Šta je novo?

Potrebna osoba za servis tastature

Stiletto

Slavan
Učlanjen(a)
27.07.2008
Poruke
322
Poena
320
Pozdrav svima, nisam siguran da ovde bas moze da se trazi serviser licno al ostao sam bez izbora.
Imam Corsair K63 tastaturu staru oko 6 meseci, garancija na Madjarsku, zbog veoma losih iskustva sa njima ne zelim da saljem tastaturu na reklamaciju jel cu izgubiti sve zivce i cekati 2 meseca na istu. ( Prva mi je stigla sa keychatteringom na S dugmetu, dok sam docekao novu izgubio sam 2 meseca, dosta zivaca i natezanja, pretnji itd ka likovima iz Subotice preko kojih sam uzeo istu.)

Uglavnom, na sadasnoj tastaturi je iz meni nepoznatih razloga otisao Stabilizer na SPACE dugmetu sa leve strane, fakticki nije vise ispravan i potrebno je da se zameni. Posle gledanja snimaka menjanja slicnog odustao sam od toga da to sam radim.
Tako da trazim osobu koja je iskusna sa tastaturama ili bolje reci otvaranjem istih, serviser ili neko ko se sam ucio, da dodje kod mene kuci, centar Beograda kod skupstine. Otvori tastaturu, skine ispravni Stabilizer sa desnog shifta i prebaci ga na Space, ovaj sa Space vrati na desni shift, zatvori tastaturu i dobije na ruke 20e za to.
Proceduru bi radio na licu mesta tj kod mene kuci.
Sam poslic nebi trebao da traje duze od pola sata uz osnovni alat potreban za ovo, tako da mislim da su pare koje nudim vise nego fer.
 
Da posaljes Corsair-u?
 
Nazad
Vrh Dno