Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Bilo je i beta verzija na ff...pre dok sam koristio p9 lite skidao sam betu. Mislim da je ipak realnije da dobijemo Pie u decembru...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Imao sam P9 lite, ali vec na kraju update perioda.. Do sada nisam primecivao beta verzije za P20.. a videh vest i da je pusten za Mate 10 pro (c432) verziju..
 
Sto ne bi? Uvek se znalo da je Mate prava flagship serija kod Huawei-ja.
 
Opusti se, nisam rekao u kontekstu da me to cudi, vec kao nadu da ce i p20 serija dobiti uskoro.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
I honor View 10.. Mislim da cemo uskoro.. do 16.10 mislim da cemo i mi...
 
Ljudi da sa pohvalim samo da sam napokon uspeo da resim reklamaciju,posto sam ovde vas maltretirao svojim nezadovoljstvom ovim uredjajem. Uocene su sve nepravilnosti u radu mog telefona i odobrena mi je zamena za drugi. Pravda je spora,ali dostizna. Cisto da se javim da ne bude da sam ovde izmisljao nekakve probleme i trolovao. MTS.JPG
 
Čestitam, lepe vesti posle svega!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hvala druze. Iako sam rekao da necu vise nikad koristiti Huawei posle svega,ponudli su mi u zamenu P20 Pro i Samsung S8...izmedju ta dva izabrao sam naravno skuplji... Probili su rok od mesec dana pa su morali sto pre da me rese,pa sam na kraju jos i dobro prosao. Dobio sam cak i poklon smart case.
 
Jel normalno da mi Nova trosi skoro 10% baterije? Koristim je odavno i p20 je prvi uredjaj na kome ima ovoliku potrosnju...
6523cc758814dd4b71d64f8e2130d54e.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
nije isti telefon ali nakon prelaska na oreo nova je pocela na slican nacin i kod mene da se pojavljuje u potrosnji baterije...
 
Ma do sada i nisam primecivao toliko, slucajno bacim pogled i vidim da najvise trosi od svih aplikacija...a najdrazi mi je launcher...ne bih da je menjam a s druge strane uzme mi po nekoj proceni 1-2h SOT-a...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
nije isti telefon ali nakon prelaska na oreo nova je pocela na slican nacin i kod mene da se pojavljuje u potrosnji baterije...
Ja sam isto na oreo, nemam je u potrosacima, a koristim mnogo napredniji program od pokazivanje baterije.
Ma do sada i nisam primecivao toliko, slucajno bacim pogled i vidim da najvise trosi od svih aplikacija...a najdrazi mi je launcher...ne bih da je menjam a s druge strane uzme mi po nekoj proceni 1-2h SOT-a...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Jeste sad uzme ti 10 sati sot-a.
 
BBS. Treba root ili adb davanje dozvola.

Mislim kad kažeš tako 1-2 sata sota ispadne smešno.
 
Kupio si novu ili krekovana?
 
Ne znam sta bih ti rekao, jedino da mi odradis dumpfile iz BBS-a, pa da vidim.

Ja nikad sa novom problem.
 
Koliko ostvarujete trajanje baterije na P20 obicnom?Uz koliki Sot?

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Hvala.

A reci mi,desava li se da secka u radu,da zabaguje,zakoci?

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
vostic,koliko tebi izvlaci?

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Da,ipak on i nema neki kapacitet baterije,samo 3400 mAh?
A kako si zadovoljan kamerom kompletno,dnevne fotke,nocne,slow motion video?

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Da,ipak on i nema neki kapacitet baterije,samo 3400 mAh?
A kako si zadovoljan kamerom kompletno,dnevne fotke,nocne,slow motion video?

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
Toliko. Kamerom vrlo zadovoljan, dnevne i nocne fotke su super...uz iskljucen Master AI...slow motion je poslednjim apdejtima sredjen i sad fino radi a sto se snimanja videa tice onako, nije na nivou Samsunga...najvise zbog nedostatka stabilizacije pri 4k...inace telefon je super brz, ume da secne pri animacijama, ponekad, nista strasno. Znaci brz da, fluidan - onako.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno