Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Objašnjenje je Kirin procesor i njegov AI.

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Mozes malo bolje da pojasnis to "Kirin i njegov AI",zasto,zbog cega?
 
msm da sa tim nema veze Kirin nego Oreo. Na P10 i S8 mi je 7ica radila od starta top, kako sam presao na 8.0 prvih par dana je na oba telefona bilo stucanje , davljenje, pa tek onda pravo stanje. I dalje ima lag ogromni u Play prodavnici, ne znam zasto, nije me ni briga, al da ima ima.
vostic.pfn@ hvala za slike, iskreno ne vidim da je ista bolja slika nego na Mate 10, cak sta vise deluje mi vise obojena nego na M10 i to dosta...
 
Zakasnio sam ali da se nadovežem na gornju priču i launcher - ima. Moj Huawei tablet sa 2 Gb memorije se vukao kao prebijen, probao Novu koju koristim godinama na svim telefonima, Apex, još par njih dok nije progledao sa CW launcher - om. Znači da je do EMUI - ja.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
msm da sa tim nema veze Kirin nego Oreo. Na P10 i S8 mi je 7ica radila od starta top, kako sam presao na 8.0 prvih par dana je na oba telefona bilo stucanje , davljenje, pa tek onda pravo stanje. I dalje ima lag ogromni u Play prodavnici, ne znam zasto, nije me ni briga, al da ima ima.
vostic.pfn@ hvala za slike, iskreno ne vidim da je ista bolja slika nego na Mate 10, cak sta vise deluje mi vise obojena nego na M10 i to dosta...
Nista i drugi put. Stvar ukusa :) inace ovo je sa ukljucenim Master AI, gde je on prepoznavao zelenilo, cvece itd...verovatno bi se tebi vise svidelo sa iskljucenim...meni ovako interesantno sa naglašenim bojama xD

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li bi mogao da te zamolim da okacis par fotki sa p20? Huawei ima fantasticnu kameru. Evo ovde mozes videti dosta o mojih slika sa P10 radjenih:

https://www.flickr.com/photos/157797021@N07/
Imaš od mene slike gore uporedno sa s8+ i AI off jer je AI teško smeće.

Ako nekog zanima mogu baciti test i v.s. 9+ mada ne vidim poentu kad nije mogao ni sa s8+ ...

Edit: evo slika: https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2411840

Evo ti i sa google drive ako hoćeš da skines i vidiš u full quality.
https://drive.google.com/folderview?id=1Orrz2VTQy9H2Jthhi5tCw3b0KmbzAWob

Da dodam ...drndao sam danas p20 pro.

Na prvu:

- Zvuk naspram p20 dosta bolji

- Ekran mi izgleda kao replika s8+ minus osvetlenje dosta svetliji 8+, naspram mog p20 nekih 5-10% mračniji...svakako ekran odličan.

Kamera slična kao na p20 sem taj tom x5 odlična stvar minus sto je file size smeće...1mb slika ...nmz ništa u after process... moraju negde da ga iseku pa to ti je.

Svakako OK telefon, dal vredi koliko košta? Taman posla... ( lično mišljenje afkors )

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dal onda preci na Note 8? Ima li ko iskustva sa njegovom kamerom? S9 vidim svi se zale na prijem i gubljenje veze u toku razgovora tako da je on iskljucen nazalost iz opticaja. Znaci bitno je da kamera bude bolja nego na Mate 10 i P20.
 
Imam ja xD, isto kao s8+ uz dodatak optičkog Zuma i live focusa.

Takodje ja nemam nikakve probleme sa pozivom na 9+ ;)

9+ ti generalno bolji telefon od note 8 uključujući kameru a posebno zvuk ...nmz se poredi.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Dal onda preci na Note 8? Ima li ko iskustva sa njegovom kamerom? S9 vidim svi se zale na prijem i gubljenje veze u toku razgovora tako da je on iskljucen nazalost iz opticaja. Znaci bitno je da kamera bude bolja nego na Mate 10 i P20.
Moze neki link za ove price oko gubljenja veze?
 
Hvala, ocigledno ne pratim :( Daleko je S9 za mene, kao i P20, ja ne dam preko 300e za novi telefon, ali ono... da budem upucen :)
 
Nije bas 95% malo.ih ima raj problem inace bi samsung na globalnom nivou morao sa povuce s9 iz prodaje,ja isto nemam problema
 
Evo mene upravo obavestili da sam dobio sat uz p20 pro, ako zeli neko novi sat neka se javi u pp, ne znam koja mu je cena?
 
kad si aplicirao za telefon? Ja sam zvao juce i rekli su mi da ne znaju dal ima...
 
Jos u ponedeljak, fora je sto uopste nije bila reklama, ja ih pitam od kad je ova promocija oni kazu od 16-tog, ali sanse nema da je od tad, jer nista nije stajalo na sajtu, tek od ponedeljka
 
\"maksim93\" je napisao(la):
Jos u ponedeljak, fora je sto uopste nije bila reklama, ja ih pitam od kad je ova promocija oni kazu od 16-tog, ali sanse nema da je od tad, jer nista nije stajalo na sajtu, tek od ponedeljka
Jesu rekli kad stize?
 
Danas sam poslao mail da vidim sta se desava jer me niko ne zove, stize mi mail od njih da je paket poslat juce,danas bi trebalo da stigne
 
To se zove biti lepo obradovan :) Čekamo utiske!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
\"maksim93\" je napisao(la):
Danas sam poslao mail da vidim sta se desava jer me niko ne zove, stize mi mail od njih da je paket poslat juce,danas bi trebalo da stigne
javlaj da li su stigli i telefon i sat, mene su u sredu pitali da mi umesto crnog posalju narandzasti, i da ce vrv sat stici naknadno
 
Ako mi stvarno posalju narandzasti, ne potpisujem ugovor dok mi ne posalji crni
 
Stigao je telefon, da li neko zna zasto ne mogu da se prijavim preko googla, evo vec 15 minuta cekam?
 
\"maksim93\" je napisao(la):
Stigao je telefon, da li neko zna zasto ne mogu da se prijavim preko googla, evo vec 15 minuta cekam?
stiglo i kod mene, prijavio se bez problema, sat narandzasti krastavac
 
Pa fino su vas častili :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Morao da potpise da je preuzeo telefon i "narandzasti" sat..Kakvo vracanje..I ovde ima sajber ratnika..haha
 
To je verovatno onda bio promo Huawei-a, a ne MTSa.
 
Svakako planiram da prodam sat, tako da nisam hteo da se cimam vise sa njima
 
Nazad
Vrh Dno