Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Naravno. To pokupe zaposleni u mts :)
Verovatno od tih 50 puste 10ak komada i to je to
 
Kod nas ovi u VIPu bolje smoki da su dali neko njihov cloud, pun internet clouda.
 
Nisam pratio telefone poslednjih godinu dana, i vidim da se kineska masinerija opako nameracila da napravi 100% identican fon kao iPhone. Mislim dajte budimo ozbiljni, hardver i sve kerefeke po strani onaj UI, icon pack. Pa ja sam mislio da je prosla era kopiranja jabuke, mene bi bio blam da koristim tu kinesku kopiju od 700 eura.
 
I mene su ispalili, svadjam se sa njima jer mislim da je ovo cista prevara, videcemo ko ce da popusti:mad:
 
Ja sam rezervisao pre 3 dana, i sinoc napisao mejl da li sam u tih 50.
Jutros stigne mejl da nisam bio te srece
 
Ma lopovi, samo navlače ljude. Da može da se prijavi prevara kako bi im veselo bilo

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Кад је изашао Note 3 у телесмору, успео сам да уграбим онај самсунг сат (први galaxy gear чини ми се). Био сам међу првих 20-50 купаца (не сећам се колико је било).
Чуку продао после два дана. То је био последњи телефон који смо узели преко оператера.
 
Pa i nije im neka navlakuša ako će dati samo 50 ( bilo kome ) ako je 5k poručili 50 dobilo 4500+ otkazuje ko kap rezervaciju [emoji23][emoji23][emoji23]

Sem toga ovo sponzoriše huawei ne MTS.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nema tu veze ko sponzorise i koliko korisnika ce otkazati vec ko je najblizi koritu
 
"Start komercijalne prodaje telefona očekuje se 12.04.2018."

Pisalo u mejlu
 
Sada sam cackao malo p20 i p20 pro u uscu. Šta znam , deluju zanimljivo. Mada nisam mogao da vidim koliko kesira , očito bug u romu :)

e1787879ecec5562c8d62d625e53c329.jpg
 
Džaba kad je procesor iz prošle godine :)

A procesor ti treba zbog ? :)

Mislim, ako zaista igras igrice po ceo dan na mobilnom i ako ti zaista treba jak procesor na mobilnom telefonu (zbog posla itd..), onda ok..
Jer pitanje je koliko 99.99999999999999% korisnika i koristi procesor do maksimuma..
ako taj proslogodisnji nema nikakve mane, onda ne vidim preveliku frku oko toga...
 
Meni jači procesor ne znači ništa pogotovo što razlike između generacija sve mizernije.
Pojedini članovi non stop potencira kako je fail ovog modela procesor iz prošle godine na stranu ako je sve ostalo drastično poboljšano.
Meni je na telefonu najbitnija kamera i ako se ona pokaže dobro nema razloga da ne kupim p20 pro.
 
Instalirate shadowgun legends i sve vam jasno gde je sa procesorom ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Isto bi se desilo i sa s9 i s8. Mali GPU je prevara od GPU. ( Ne samo što je leš nego i vuče previše baterije)
Samsung i Huawei moraju što pre da pronađu neko GPU rešenje koje nije mali. Ako je tako nešto uopšte i moguće
 
Verujem da je prevara od gpu ali samo za gejmerski deo kupaca, kojih je ne više od par procenata.
Ovaj ostatak od 90-95% kupaca traži fluidan rad, dobru kameru, bateriju i ekran a to verujem da je sve ok ovde.
 
Realno ne mogu da shvatim da neko igra neke "ozbiljnije" igrice na tel. Pa za to služe konzole i PC. Danas je najbitnije korisnicima da tel ima lijep dizajn, odličnu kameru, da bude fluidan, dbr ekran i da ima krštenu bateriju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
+1

Kamera je zapravo najbitnija jer su po drugim parametrima "prešli igricu" još pre 2 godine.
 
Kada smo kod fluidnog rada i dalje na p20 padaju frejmovi kada se pređe na onaj feed na levoj strani na home launcheru.

Amoled izgleda dosta dobro na prvu loptu, cenim da je isti onaj sa m10pro.
 
Naravno da je bitan procesor,pa zamisli da je samsung u s9 stavio stari soc ,kako bi se prodavao,nije rec koliko je brzi posto svi znamo da su ti msle razlike ali da u telefon od 900e mora ici najnoviji soc to mora i tu nema polemike a i za kameru je diskutabilno da li je uopste i koliko bolja od drugih modela

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni jači procesor ne znači ništa pogotovo što razlike između generacija sve mizernije.
Pojedini članovi non stop potencira kako je fail ovog modela procesor iz prošle godine na stranu ako je sve ostalo drastično poboljšano.
Meni je na telefonu najbitnija kamera i ako se ona pokaže dobro nema razloga da ne kupim p20 pro.
Sve to što si reko, isto važi za svaku komponentu telefona. Da preformulišem tvoje reči ovako npr.
"Meni jača kamera ne znači ništa pogotovo što razlike između generacija sve mizernije.

Pojedini članovi non stop potencira kako je fail ovog modela kamera iz prošle godine na stranu ako je sve ostalo drastično poboljšano.

Meni je na telefonu najbitniji procesor i ako se on pokaže dobro nema razloga da ne kupim p20 pro."

Hteo sam da kažem da ako tebi ili meni ili nekome drugom nije bitna neka komponenta onda to nije razlog da ona ne bude što bolja.
Ovakav model kao što je p20pro mora da ima sve naj naj s obzirom na cenu. A cena mu je baš ogromna.
Jeste da stoji da nisu izbacili bolji soc trenutno ali to ne znači da on ne stoji tamo kod njih u nekom sefu pod ključem, već spreman za naredni mate.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Naravno da je bitan procesor,pa zamisli da je samsung u s9 stavio stari soc ,kako bi se prodavao,nije rec koliko je brzi posto svi znamo da su ti msle razlike ali da u telefon od 900e mora ici najnoviji soc to mora i tu nema polemike a i za kameru je diskutabilno da li je uopste i koliko bolja od drugih modela

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Upravo to,osim sto su plagijatori,jos su i nevidjeni pilicari. Pa 6s iz 2015. ima 30% jaci single core [emoji23] Ali neka,kad ima klijentele kojoj nije bitno da dobije poslednji hw za svoj novac,zasto da ne zarade.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Verujem da je prevara od gpu ali samo za gejmerski deo kupaca, kojih je ne više od par procenata.
Ovaj ostatak od 90-95% kupaca traži fluidan rad, dobru kameru, bateriju i ekran a to verujem da je sve ok ovde.

+1, telefon nije konzola za igranje i verovatno neće nikad ni biti, bez džojpeda je 0 za igranje
 
Nazad
Vrh Dno