Šta je novo?

Pomoc oko izbora

NemanjaDk93

Tool Maker
Učlanjen(a)
11.10.2011
Poruke
1,857
Poena
245
Za koji mesec mi izlazi ugovor u VIPu pa razmisljam koji telefon da uzmem u pripejd tarifi. E sad mi treba vase misljenje u vezi MTS TELENOR I VIP. Koji je po vama najbolji? ja sam u VIPu vec oko 5 6godina i sve je super osim te mreze, jako slab signal imaju...
Inace telefone koji gledam su da ne placam vise od 2700din mesecno sa taarifom i telefonom! gledam sasung J7 i huawei p10 lite dual sim(Ako znate neki bolji slobodno recite). Sta mislite koji je bolji izbor? Vazna mi je baterija i da ima solidnu kameru!
 
Nokia 6, Motorola Moto G5S Plus.
 
ako je samo baterija onda J7, p10 malo slabija baterija ali bolji na svim ostalim poljima, mada mozes da sacekas da izadje p11 lite, verovatno ce pasti cene..
telenor je najbolje pokriven mrezom ali je i najskuplji, ako gledas samo ugovor - mts.
 
Sad sam video da tek za 3 meseca mogu da uzmem drugi fon u VIPu a tek u septembru mi istice ugovor... Ma ja gledam filmove i net cesto koristim i tu i tamo kameru pa mi je vazna baterija i da se ne zapucava cesto... Stvar je u tome da u vipu imam popust jer sam dugogodisnji korisnik... E sad ne znam MTS i telenor kakvi su, cini mi se da je vip najeftiniji i najvise nudi? I da gledao sam taj p10 lite i ne svidja mi se sto je jako slaba vidljivost ekrana tj osvetljenost je slaba...
 
Zar u VIP-u nije da moze 3 meseca pre isteka ugovora novi ugovor?

"*****Obnova ugovorne obaveze bez naknade moguca je u periodu od 21. Do 24. Meseca tekuce ugovorne obaveze. Obnovu ugovorne obaveze moguce je izvrstiti i ranije po zahtevu korisnika, a najranije do 18. Meseca
tekuce ugovorne obaveze, i u tom slucaju, ukoliko je Vip saglasan sa zahtevom, naplacuje se iznos prema tarifi na kojoj se korisnik trenutno nalazi, pre prevremene obnove ugovora."
izvor: https://www.vipmobile.rs/upload/documents/cene/Postpaid.pdf
 
Pa to sam i napisao... u 9 mesecu mi istice ugovor ako se ne varam znaci u junu mogu produziti ugovor. Ali moram jos proveriti tacno da li je u 9 mesecu napravljen ugovor, ne mogu jos da se setim :p
 
Pise ti u aplikaciji.
 
Sve razmisljam da ne uzimam novi telefon jer mi je ovaj moj sony m5 ok. Nego razmisljam da uzmem samo karticu od mts ili telenora i prebacim broj samo... Vazan mi je net! Znaci ja nekad i 8gb mesecno potrosim :p Sta mislite da li telefon koji je uzet u VIPu moze da radi sa telenor ili mts karticom? I sta vi mislite da li uzeti mts ili telenor?
 
Moze da radi ako je otkljucan, ako je zakljucan onda nece moci, dok ga jel'te ne otkljucas :D MTS je do skoro imao akciju da za neke pakete dobijes dodatnih 100gb net-a svakog meseca do isteka ugovora.
 
Najverovatnijecu tako nesto da uzmem, Zvao sam vip juce i nemaju nikakve ponude za net! Ja na poslu nekad imam vremena pa sam stalno na YT FB itd pa mi treba sto vise Gb interneta... Jako me privlaci onaj samsung J7 ali brate opet 2 godine ugovora a nikakva ponuda tarife...
 
Mi smo Srbi cudo, mi bi za 8-15e paket i da nam prepolove cenu telefona od 1000 evra. Da li vi razumete da 90% foruma da 250e za 2 godine operateru od chega je 50e PDV? Znaci da vip/mts dobiju 200e ukupno ;)
 
Uzecu neki xiaomi za cca 150e i uzeti u mts ili telenoru karticu i smanjiti mesecni rashodak sa 3.300 na 1200din :) ostane mi 2k da pijem dva vikenda :)
 
Nazad
Vrh Dno