Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Pozdrav ljudi, imam problem sa jednom aplikacijom na p20, mada sam imao problem sa istom i na starom telefonu, hocu reci nije do fona vec do aplikacije, al rekoh da pitam ima li pomoci. Znaci, aplikacija radi i onda se nakon nekih pola sata, 45min kako kad, jednostavno zamrzne i moram da izadjem iz nje i ponovo da udjem, ima li neki nacin da joj podignem prioritem kao recimo u task manageru na kompu ili nekako da joj olaksam rad? Hvala, pozdrav.
 
To se ne ukljucuje. Pretpostavljam da si dobio onaj veliki super charge punjac. Samo prikacis i to je to

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Da dobio sam taj veci punjac. Nisam znao da to ide automacki.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kako ste zadvoljni baterijom p20? dosta je bolja bila na mate10lite,verovatno zato sto je hardver slabiji pa pretpostavljam da je zbog toga.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja i nisam nesto, inace koristio sam ip 6s plus gde je baterija kidala bas, ovde na p20 mi bas curi na standby... Inace p20 ima ocajan audio izlaz, nakacio slusalice od htc10 i ono u busu kad ppjacas do kraja je slabo... Vidim i na p30 isti problem

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Cini mi se da je dosta losija baterija u zadnjih par meseci nego na pocetku kad sam izvlacio i po 7 sati SOT-a, a sada od 3 do 5 sati max u zavisnosti od upotrebe.

Poslato sa EML-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Cini mi se da je dosta losija baterija u zadnjih par meseci nego na pocetku kad sam izvlacio i po 7 sati SOT-a, a sada od 3 do 5 sati max u zavisnosti od upotrebe.

Poslato sa EML-L09 uz pomoć Tapatoka
Da li je to zbog novijih azuriranja ili neceg drugog?

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mora da opadne sot do sledece godine taman toliko da novi telefon bude must buy...
:)
Proklet bio taj koji je izbacio zamenjive baterije iz telefona...

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Citam neke postove i vidim da je baterija duze trajala pre tog zadnjeg azuriranja. Nadam se da ce to srediti sledecim ali videcemo.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Cao drugari, od skoro sam vlasnik P20, pa me zanima, dal je uspeo neko da otkljuca camera2 api (LVL3) na ovom telefonu ?
 
Imam kod sebe jedan P20 koji ima problem sa mikrofonom. Da li iko zna npr ako jednostavno prstom pokrijem gornji mikrofon da li donji treba da reaguje? Naime problem je sledeci,kada telefon zvoni ili ja pokusam da zovem treba mu odredjeno vreme da pocne da se cuje,tipa 4 5 sekundi. Mislim da je kod predjasnjeg vlasnika nesto proliveno u mikrofon.
 
Ako se cuje normalno poske tih 4,5 sec onda nije mikrofon, da je crkao ne bi ti ni radio posle tih 4,5sec
 
Pa onda ne moze da bude do mikrofona,mikrofon radi. Da je crkao isto bi ti se ponasao i kod poziva i kod snimanja .pre ce biti da je nesto siftversku,da nisi instalirao neki program za snimanje razgovora? Jabih prvo odradio hard reset
 
Ništa od tih aplikacija nije instalirano. Urađen factory reset.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Da li je neko kojim slučajem dobio EMUI 9.1 update, rekoše tokom jula izlazi za P20, i ako jeste ima li nekih konkretnih izmena/poboljšanja?

Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Nema updatea i dalje :)
 
Za sada nema EMUI9.1 apdejta. Ja sam kupio fon pre neki dan (P20 Midnight Blue) i prezadovoljan sam sve-ukupno. Evo, da iskoristim priliku da se upišem u P20 FanClub :d

Idemo dalje...
 
Za sada nema EMUI9.1 apdejta. Ja sam kupio fon pre neki dan (P20 Midnight Blue) i prezadovoljan sam sve-ukupno. Evo, da iskoristim priliku da se upišem u P20 FanClub :d

Idemo dalje...

+1 , meni stigao juce, napustio ios posle 4 godine malo cudno ali dobro je P20 Pro uzeo, sad se ceka update najvise zbog always on display notifikacija jer sada ne prikazuje 3rd party apps
 
Ja sam iskljucivo pikirao P20 zbog velicine ekrana i cene ispod 300€ za nov uredjaj.
Sve u svemu zacin C ;)

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
I ja sam pre nekih 10 dana uzeo p20 u telenoru, zadovoljan naravno. Nego ovaj always on, jel on ide samo na p20 pro, ili je to nešto karakteristično za emui 9.1 i ide na svim uređajima koji će imati tu ver?
 
Sam za P20 Pro zbog AMOLEDa :(
 
Kako se instalira apdejt? :d
Nisam Huawei-a nikada čačkao :(
 
Ako neko zna neka okači tutorijal ili link prema njemu.
Rekli su početkom Avgusta da će viti i za P20 ali ko zna... Što bi reko Samardžić: "U Novembru kao u Decembru..." :d

P.S. Boot Loader je, naravno, zaključan.
 
Poslednja izmena:
Update Huawei P20, P20 Pro na EMUI 9.1 (9.1.0.311)
Screenshot_20190723_120825.jpg
1. Odraditi bacup jer se flesovanjem brisu svi podaci.
2. Skinuti firmware za P20 (EML-L29C432) sa sledeceg linka https://androidhost.ru/1Lqs ;
za P20 Pro (CLT-L29C432) https://androidhost.ru/1lpz
3. Raspakovati fajl.
4. Iz raspakovanog fajla uci u folder <Software i iz njega ceo folder <dload prebaciti na USB flash koji je pre toga formatiran u NTFS-u
5. Povezati USB flash sa telefonom preko OTG kabla
6. U dajleru ukucati *#*#2846579#*#*
7. Iz menija izabrati Software Upgrade.
8. Telefon ce se restartovati i poceti update.
9. Sacekati da se telefon ukljuci sam
10. Srecno ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno