Šta je novo?

prelazak sa ps4 slim na pro

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
prekosutra mi stize PRO verzija konzole, pa imam par pitanja oko toga:
cuo sam da postoji vrlo efikasan nacin kopiranja sa stare konzole na novu, da treba da ih povezem LAN kablom, obe preko wifija se konektujem na net, i da ce mi sam ponuditi transfer sa stare na novu...... valjda je to tacno. e sad, za skoro sve igre koristim UK nalog, na njemu mi je i PSN+, ali jos kad sam kupio konzolu, prvo sam kreirao US nalog i na njemu mi je instaliran BF1 i Mortal Kombat XL i DOOM (ali ih igram sa UK naloga), i imam i nemacki nalog, jer mi je redeem code za COD MW bio za nemacko trziste, pa sam kreirao nemacki samo da bi ga skinuo, a naravno igram ga sa UK naloga...... da li znate, da li ce mi kad krenem transfer sa UK na UK nalog, povuci i ovih par igara, ili moram na novoj konzoli da se ulogujem i na US i DE naloge da bi mi povukao ovih nekoliko igara?
i drugo pitanje, 4K TV mi stize tek za mesec dana, neka LG azdaja od 60", da li ce mi se videti neka promena u igrama na obicnom LED TV na kom se do sada igram, promena tipa veci broj FPS.... ili sta ja znam vec?

hvala za odgovore
 
Prebacice ti sve naloge koje imas, jedino sto ces posle na svaki morati da se ulogujes, cisto kao potvrda.....Radi transfere svih naloga, bez obzira odakle radis kopiranje....
Videce ti se promena, ali ne zbog TV-a, nego zbog prelaska na PRO... :)
 
pa na to i mislim, hoce li se videti neka promena cak i na ovom starom tv-u, dok ne stigne novi LG.... :D
 
yup :)
mnogo veca nego po prelasku na 4K, osim ako nije i HDR
 
Poslednja izmena:
odlicno.....
e zaboravih nesto da spomenem, slim ima hdd 500gb i imam externi od 1tb nakacen gde je ostatak igara instaliran..... kad krenem da kopiram, jel da iskopiram samo sa njegovog od 500gb, i ako na novu pro konzolu nakacim taj externi, hoce prepoznati instalirane igre, buduci da ce biti na istom UK nalogu?
 
sve je proslo u najboljem redu, jedino sto nemogu da udjem online u BF1 i u SW BF2....... za BF1 kaze da sam lost connection to EA servers, i nece da se rekonektuje, a na SW BF2 se ulogujem prilikom startovanja igre, ali nemoze da nadje ni jedan server. jel to do mene nesto zbog ove selidbe na PRO, ili je globalno?
 
Globalno nisu radili serveri sinoc.....
 
Globalno, juče su Ea serveri prsli, u BF1 (na PC) sam uspeo tek oko ponoći da uđem.
 
da, procitao sam kasnije na netu da im je sve popucalo..... sad sve radi.....
inace, ovaj PRO mnogo dobra stvarcica :) iznenadjen sam koliko u istim igrama ima vise detalja na ekranu sada..... i kod BF1 najbitnija stvar, kad sam igrao conquest mod na netu, kad bude gomila ljudi na ekranu i explozije i sve, opasno su padali frejmovi na SLIM-u, a na ovoj igrackici nista ne pada :D
 
da, procitao sam kasnije na netu da im je sve popucalo..... sad sve radi.....
inace, ovaj PRO mnogo dobra stvarcica :) iznenadjen sam koliko u istim igrama ima vise detalja na ekranu sada..... i kod BF1 najbitnija stvar, kad sam igrao conquest mod na netu, kad bude gomila ljudi na ekranu i explozije i sve, opasno su padali frejmovi na SLIM-u, a na ovoj igrackici nista ne pada :D

Cek tek dok ti se upali HDR na novom TV-u... pa na cepelinu vidis rupe kad ga gadjas :d
Inace, po ljudima ovde BF1 se raspada na PS4.... valjda zato ima vise igraca online od PC i XBone zajedno ;)
 
ha, mapa Lupkow pass, ladno sad veje sneg i vetar njise drvece ...... to pre nije bilo..... ludilooooo!
 
glupi EA serveri........ juce sve super radilo, ping oko 30 mi bio...... danas nemoze se spusti ispod 130..... probao preko dva provajdera, isto....... a COD WW2 normalan mali ping, znaci do EA je...... jel jos nekom brlja ping?
 
Nazad
Vrh Dno