Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Jel imao neko problem sa bluetooth slusalicama posle zadnjeg update? Poceo je da mi koci u reprodukciji,probao na plejeru i na youtubu
 
Ja sam na 9.0.0.195 i nemam nikakvih problema sa bluetooth slusalicama, koristim ih svaki dan.
 
346at1w.jpg

Tek sad februarski dodje
 
Kakva je situacija sa video snimkom i stabilizacijom, jel i dalje isto ili su uradili nesto po tom pitanju?Razmisljam da predjem uskoro na p20 pro jedino sto me odvraca jeste video snimak..
 
Koja rezolucija je najbolja za snimanje? Da ima stabilizaciju?

Poslato sa CLT-L09 uz pomoć Tapatoka
 
ako ces koristiti stativ za snjimanje onda je ok , u suprotnom konkurencija je bolja. Ukoliko ti treba za video onda S9+ ili Iphone 8 Plus su u ceni kao i P20 Pro , a oba prave mnogo bolji video od Huawei-a. Sto se fotografija tice tu se vec moze diskutovati u nedogled ali neces pogresiti ni sa jednim od gore navedenih.
 
Mate 20 kod Madjara 460 eura
4k 30fps recording, I generalno odlican telefon...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ovo ce izgledati kao sumnja na teoriju zavere [emoji23] instalirao sam app CPU-Z Hardware info i u cpu odeljku mi prepoznaje chipset kao MT6757WD, odnosno Mediatek Helio P25...Jel probao neko ovu aplikaciju? Druga slicna mi pokazuje Kirin [emoji846]
5d9d9b5b2d77c3cd06cb85f4c270177e.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ljudi od juce sam na p20. Da li raditi update na 9,0 ili ostati na 8,1?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ljudi od juce sam na p20. Da li raditi update na 9,0 ili ostati na 8,1?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Iskreno u početku mi se baš svidela devetka a posle sam primetio neke sitne bagove koji nerviraju...8.1 je za nijansu stabilnija verzija, ako tako mogu da se izrazim.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Kao sto su? Bitno bi mi bilo da nisu zeznuli bateriju, a ovako sumnjam da moze bolje mnogo da radi

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Kao sto su? Bitno bi mi bilo da nisu zeznuli bateriju, a ovako sumnjam da moze bolje mnogo da radi

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Baterija je po meni ista...imam bug, da kad stavim telefon na vibraciju vise puta u toku dana vibrira bez bilo kakve notifikacije...nova launcher mi ne radi kako treba, cini mi se da se vise zagreva tokom igranja igrica (ne igram cesto, ponekad)
Kamera manje vise ista. U galeriji nema seckanja prilikom listanja slika, kao sto se ponekad desavalo na osmici...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
nikakva razlika samo sto u podesavanjima o verziji sistema pise android 9

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ljudi ajde brzo pomoc:kako izbrisati istoriju brojeva koji se nalazi kada hocemo da posaljemo nekome poruku;dakle udjem u poruke stisnem + i onda mi tamo izlista sve brojeve sa kojima je poslednji put vrsena sms razmena,kako da uklonim neke od tih brojeva iz istorije? Ne znam koji je model Huaweia u pitanju,ali kontam da je svugda bar slicno.Ako moze korak po korak.Kazem brzo resenje molim jel svaleracija je u pitanju :)
 
Kod mene ne moze. Jedino da obrises kontakt iz imenika. A i mislim da si malo omasio mesto gde da postavis ovakvo pitanje.
 
Poslednja izmena:
Kad se izbrise kontakt iz imenika onda se obrise i sa ove liste...

Huawei P10
 
Danas sam postao vlasnik p20. Nadam se da ce me lepo sluziti kao sto je mate 10lite. Twilight boja je stvarno lepa. Dijagonala je manja nego na m10l ali mi ne smeta. Kamera je stvarno fenomenalna. Nadam se da ce me ovaj telefon nece razocarati posto ne menjam cesto telefone.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Danas sam postao vlasnik p20. Nadam se da ce me lepo sluziti kao sto je mate 10lite. Twilight boja je stvarno lepa. Dijagonala je manja nego na m10l ali mi ne smeta. Kamera je stvarno fenomenalna. Nadam se da ce me ovaj telefon nece razocarati posto ne menjam cesto telefone.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
Da te dugo i lepo sluzi. [emoji846]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Moze neko da me uputi kako da ukljucim brzo punjenje nikada nisam imao takav telefon pa nisam uoucen?
Imam onaj fabricki punjac pretpostavljam da moze preko njega.


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Moze neko da me uputi kako da ukljucim brzo punjenje nikada nisam imao takav telefon pa nisam uoucen?
Imam onaj fabricki punjac pretpostavljam da moze preko njega.


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
To se ne ukljucuje. Pretpostavljam da si dobio onaj veliki super charge punjac. Samo prikacis i to je to

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Sudeci po prethodnim generacijama p serije, kakve su sanse da se p20 jos nalazi u ponudi kod operatora, na jesen ove godine? Tada mi sleduje zamena mog p10... P20 mi vise odgovara od novog p30...

Huawei P10
 
Sudeci po prethodnim generacijama p serije, kakve su sanse da se p20 jos nalazi u ponudi kod operatora, na jesen ove godine? Tada mi sleduje zamena mog p10... P20 mi vise odgovara od novog p30...

Huawei P10
Mislim da su male, tada ce izaci i nova mate serija...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Danas mi stigo iz MTS-a P20 lite za 21k din, pojeftinilo poprilično...
 
Jos da imas neta u toj moravi 2 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno