Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Nisam ovo znao. I dalje koristim ovaj tel, bez menjanja baterije,originalna, sve radi u trenu, bez kocenja, savrseno! Ovaj telefon ostaje do kvarenja, samo menjam ugovor za operatera bez tel i to je sve
 
Mislim da je GCam suvišna pored Huawei bazične aplikacije. Meni P30 Pro radi top fotke i dalje. P20 Pro je bio zakon isto. Neverovatno da ova dva fona rade bolje nego većina savremenih telefona iz donjeg dela flagship segmenta. Imaju bolje fotke od svih ne ultra modela Xiaomia, bplje fotke od flag Realma, Motorole...
 
Mislim da je GCam suvišna pored Huawei bazične aplikacije. Meni P30 Pro radi top fotke i dalje. P20 Pro je bio zakon isto. Neverovatno da ova dva fona rade bolje nego većina savremenih telefona iz donjeg dela flagship segmenta. Imaju bolje fotke od svih ne ultra modela Xiaomia, bplje fotke od flag Realma, Motorole...
iskreno, sa apdejtovima koje su radili u proteklih godinu dve mislim da je kvalitet slike malo opao. Imam ovaj telefon 5 godina. Nijedan telefon me nije toliko dobro služio kao ovaj, ali mi nekako deluje da su i oni počeli da petljaju malo s kamerom. Svakako, smatram i da Huawei uz Kirin svakako najbolje ide. I to je dobitna kombinacija.
 
Nazad
Vrh Dno