Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Navodno tačan info.

P30 Lite: 6 inch FHD+ IPS LCD , Fingerprint scanner on back

P30 : 6 inch FHD+ OLED , indisplay Fingerprint scanner, 3.5mm headphone Jack.

P30 Pro: 6.4 inch QHD+ curved OLED , indisplay Fingerprint scanner, IR blaster.

Source: From China

Huawei Mate 20 X EVR-L29
f65fcf7569d0662e92ce1b4c90eb74f8.jpg
 
Poslednja izmena:
Samo da ne osakate bateriju na običnom p30 i ima potencijal da bude veliki hit

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
P30 pro I Edge ekran... Divno... Boze *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Makar postoji kakav takav izbor. Ni meni se ne svidja sto edge ekran forsiraju na najjacoj verziji ali sta je tu je. Ocigledno da se to najbolje prodaje a to im je najbitnije naravno.
 
Stvarno ne znam ko ce to kupiti posle problema sa M20Pro i edge ekran... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Da se ne bi nastavio Hulk 2... Obzirom da traju svašta od ekrana, nista me ne bih iznenadilo da sva 3 uređaja budu imali različite ekrane, kao kod. Mate serije sada.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Videćemo ...posebno ako opet stave 4gb rama (kao na m20) na p30 biće hit!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stvarno ne znam ko ce to kupiti posle problema sa M20Pro i edge ekran... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Da se ne bi nastavio Hulk 2... Obzirom da traju svašta od ekrana, nista me ne bih iznenadilo da sva 3 uređaja budu imali različite ekrane, kao kod. Mate serije sada.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
Sanse su ravne nuli da se zeznu oko ekrana. Jedva su se povadili sa M20 pro, poslednji voz uhvatili. Ima sada 6 puta da mere i seku naredne flegship aparate

Mate 20 Pro
 
Nadam se da ce da ubuduće stavljaju sta treba i da to dobro provere... Ostaje da vidimo...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Oce, sigurno. Pametan se jednom opece, oni ako su pametni i zele da uhvate i dalje prikljucak, uradice tako

Mate 20 Pro
 
preporuka za nek maskicu, kad stavim telefon na sto da se ne klacka na kameri.
 
preporuka za nek maskicu, kad stavim telefon na sto da se ne klacka na kameri.
Ja koristim providnu silikonsku koju sam dobio u pakovanju. Inace su mi najbolje silikonske zbog gripa, ne klize uopste sto je i najbitnije.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Posle azuriranje, padajuci meni nije vise crn nego je beo, da li postoji opcija da se vrati na crno? [emoji846]
076cb57429542ce56ecca41d28293624.jpg


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mozda da nadjes neku temu.. Kada ti se update i koja je verzija?
 
Poslednja izmena od urednika:
Danas, koleginica pre 10 dana isti telefon.
ca5b5242a556bf744c9375bbad19fa72.jpg


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena od urednika:
Nadam se da cu i ja skoro.. Pogledaj teme na huawei themes app.. imas je u play store..
 
Poslednja izmena od urednika:
Hvala bacicu pogled [emoji6]

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam mali problem sa punjenjem. Imam 2 punjaca na prvom mi radi brzo punjenje i mjerio sam sa aplikaciom ampere imam oko 1900mA kad puni.
2yxod8j.jpg


a na ovom drugom superchargeru mi radi samo obicno punjenje, barem tako pokazuje na zakljucanom displeju i kad punim imam oko 1400.
2eckztc.jpg


Sa istim kablom sam testirao obadva punjaca. Ne razumijem se bas u punjace pa me interesuje, da li je moguce da na punjacu ode samo brzo punjenje a da on i dalje moze da puni normalno ili bi moga biti problem do neceg drugog?
 
Mislim da je drugi kopija.. I to vrlo losa, mozda ne bi ni trebao da ga koristis..
 
Ostao sam u čudu kad sam vidio kako dobre slike u slabom osvijetljenju radi P20 Pro od prijateljice. Mnogo je skup ali odlicno zaokružen mobitel. Taman dimenzije, dizajn, vrhunski ekran, dobra baterija, neki svijetski vrh od kamere....
 
Update kod mene stigao. P20 pro na Telenor mreži i uzet u Telenoru
7d9e5a9487ce447d86bfb60be6ff8134.jpg
 
Zasto u Vipu i Telenoru za P20 pise da je "do 64GB" kad na Huawei stranici (domacoj i internacionalnoj) kao i na GSMAreni i sl. stoji 128GB (64 za twilight)?
 
Ima dve verzije.. Svi operateri u ponudi sada imaju samo 64gb.. Na pocetku su bili od 128gb.. Ja sam uzeo medju zadnjima tu verziju..
 
Potvrdjujem, stigao 9.0 na P20 Pro (Kupljen u Telenoru,Telenor mreza).

Od onih sam korisnika koji kad jednom podese telefon (redosled ikonica,aplikacije koje koristim itd).Naravno koriscenje istih mi predje u naviku.
E bas zbog toga mi se nedopadaju neka nova resenja na 9.0. Navescu par koja su mi zasmetala, pa eto da neko ne azurura na 9.0 ako mu se nesto od navedenog nedopada.

* Promenjen izgled Pozivanja ( ne moze da se svajpuje ka kontaktima vec mora da se klikne na kontakte).
* Sat ( takodje nemogucnost svajpovanja na alarme i bezrazlozno ogroman sat,koji je na prethodnoj verziji bio manji).
* Galerija ( opet nemogucnost svajpovanja. Oko slika je belo,tj bela je pozadina na kojoj su opcije.Folderi u Albumi su veliki bez mogucnosti smanjivanja.Probao teme, ne menja se.)
* Screenshot (Pri koriscenju u donjem levom uglu ostane par sekundi umanjena slika ).

Ovo su neke od novina koje mene licno nerviraju i nemam nameru da se privikavam.

Evo i link ka par screenshot-ova https://flic.kr/s/aHsm82Qm3F

Kamera koliko sam primetio nije imala vecih promena,vise su kozmeticke,bar sto se tice menija.
Ko je koristio u Task menadzeru zakljucavanje aplikacija da se ne ugase (onaj katanac) moguce je svajpovanjem na dole.
Sto se baterije tice,vise ne pise koliko dana + sati ima na raspolaganju vec je sve u satima. Dal drzi duze nisam testirao.

Ja se svakako vracam na 8.0 !
 
To svajpovanje je sklonjeno verovatno zato sto su sva podesavanja spustena dole, meni licno ne smeta. Za screenshot je dobra fora jer mozes odmah da podelis sliku ako prevuces prstom na gore.
 
Pokazalo mi da je stiglo azuriranje na 9ku, i nisam odma odradio i sad kad sam posle 2h ponovo usao da odradim nema ga, kako je to moguće?

EDIT: pojavilo se opet posle nekoliko pokusaja :D
 
Poslednja izmena:
Стигао и мени данас на П20 про дуал, МТС је у питању.
 
Nazad
Vrh Dno