Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Blago svima kojima je stiglo, meni nista.. Zesce su smorili, 3 god im treba da puste..
 
Da li je moguce namjestiti da se displej sam pali kad se telefon podigne ili to samo funkcionise kad se podesi otkljucavanje licem?
Drugo pitanje je kako funkcionisu ovi bokeh efekti u portret modu, kod mene isto ili ih ukljucio ili ne?
 
Udjes msm u Motions i tu imas opciju da pali elran pi podizanju ( ne radi dobro kao na iphone ) zna da moras nekad da moras iz drugog puta da dignes. Bokeh mora da radi, probaj porteret mode, pogasi sve bjutifikacije itd ako on radi, radi i ovo...
 
Udjes msm u Motions i tu imas opciju da pali elran pi podizanju ( ne radi dobro kao na iphone ) zna da moras nekad da moras iz drugog puta da dignes. Bokeh mora da radi, probaj porteret mode, pogasi sve bjutifikacije itd ako on radi, radi i ovo...
Nasao sam za paljenje ekrana, medjutim ovo sa kamerom ne funkcionise..

Sta god da odaberem nema razlike
 
Samo da se razumijemo, blurovanje pozadine radi, medjutim na android pie su dodali ovu opciju kao sto se vidi na slici i ona kod mene ne funkcionise
 
E onda ne znam, jos uvek nemam 9ku.. Nadam se da ce neko da ti se javi..
 
Da li mi se čini da pored izbačene opcije za ručno biranje stabilizacije sama stabilizacija videa koja je sad default radi gore nego ranije?
 
Poz narode, interesuje me vase misljenje. Da li se isplati dati s7 edge, plus stotinak eura za p20 obican, ne pro, u telenor garanciji. S7 egde vec ima sjajnu bateriju i kameru, pa me interesuje da li dobijam nesto. Neki bivsi korisnik bi bas valjao :)..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
dobijes noviji android. dobijes stabilan sistem bez ikakvih stucanja i kocenja. sve u svemu razlika je kao dva sveta. ja konkretno sam prezadovoljan ali nakon svih rootovanja prethodnih telfona i fleshovanja romova i svog tog ushicenja danas kada telefoni nude sve isto nema vise tog uzbudjenja i potrebe za upgradom

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
dobijes noviji android. dobijes stabilan sistem bez ikakvih stucanja i kocenja. sve u svemu razlika je kao dva sveta. ja konkretno sam prezadovoljan ali nakon svih rootovanja prethodnih telfona i fleshovanja romova i svog tog ushicenja danas kada telefoni nude sve isto nema vise tog uzbudjenja i potrebe za upgradom

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Nije ni ovaj druze sticnuo nikad. Bitni su mi kamera i baterija. Ono sto me privlaci je kirin 970, a ne svidja mi ae fhd display.. Takodje night mode je fenomenalan na p20..

Hvala na odgovoru.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa kamera je sigurno bolja a isto mislim i za bateriju. Imao sam s7e a sad sam na p20 pro, razlika je itekako primjetna i sto se tiče kamere a i što se tiče baterije. Vjerujem da je ista situacija i sa p20.

EDIT: a da razmisliš o mate 10 pro? Kamere iste, baterija bolja, više rama, + ako ti je bitna kamera na mate 10 pro može i GCam da se nabaci. Procesori isti kao i na p20 i o20 pro.
 
Poslednja izmena:
Pa kamera je sigurno bolja a isto mislim i za bateriju. Imao sam s7e a sad sam na p20 pro, razlika je itekako primjetna i sto se tiče kamere a i što se tiče baterije. Vjerujem da je ista situacija i sa p20.

EDIT: a da razmisliš o mate 10 pro? Kamere iste, baterija bolja, više rama, + ako ti je bitna kamera na mate 10 pro može i GCam da se nabaci. Procesori isti kao i na p20 i o20 pro.
Hvala na odgovoru, imam i tu kombinaciju, ali trazi mi covek 200e doplate, sto mislim da nije realno..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
hmmm imao sam s7 pa nakon toga note8 i tekako stucaju i laguju na pojedinim mestima. ja takav lag nisam imao na svom honor7 telefonu.
sto se tice cene i tekako je realna s7e+200e jer ni ja ga dao ne bi za manje pare.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav. Postoji li nacin da se nekako ubrza wifi na P20 Pro? Do subote sam koristion iPhone i na testu nikad' nije bio ispod 90mbps, od maksimalnih 100, a sada na ovom Huawei-u ne prelazi 45mbps.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Jel se kacis na 5ghz mrežu?
 
Sada njihova bedna podrska kaze ili do kraja januara ili sredine februara.. Mislim da imaju najuzasniju podrsku koja je izuzetno neljubazna i uopste se ne trudi da pomogne.. Nadam se da cu do Androida 10 da dobijem 9..
 
nije vrijedno nerviranja vjeruj, nista specialno neces dobiti, tako da opušteno kad god ga dobiješ
 
Pozdrav, molio bih Vas da mi neko odgovori ako zna. Ovaj u mts uz box, je dual sim, da li je zaključan za ostale mreže???
 
Prihajao i meni. Nista spec kad nema dark moda.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Interesuje me da li je neko dobio update za p20 pro,a da je uzet u Vip-u?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
imao sam odlicnu dark theme za emui 8. sad na 9 nakon update od sinoc ne mogu da se naviknem na ovo ajfafonsko bledilo od teme. sinoc sam dowloadovao theme creator za emui i sam cu da kreiram neko cudo koje ce biti bolje od ovoga fabrikanera. ne shvatite me pogresno. na theme store ima nekih tema ali te kvalitetne koje ne sadrze samo wallpaper se placaju a ja da placam necu ! :)
overall 9 nista specijalno...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Imam osjećaj da je baterija bolja posle update na piticu
ifuaug.jpg
5bd0e8.jpg

p20 pro
 
koju temu koristis?
 
Poslednja izmena od urednika:
5h sota, na 55% baterije? Kako to, meni na p20 pro oko 6h sota na nekih 80%
 
Inace, prekjuce stigao apdejt za p20 iz vipa, meni se iskreno svidja dizajn i funkcionalnost. Trenutno testiram svajp kontrole i rade savrseno.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ljudi treba mi bumper za p20. Da li neko zna gde mogu da kupim? Ali bukvalno onaj sto samo coskove telefona drzi.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno