Šta je novo?

Samsung LS24F350FHUXEN pomoć

bobadilla

Poštovan
Učlanjen(a)
08.03.2018
Poruke
1
Poena
51
Pozdrav svima, ovo mi je prvi post.

Kupio sam Samsung LS24F350FHUXEN u Tehnomaniji u radnji ali nije bilo na stanju pa je stigao na adresu 21. februara. Posle nekog vremena od priključivanja sam primetio da ekran ne dihtuje lepo uz ivicu.
Kad se pogleda iskosa baš se vidi svetlost po ivicama, što mi smeta, naročito noću. Na levoj strani samo pri dnu i vrhu, sredina je ok, a na ostalim stranama skoro celom dužinom.

gore.JPG desna i dole.JPG leva.JPG

Odmah sam ga spakovao i ujutru odneo nazad u Tehnomaniju i i tražio zamenu, a oni su ga poslali na reklamaciju.

Reklamacija je odbijena, odgovor je bio da posle rigoroznih testiranja nisu primetili nikakav kvar.

Preuzeo sam monitor danas 8. marta i odmah otišao u drugi ovlaščeni servis,
gde mi je serviser rekao da Samsung tobože tako pravi low-end monitore i pokazao mi čini mi se Samsung S24F356FHUXEN, koji je stvarno imao isti problem.

Kaže da ne može da mi pomogne i da je najbolje da odem opet u Tehnomaniju da ih zamolim da mi daju nešto drugo(što sam već pitao ali su odbili)
Inače imam Samsungov PLS TV i dva stara TN monitora koji nemaju taj problem.

Zanima me da li neko ima slična iskustva, da li je to stvarno uobičajena stvar ili me rade na finjaka?
Da li imam pravo da tražim novac nazad iako je prošlo 14 dana jer je monitor bio na servisu sve vreme?
 
Tako je i meni odbijeno par reklamacija falicnih uredjaja (druge radnje),vreme roka za vracanje robe treba da je zaustavljeno dok uredjaj boravi u servisu,po licnom iskustvu bolje je odmah vratiti i traziti novac nazad nego reklamirati i gubiti vreme i zivce.
 
bobadilla, da li je to generalno karakteristika za njih ili? Kakva je slika mimo toga?
 
Nazad
Vrh Dno