Šta je novo?

Sta se desilo sa tablet uredjajima?

@havijer
u toj klasi tableta na kp ti dominira huawei manje više...i ja za sebe tražim nešto slično jer je i meni baterija na asus hd7 već dosta oslabila...da li si se raspitivao koliko je zamena baterije za njega?

huawei je naravno zapetljao sa oznakama, ali ok modeli su m3 lite od 8" i t3 od 7"...ne znam koliko ti je potrebno da ima sim i telefoniranje, to ipak podiže cenu...gledaj modele koji to nemaju ako nije bitno...ovaj m3 lite 8" bez sim kartice je 185 na kp...
 
Ako je dijagonala 6.4" dovoljna, Mi Max 2 je odlican uredjaj.
 
Ocena 9.8 sve govori :)

Kimovil formira te ocene na bazi specifikacija i u poređenju s ostalima u tom rangu, to nisu ocene korisnika niti sa testova. Ukratko, taj njihov rejting ne znači ništa. Niko nema pojma kako je zapravo izrađen, kako se ponaša u radu, itd. Specifikacije mu jesu dobre za te pare, to stoji, ali...ko hoće nek rizikuje. Plus, na njegovu cenu od 180€ treba dodati još 32% na ime carine i PDV-a.

Taj Huawei T3 mi deluje kao solidna kupovina. Lenovo bih obišao, nemam naročito dobro iskustvo sa njihovim tabletom koji imam, a jedino što je bolje tu je Samsung ali po naduvanim cenama...
Verzija od 10" jeste samo malo skuplja ali to je ista rezolucija na 10", biće još ružnije nego na 8...
 
Postoji mogućnost da se plati samo PDV ako ide preko evropskog magacina ali kako to izvesti ne znam. Ja sam naručio jedan tablet sa Gearbest od stotinak dolara i platio sam samo 1000 din, ali se na pakovanju videlo da je stigao iz Stokholma.
 
Gde si ga nasao za te pare?
 
Vidim u Telenoru ali samo 10''. Interesuje me samo prodavnica i fiskalni racun.
 
I ja majci moram da kupim novi tablet koji će zameniti hd7 :). Hvala kolegi @havijer na predlogu, uzeću i ja najverovatnije m3 lite na kp. Mnogo je bolji od svih tableta u radnjama za taj novac.
 
Nazad
Vrh Dno