Šta je novo?

Problem oko kompa

Philip

Poštovan
Učlanjen(a)
15.02.2018
Poruke
40
Poena
60
Pozz društvo, evo već nedelju dana kako mi je stigao novi komp, međutim već je počeo da brljavi, javlja se BSOD, slika se zamrzne, klok igpua ne može preko 1240MHz, čim se to uradi javljaju se navedeni problemi, mislim da je matična u pitanju pošto ima dosta negativnih iskustva u sa tim modelom, pokušavao sam i sa reinstalacijom wina, bios je poslednja verzija, temperature su uredu, ram sam testirao nije ni on, jedino kada sam bio stavio u 1 i 3 slot nije davao sliku uopšte, a kada je stavljen u 2 i 4 radilo sve normalno u dual channel modu, što mi je činiti da reklamiram ovo?
U pitanju je ryzen 5 2400g, ab350m pro 4
 
Uradi bios update, danas je izasao.
 
Ma nikakav pomak, sad ne baca ni sliku vise
 
TA ploca je poznata da brljavi i trenutno je najgora moguca kupovina... Alli ajde da probamo:Ugasi napajanje pa izvadi bateriju sa maticne i prespoj to kuciste gde je baterija da se isprazni skorz sve i drzi tako 10 15sec... Ram ubodi u 2 i 4 slot, proveri da li je kuler na proc previse stegnut ako imas aftermarket neki hoce da se desi da ga neko previse stegne pa brljavi proc.
 
Ako si kupio pre nedelju dana a stiglo ti postom mozes da vratis a da i nije pokvareno,zakonski 15 dana od online kupovine,sada ako si kupio od nasih madjara od toga nema nista,jedino da reklamiras vecina ce izaci u susret a neki odrade brze reklamaciju nego ovi nasi...
 
Pisao je covek na drugoj temi da je novi bios resio problem na ab350m pro4.
 
Nazad
Vrh Dno