»RSS Benchmark sajt

Strana 102 od 104 PrvaPrva ... 252929899100101102103104 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.516 do 1.530 od ukupno 1560

Tema: Huawei P20, P20 Pro

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        106
        Nadam se da cu i ja skoro.. Pogledaj teme na huawei themes app.. imas je u play store..
        Menjao Djilkosh_Ns : 08.01.2019. u 02:06 Razlog: Ne citiraj post iznad tvog

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        19
        Hvala bacicu pogled

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
        Menjao Djilkosh_Ns : 08.01.2019. u 02:06 Razlog: Ne citiraj post iznad tvog

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        163
        Imam mali problem sa punjenjem. Imam 2 punjaca na prvom mi radi brzo punjenje i mjerio sam sa aplikaciom ampere imam oko 1900mA kad puni.

a na ovom drugom superchargeru mi radi samo obicno punjenje, barem tako pokazuje na zakljucanom displeju i kad punim imam oko 1400.

Sa istim kablom sam testirao obadva punjaca. Ne razumijem se bas u punjace pa me interesuje, da li je moguce da na punjacu ode samo brzo punjenje a da on i dalje moze da puni normalno ili bi moga biti problem do neceg drugog?

Member Avatar korisnika trza
        Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        117
        Drugi nije quick.
        I liči na falš...

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        106
        Mislim da je drugi kopija.. I to vrlo losa, mozda ne bi ni trebao da ga koristis..

Member Avatar korisnika Asi
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        181
        Ostao sam u čudu kad sam vidio kako dobre slike u slabom osvijetljenju radi P20 Pro od prijateljice. Mnogo je skup ali odlicno zaokružen mobitel. Taman dimenzije, dizajn, vrhunski ekran, dobra baterija, neki svijetski vrh od kamere....

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        163
        Citat Citiram korisnika: stexi95 Pogledaj poruku
        Mislim da je drugi kopija.. I to vrlo losa, mozda ne bi ni trebao da ga koristis..
        nisam ga ni koristio, posto sporo puni. Hvala na odgovorima u svakom slucaju.

Member Avatar korisnika jelenac
        Na forumu od
        May 2012
        Poruka
        440
        Update kod mene stigao. P20 pro na Telenor mreži i uzet u Telenoru

Member
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        1.113
        Zasto u Vipu i Telenoru za P20 pise da je "do 64GB" kad na Huawei stranici (domacoj i internacionalnoj) kao i na GSMAreni i sl. stoji 128GB (64 za twilight)?

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        106
        Ima dve verzije.. Svi operateri u ponudi sada imaju samo 64gb.. Na pocetku su bili od 128gb.. Ja sam uzeo medju zadnjima tu verziju..

Member
        Na forumu od
        Jan 2013
        Poruka
        45
      12. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 955 BE at 4.0 GHz
        • MoBo: Asus M4A87TD/USB3
        • RAM: Kingston HyperX 2x2GB
        • VGA: Sapphire R9 270X DualX
        • MON: Dell U2414H
        • HDD: Wester digital 640GB black-Samsung SSD 840Pro 120 GB
        • OPT: LG CD/DVD
        • Case: Thermaltake Armor A90
        • Ostalo: Napajanje:Cooler Master GX550W,Noctua NH D14
      13. Potvrdjujem, stigao 9.0 na P20 Pro (Kupljen u Telenoru,Telenor mreza).

Od onih sam korisnika koji kad jednom podese telefon (redosled ikonica,aplikacije koje koristim itd).Naravno koriscenje istih mi predje u naviku.
        E bas zbog toga mi se nedopadaju neka nova resenja na 9.0. Navescu par koja su mi zasmetala, pa eto da neko ne azurura na 9.0 ako mu se nesto od navedenog nedopada.

* Promenjen izgled Pozivanja ( ne moze da se svajpuje ka kontaktima vec mora da se klikne na kontakte).
        * Sat ( takodje nemogucnost svajpovanja na alarme i bezrazlozno ogroman sat,koji je na prethodnoj verziji bio manji).
        * Galerija ( opet nemogucnost svajpovanja. Oko slika je belo,tj bela je pozadina na kojoj su opcije.Folderi u Albumi su veliki bez mogucnosti smanjivanja.Probao teme, ne menja se.)
        * Screenshot (Pri koriscenju u donjem levom uglu ostane par sekundi umanjena slika ).

Ovo su neke od novina koje mene licno nerviraju i nemam nameru da se privikavam.

Evo i link ka par screenshot-ova https://flic.kr/s/aHsm82Qm3F

Kamera koliko sam primetio nije imala vecih promena,vise su kozmeticke,bar sto se tice menija.
        Ko je koristio u Task menadzeru zakljucavanje aplikacija da se ne ugase (onaj katanac) moguce je svajpovanjem na dole.
        Sto se baterije tice,vise ne pise koliko dana + sati ima na raspolaganju vec je sve u satima. Dal drzi duze nisam testirao.

Ja se svakako vracam na 8.0 !

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2018
        Poruka
        73
      15. Moja mašina
      16. To svajpovanje je sklonjeno verovatno zato sto su sva podesavanja spustena dole, meni licno ne smeta. Za screenshot je dobra fora jer mozes odmah da podelis sliku ako prevuces prstom na gore.

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        163
        Pokazalo mi da je stiglo azuriranje na 9ku, i nisam odma odradio i sad kad sam posle 2h ponovo usao da odradim nema ga, kako je to moguće?

EDIT: pojavilo se opet posle nekoliko pokusaja
        Menjao edys : 10.01.2019. u 16:27

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        106
        Ovde jedino ja ne dobijam

Member
        Na forumu od
        Mar 2014
        Poruka
        144
        Стигао и мени данас на П20 про дуал, МТС је у питању.

Strana 102 od 104 PrvaPrva ... 252929899100101102103104 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •