»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 120 PrvaPrva ... 345678910111757107 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 1796

Tema: Huawei P20, P20 Pro

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.458
        Citat Citiram korisnika: LazaNS Pogledaj poruku
        Cena i jeste za nekoga ko vozi Porsche.

Ali Huawei i neki ultra premium, ne ide nikako, ko vozi Porsche vozi iP ili eventualno Samsung.
        Tuzno je da Porsche Design sebi srozava ugled saradjujuci sa Huawei-em, al ebem li ga, mozda to u u Kini prolazi.
        Ne tako davno, pored Nokie i Ericssona, Samsung je delovao kao Maizu danas. Huawei je drugi proizvodjac telefona na svetu, to sto mi sporo usvajamo trendove i iz nekih glupih principa, ne priznajemo kineze i smatramo da ne mogu da kostaju vise od 300 evra, to je nas problem.

Inace ovi novi modeli kao ljubavno pismo HTC-u, prosto je neverovatno koliko toga sto je HTC predstavio proslave neki drugi, od generalnog dizajna koji im je Apple maznuo sa One M7, pa do ovog sada "liquid design".. Od nazad ovaj Huawei izgleda odlicno, ali notch bez ikakve potrebe je neoprostiv a EMUI smrtni greh.

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.042
        Citat Citiram korisnika: Hector Ruiz Pogledaj poruku
        Šta fali pro modelu? Kirin970 je sad loš? Ja bi pre ovo kupio nego S9 plus. Ovo govorim kao korisnik Samsung telefona od prve Galaxy serije.
        Niko nije rekao da je los,nego da za tu cenu mora da ide poslednji hw,ne proslogodisnji... Ali eto,kamera jeste nesto novo,verujem da ce mu prilicno brzo padati cena,pa moze biti zanimljiva kupovina.

Member
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        702
        Citat Citiram korisnika: dule2303 Pogledaj poruku
        Ja sad gledao test kamere sa s9 plus i ipx,ako su semplovi pravi onda je ivo najlosija kamera od sve 3,jedina prednost je baterija i nista vise

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
        Koji test?

Sent from my BAH-L09 using Tapatalk

Member Avatar korisnika Hector Ruiz
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.911
      5. Moja mašina
        • SND: microlab Solo 6C
        • LAP: Lenovo Ideapad 330s
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Razer DeathAdder Left-Hand Edition @ OCZ Alchemy Illuminati
      6. Citat Citiram korisnika: Conquer Pogledaj poruku
        Niko nije rekao da je los,nego da za tu cenu mora da ide poslednji hw,ne proslogodisnji... Ali eto,kamera jeste nesto novo,verujem da ce mu prilicno brzo padati cena,pa moze biti zanimljiva kupovina.
        A Samsung je napravio veliku razliku između S9 i S8? Procesor je mnogo bolji.

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.814
        Imas na yt ukucaj samo p20 pro vs galaxy s9 plus camera

Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.042
        Citat Citiram korisnika: Hector Ruiz Pogledaj poruku
        A Samsung je napravio veliku razliku između S9 i S8? Procesor je mnogo bolji.
        Pa jeste prilicno bolji,ali ne za nase trziste

Banned
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.952
        Citat Citiram korisnika: dule2303 Pogledaj poruku
        Imas na yt ukucaj samo p20 pro vs galaxy s9 plus camera

Sam hardwer kamere je pojeo hardwer na S9+

Jos praksa da se vidi a za to je meni samo flickr kompetentan sa detaljnim exif fajlom i svaka sumnja da se otkloni

Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.042
        Citat Citiram korisnika: NevisStarShine Pogledaj poruku
        Ne tako davno, pored Nokie i Ericssona, Samsung je delovao kao Maizu danas. Huawei je drugi proizvodjac telefona na svetu, to sto mi sporo usvajamo trendove i iz nekih glupih principa, ne priznajemo kineze i smatramo da ne mogu da kostaju vise od 300 evra, to je nas problem.

Inace ovi novi modeli kao ljubavno pismo HTC-u, prosto je neverovatno koliko toga sto je HTC predstavio proslave neki drugi, od generalnog dizajna koji im je Apple maznuo sa One M7, pa do ovog sada "liquid design".. Od nazad ovaj Huawei izgleda odlicno, ali notch bez ikakve potrebe je neoprostiv a EMUI smrtni greh.
        Zar ti stvarno mislis da broj proizvedenih i prodatih telefona,od kojih je ogromna vecina u srednjem segmentu,definise neki brend kao premium,statusni simbol,itd..? Sve dok ne budu lideri na trzistu,u smislu da njih drugi prate i kopiraju,nece ih niko gledati drugacije,makar bili i prvi proizvodjac na svetu.

Member Avatar korisnika el_patron
        Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        1.887
      12. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II 955 @3.2GHz
        • MoBo: ASUS M4A87TD
        • RAM: 2x2GB Kingston 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R9 270x OC
        • MON: Samsung BX2331
        • HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB
        • OPT: Samsung S223C/SATA
        • Case: Cooler Master 690 II Basic
        • SND: ASUS Xonar DX/Sennheiser HD 428
        • INET: DSL
        • Ostalo: Inteli 3.0, Logitech G11, SS Qck+
      13. https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...55&oe=5B36D97A

Crko bi kinez kada ne bi iskopirao nesto, tj vecinu

A toliko pljuvase po notchu
        Menjao el_patron : 27.03.2018. u 21:27

Member Avatar korisnika Dakii
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        904
        Mene je ovaj model pro zainteresovao tako da ako se do juna pokaze tel kao puzdan uredjaj, bez falinki i naravno ako ga bude u VIPu zestoko cu se lomiti dal njega il s9 +.

Banned
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        5.500
      16. Moja mašina
      17. Koji ima audio dzek, a koji ne?

Pro model je top,samo jos da se dokaze ta kamera.Twilight edition ubija.

full guide: https://www.youtube.com/watch?v=Vk0u9gUf-Pw
        Menjao blue moon : 27.03.2018. u 21:31

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        21.995
        Mislim da ni jedan nema dzek.

Pro ima ir blaster
        device ffs : neXus

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.277
      20. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      21. Citat Citiram korisnika: NevisStarShine Pogledaj poruku

Problem je sto vecina ne ceni kvalitet vec bi sve uradili samo ako je telefon dva dinara jeftiniji, nista drugo im nije bitno. Zato Huawei i uspeva. Sad su sebi uvrteli u glavu da su neki premium a ovu kriminalnu tvorevinu od telefona (plagijat je u normalnim zemljama zabranjen) bi trebalo zabraniti svugde gde se intelektualna svojina makar 5% ceni.

I dzabe sve, ako je 10 eur jeftiniji od originala (iP X), opet ce biti armije kupaca koji ce ga samo zbog toga uzeti, bez trunke obzira za tudj trud i rad, samo gledajuci svoje kratkorocne interese.

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.458
        Citat Citiram korisnika: Conquer Pogledaj poruku
        Zar ti stvarno mislis da broj proizvedenih i prodatih telefona,od kojih je ogromna vecina u srednjem segmentu,definise neki brend kao premium,statusni simbol,itd..? Sve dok ne budu lideri na trzistu,u smislu da njih drugi prate i kopiraju,nece ih niko gledati drugacije,makar bili i prvi proizvodjac na svetu.
        Procitaj onda moju drugu recenicu.. Onda je HTC apsolutni lider na trzistu, Apple ih je kopirao kroz 6-8, a sada Huawei, Sony i videcemo do kraja ko sve. Zaboravljas da Huawei ne proizvodi samo telefone u mobilnoj industriji, u pitanju je kompanija gigant, ali ti si verovatno jedan od onih koji "nosi" mobilne telefone pa nikada neces prihvatiti situaciju.. Naravno da Huawei ne moze da se ponasa na trzistu kao Apple, pa do juce je i Samsung "kopirao" Apple, valjda ti onda ni Samsung nije "lider, premium".. Niko nema takav uticaj na Apple iz prostog razloga sto ljudi zele da imaju "skupo a jeftino".. iPhone X je najruzniji telefon u poslednjih pet godina koje sam ja video a koji ce se prodati u vise od milion komada a ovi se ubise od kopiranja tog uzasa. Sto ne kopiraju Samsung? Zato sto Samsung nije lider, premium?

Verovatno mislis i da je Nokia kineska kompanija.

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.458
        Citat Citiram korisnika: LazaNS Pogledaj poruku
        Problem je sto vecina ne ceni kvalitet vec bi sve uradili samo ako je telefon dva dinara jeftiniji, nista drugo im nije bitno. Zato Huawei i uspeva. Sad su sebi uvrteli u glavu da su neki premium a ovu kriminalnu tvorevinu od telefona (plagijat je u normalnim zemljama zabranjen) bi trebalo zabraniti svugde gde se intelektualna svojina makar 5% ceni.

I dzabe sve, ako je 10 eur jeftiniji od originala (iP X), opet ce biti armije kupaca koji ce ga samo zbog toga uzeti, bez trunke obzira za tudj trud i rad, samo gledajuci svoje kratkorocne interese.
        A cije interese treba da gledaju, dugorocne Appleove pa da uloze 1200 eura u iPhone X? Haha, da li ste vi ljudi realni. Kupac prvo i prvo gleda iskljucivo svoje interese i potrebe - fanboy i isheep gleda interese i zaradu svoje kompanije ljubimice ispred svega i pita da li treba jos.

Strana 7 od 120 PrvaPrva ... 345678910111757107 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •