Šta je novo?

MSI Mega - barebone

Filip

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2002
Poruke
516
Poena
619
Posto sam prilicno odusevljen idejom, a svakako dizajnom, pri svemu tome mi treba jedan kompjuter za internet, office, malo za DivX i jos po nesto, a FM tuner takodje ovo mi je idealno resenje.
E sad, posto mi je FM tuner (AM mi u zivotu ne treba :d ) takodje jako bitna funkcija zanima me da li je moguce da slusam radio dok mi komp. radi (npr skida nesto sa interneta)? Zna li ko? Ili da se vrti neki MP3 disk bez prekida ako ja upalim komp? Odnosno da i dalje mogu da kontrolisem disk sa tasterima na samom barebone-u?

Nisam mnogo istrazivao, ali koji jos proizvodjaci prave barebone sa ovim funkcijama (tacnije MiniPC + HiFi)? Da mi skratite muke pretrage :)
 
Imas uz MegaPC program MSI Radio (ima slika u prvom, a cini mi se i u drugom tekstu o Mezi :) ). Sto se tice MP3 formata, iz Win-a mozes da slusas samo preko Winamp-a (ili nekog drugom plejera), jer kad upalis komp automatski gasis HiFi sekciju.

Sto se tice ostalih slicnih barebone sistema imas i ASUS Digimatrix, a i on je bio prikazan na sajtu, pa da se ne ponavljam i oko njega.
 
Znaci nista od varijante slusanja muzike preko radija dok se pali komp. MP3 moze da cita i HiFi komponenta, bez upaljenog kompa. Jel tako?
Veliko hvala!
 
Nazad
Vrh Dno