Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

U radu je fluidniji i to prilicno,lepse animacije ima Emui 12,meni je jedina zamerka sto Always On nema opciju tap to show, ne znam da li je za to potreban neki hardver ili zasto nisu ubacili.
Kamera je perfektna kao sto je i bila.
 

Prilozi

  • IMG_20221015_183422_246.jpg
    IMG_20221015_183422_246.jpg
    156.7 KB · Pregleda: 22
Utisci posle par dana.Baterija je san snova, nisam koristio AOD ovih dana i traje li traje, da ne veruje covek da je ovo 4 godine star telefon.
I bas je dosta fludan, mislim da je konacno Huawei izukao maximum iz ovog Cpu.
 
Znaci Kinezi razaraju! Ipak Samsung losiji od praistorijskih modela. Cak mislim da je P20 Pro bolja opcija od P30 Pro zbog onog osetljivijeg zakrivljenog ekrana. Za 130 evra koliko se vrte polovnjaci nema bolje.
 
I plus sto P20 Pro ima RGGB senzor i slike su lepse i prirodnije dok P30 Pro RYYB.
Ima novijih dobrih telefona ali po mom misljenju nijedan nije tako kompletan i vredan svaki dinar i tad i sad kao P20 Pro.
 
Nikad prezalit nemogu sto sam izabrao Oneplus 6 pre nego P20 pro. U leto 2019 isto su kostali polovni i OP6 i P20 Pro. Izabrah OP6 zbog Oxygena i snapdragona tek kasnije kad sam upoznao Huawei video sam da je nakbolji po kamerama i baterijama. Narsvno i performanse su mu ok.
 
Koji je ovo androida sad, 10, 11 12 ili je ovo samo update UI na staru 10
Što se tiče rada, utisci se još formiraju, ali da je lepši UI to stoji. Jedina zamerka je ova zahbacija sa obaveštenjima i kontrolnom tablom. Što ih odvojise koji djavo?
Mislim da cu ipak morati odraditi full reset da bi video kako se ponaša.
 
Ovo je i dalje android 10 iako je Emui 12.
Sto se tice kontrolne table i obavestenja, meni ne smeta sto su razdvojeni nego sto nema geste za spustanje(ovo svi imaju izgleda osim Huawei).
P.S. Njegovi zvucnici me i dan danas oduseve kolko su dobri kad pustim nesto nekad od muzike da cujem.
 
Koristi li neko Google feed novosti?Desava mi se da non stop puca aplikacija, nebitno koja je verzija, a isto mi je bilo i na P30. Inace ovo nisam video nigde vise nikad.
Kontam da je neka nekompatibilnost s ovom aplikacijom.
 
Nikad prezalit nemogu sto sam izabrao Oneplus 6 pre nego P20 pro. U leto 2019 isto su kostali polovni i OP6 i P20 Pro. Izabrah OP6 zbog Oxygena i snapdragona tek kasnije kad sam upoznao Huawei video sam da je nakbolji po kamerama i baterijama. Narsvno i performanse su mu ok.
Nikad nije kasno, ali stvarno.
 
Ocekivana lista uredjaja koji ce dobiti Emui 13, nema P20 serije, ali ko zna...

 
Može li se na ovaj model ubaciti Harmony? Vidim da kinezi imaju tu opciju. Ili je to samo rezervisano za njihovo tržište
 
Mozda moze, ali nije vredno Harmony je isto sto Emui + mozes da zezsnes nesto i onda da ne dobijes vise nijedan update.
 
Ma nebih ni pokušavao, čisto pitam. Ionako 3 neće dobiti ni ovi njihovi modeli.
 
Ja sam bas narucio jedan primerak P20 Pro, sutra mi stize, i citam ovo i vidim da se nisam zajebo. On je zamena za Honor 8 koj srce bat i za Redmi 9A koj mi se hard brikova. P20 Pro me izasao vrlo povoljno. Nekih 115eu fulu je sve.
 
Stigao mi je P20 Pro, masinerija, sad ga dizem na EMUI 12 :cool::p
 
Masina od telefona. I zanimljivo je to, da je tanji od honora 8, a na GSM areni pise da je P20 Pro deblji.
@Seli33 da, kod p30 pro je to jedina mana, sto nema stereo, zato ga nisam ni razmatrao.
 
Poslednja izmena:
Ja sam bas narucio jedan primerak P20 Pro, sutra mi stize, i citam ovo i vidim da se nisam zajebo. On je zamena za Honor 8 koj srce bat i za Redmi 9A koj mi se hard brikova. P20 Pro me izasao vrlo povoljno. Nekih 115eu fulu je sve.
Za tu lovu nema bolje. Miran si naredne 2-3god, pod uslovom da je baterija ok. Vidi mozda imaju u promobiju novu bateriju u sklopu one akcije od 2500din za zamenu, do kraja godine.
 
Moze li se P20 Pro apdejt na hm os ? I kako
 
Nista od emui 13 za P20, samo mate 20
 
Neko da preporuci dobru Preklopnu masku koja ima novcanik za P20 Pro ? Ja sam nasao na ebay neku CASEME, Da li moze da se narucuje za srbiju sa ebay ?
 
@recognition telefon otkida i dalje, i dalje mu je baterija extra, nije menjana... ja ga ne menjam nikada, primarni mi je fon jos uvek.
 
On i P30 su poslednji Huawei sa guglom zato su jos aktuelni na forumima. Da je sve bilo kako treba sa guglom nebi ih niko danas pominjo.
 
Nigde nisam mogao po radnjama da nadjem masku na preklop za P20 Pro, nego uzeo masku koja je namenjena za P30 Pro i pase i za P20 Pro ko da je za njega. :cool::ROFLMAO:
 
Zato sto je stari model. Pogledaj na mobiklik.rs oni imaju veliki izbor maski.
P20 Pro legenda ne moze nikad da zastari :)
 
Ma nasao sam masku, od P30 Pro, al pase odlicno i za P20 Pro :D

Taman imam masku posle za P30 Pro. :p :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh Dno