), kupio sam hladnjak Titan Fenrir. šmirglao, polirao - u odnosu na BOX hladnjak koji sam imao drastično mi je spustio temperature u računaru.
Kada je trebalo da pređem na noviju platfornu (koju nije podržavao u početku), pisao sam direktno proizvođaču sa namerom da vidim da li moguće nabaviti tako nešto (Hladnjak je bio obličan, rame uz rame sa tada nekim izvikanijim modelima, a znatno jeftiniji), jer nisam želeo da ga menjam.
Ljudi su mi iz Nemačke sami poslali bacplate o njihovom trošku (Mislim... 1,5€, pa nisu ni postavili to potanje). I zahvalili se što i dalje želim da koristim njihov proizvod.

Ovo samo navodim kao pozitivan primer firme koja brine i o tako malim sitnicama koje su bitne kupcima. Ukoliko ti zatreba u buduće tako nešto, ne oklevaj da pišeš proizvođaču - nikada se ne zna.
 
Nazad
Vrh Dno