Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Pa eto pase, ne ispada fon. :cool: dugmici se poklapaju sa maskom, punjac, kamera, zvucnici, mikrofon gornji i td.
 
P20 Pro sa Kirin 970 iako je star 4 godine drzi bolje bateriju nego P50 Pro
Skoro 19 sati vec, a ostalo jos skoro 40 %
 

Prilozi

  • Screenshot_20230206_034840_com.gsamlabs.bbm.jpg
    Screenshot_20230206_034840_com.gsamlabs.bbm.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 7
P20 Pro sa Kirin 970 iako je star 4 godine drzi bolje bateriju nego P50 Pro
Skoro 19 sati vec, a ostalo jos skoro 40 %
Nazalost, nasa realnost.. Mislim da nijedan android telefon koji je izasao od pocetka kovida pa do pocetka ove godine nije neki vau efekat imao, u smislu napredka. Svi su se masovno, ali stvarno masovno, opustili, i ocigledno je. Ajde Huawei-u i da oprostis zbog sankcija, ali Samsung i ostali giganti tek nemaju opravdanja.
 
Pozdrav ljudi.


Imam problem sa P20, imam ga već 4 godine i memorija je skroz ispunjena, znači prebacivao sam pola videa na kompjuter, obrisao vecinu aplikacija, isprazni se 2-3GB medjutim vec ne znam ni sam koji put memorija se naprasno 'sama' ispuni i opet isto problem(ne moze da se otvori pola app, ne mozes sliku uslikati itd...)

Znači zakljucak je 99% da se memorija 'sama' ispuni jer se aplikacije apdejtuju...

Hteo sam da vidim sa vama ima li šanse Viber i Whatsapp da se obrišu pa bi ih instalirao opet i onda ne bi zauzamiao Viber 4Gb i WA ne bi 2.5Gb ali da ih obrisem a svi četovi da ostanu?

Ne znam sta drugo sa radim da bar malo osposobim telefon dok ne uzmem novi
 
Ne puni se sama od sebe, nego ti je podesen auto-download media na wa i na viberu, tj skida sve. Narocito ako si u raznim grupama koje vise ni ne posecujes i ne otvaras, a oni salju stalno slike, klipove, brzo se napuni. Obrises cache svim tim appovima (znaci samo cache, ne ii data), i trebalo bi ok da rade), ali iskreno, skini ovaj app i vidi sta ti najvise uzima.
 
Ma kakvi, istina jeste da mi skida automatski sve ali odmah to brišem tako da nije do toga.

Bolesno je jer se sistem sam apdejtovao kao i aplikacije i onda se nakupilo da aplikacija teži par GB sto je nenormalno, ali do toga je.

I stalno se samo apdejtuje jer nerealno je da danas ispraznim 2GB i za 5 dana da mi bude 200mb slobodno, a da nisam ni slike uslikao a kamoli nesto3novo inatalirai
 
Ma kakvi, istina jeste da mi skida automatski sve ali odmah to brišem tako da nije do toga.

Bolesno je jer se sistem sam apdejtovao kao i aplikacije i onda se nakupilo da aplikacija teži par GB sto je nenormalno, ali do toga je.

I stalno se samo apdejtuje jer nerealno je da danas ispraznim 2GB i za 5 dana da mi bude 200mb slobodno, a da nisam ni slike uslikao a kamoli nesto3novo inatalirai
Najbolji ces uvid imati preko ovog appa gore. Slikaj screenshotove pre i posle ciscenja i kad se nakupi i to je to
 
Ma masina od telefona i tacka....!!!!!
 
Imao sam telefona i telefona, ali P20 Pro sam najduže koristio. 3 i po godine. Onda godinu dana Mate 20 Pro. I sada sam na P30 Pro. Samo Huawei. Ipak, P20 Pro mi je ostao u sećanju kao najbolji fon koji sma ikad imao. U vreme kada sam ga uzeo bio je za klasu bolji od svih. Prvo sam uzeo njegovog konkurenta Samsung S9 Plus. Ali kad sam video kamere kod drugara, prodam Samsung i uzmem P20 Pro. I nisam se pokajao. Ja, koji sam menjao fonove na par meseci, zadržao sam P20 Pro toliko vremena. Posle oslabila baterija a meni naleti Mate 20 Pro za siću. I rekoh da probam. Međutim, Mate je u svemu bolji sem u kameri. Tu ga je P20 Pro kidao. I onda dam Mate uz enku malu doplatu za P30 Pro. E P30 Pro je ala, bolje fotke ima od P20 Pro. Ali za nijansu. Ono što ne mogu da prežalim je BW kamera sa P20 Pro. Kakve sam art slike radio sa njom, to je bilo ludilo.
 
Ostajem i ja na Huawei a menjao sam dosta telefona i uvek mi nesto fali. Ovaj P20 Pro je odlican jedino sto bi voleo da uzmem sa 256gb memorije, ostalo je odlicno. Ako bi menjao ovaj uz doplatu na jacu memoriju to bi bio pun pogodak.
 
Nikad necu prezalit kad sam za isti novac birao izmedju P20 Pro i Oneus 6 i izabrah Oneplus. Kemera bolja na Huawei bila i plus ima stereo, posedujem P30 Pro zameram samo sto stereo nema.
 
P20 Pro je kidalica što se kamere tiče. Jeste P30 bolji ali mu fali B/W kamera. Sa njom sa radio čuda. I da, ne shvatam što nisu stavili stereo zvuk na P30 Pro. Imao sam ga i na P20 Pro i na Mate 20 Pro.
 
Ja sam ispratio da te B/W kamere izbacuju na najnovijim modelima, u prevodu da ničemu ne služe


Bas me zanima za sta si ih koristio konkretno ja se ne razumem toliko
 
Danas je 5 god kako ga imam.
Evo jedino što imam problem sa baterijom i generalno imam problem npr. video lepo da odgledam na IG. Tu mi secka, ostalo i dalje dobar.
Pet godina je pet godina. Isplatio se max.

E i da, zeza me mikrofon malo :) Žale se ljudi dok pričaju sa mnom :)
 
Kod mene nikakvih problema, ni zvuk ni ekran ni odziv ni slusalice. Ne znam sta ljudi ocekuju od telefona ali ovo je odlican telefon. Jedino kamera moze da me natera da menjam.
 
Danas je 5 god kako ga imam.
Evo jedino što imam problem sa baterijom i generalno imam problem npr. video lepo da odgledam na IG. Tu mi secka, ostalo i dalje dobar.
Pet godina je pet godina. Isplatio se max.

E i da, zeza me mikrofon malo :) Žale se ljudi dok pričaju sa mnom :)
Baterija mislim da ima u promobiju za 25e, a mikrofon procackaj cackalicom ili necim verovatno zapusen.
 
Baterija mislim da ima u promobiju za 25e, a mikrofon procackaj cackalicom ili necim verovatno zapusen.
Hvala za ovo. Taman bih mogao i bateriju i mikrofon da vidim kod njih koliko je i šta je. Odvojio bih se od telefona, malo bih i promenio, ali opet ne znam da li će koji biti bolji od ovog :) 5 godina iskustva je ipak 5 godina :)
 
Koliko znam nema to za ovaj telefon. Ja ga imam, probao sam nekoliko i naravno ne radi nijedan. To je vezano za Snapdragon koliko mi je poznato
 
Imao sam neki mod ali ne znam koji je više. Sad sam uspeo samo za GCam Go da nađem.
 
sve i da postoji rezultati ce 100% biti gori nego sa stockom jer je Kirin, a ne snapdragon
 
Nazad
Vrh Dno