Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Pozdrav, ne znam da li je neko postavio pitanje, ali imam P20 više od godinu dana i prilikom običnog razgovora ( znači ne Whatsapp i Viber ), internet ne radi .... Išao sam i u servise i kod operatera, ni oni ne znaju u čemu je problem. Da li neko zna rešenje ? Hvala unapred !

I ja sam imao istu situaciju. Nije to do tvog uredjaja vec ocigledno do cele serije,a mozda i na svim njihovim uredjajima. Moja pretpostavka je da kada se koristi kartica za razgovore, blokirani su podaci jer se kartica koristi. Na trenutnom telefonu taj problem nemam,ali ma P20 sam i ja imao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zadovoljan baterijom na A10

Screenshot_20200629_062425_com.huawei.systemmanager.jpgScreenshot_20200629_062432_com.huawei.systemmanager.jpg

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja samo cekam i dalje 10ku... 9 je uzas u odnosu na 8,telefon se greje jako od najobicnijih aplikacija tipa insta, tt, fb, surf... Baterija slabija, kad padne ispod 10% maltene u 2 min se gasi...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
10ka ce ti biti osvezenje videces. Ja sam skroz zadovoljan kako su ga odradili.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Moj stari telefon,sada u vlasnistvu devojke je dobio desetku pre par dana. Kaze da radi brze i tecnije. Isto tako,dizajn je lepsi a i ugradjeni dark mode je dobar,vise ne mora da koristi aplikaciju za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa jeste bas tako, sad je dark mod kompletno uradjen i na obicnom P20. Pro model je imao neki dark interfejs i na 9.1 al nije bilo bas sve odradjeno kako treba.
Baterija je solidno bolja sad.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Odjednom mi se izgubila opcija za podešavanje senzora otiska prsta. Probao sam i restart i factory reset...i ništa ne vredi.
Opcija je naravno postojala na 10.0...odjednom je nestala. Ima li ko ovakav problem?
U pitanju je p20 pro.
 
Ma nemoguce da se izgubila. Ides u podesavanja za biometrichs and password i tu mora da ima.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Odjednom mi se izgubila opcija za podešavanje senzora otiska prsta. Probao sam i restart i factory reset...i ništa ne vredi.
Opcija je naravno postojala na 10.0...odjednom je nestala. Ima li ko ovakav problem?
U pitanju je p20 pro.
Jesi radio downgrade sa emui 10 na emui 9.1? Vidim da je kod tebe devetka

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ovo mi nije jasno kako je moguce.


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije 9.verzija je 10.0.0.161 Emui 10
Hm...nije mi jasno zasto je tako...ovako kod mene izgleda taj meni.
A kad ukucas u pretrazi podešavanja jel se pojavi?
694decf91c642b7d75c3e5190c916a44.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
I kod mene tako izgleda.
Moras da mu uradis kompletan reset jos jednom.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Baterija sa koriscenjem AOD.
Fon je star godinu i 10 meseci
Mislim da sa manjim uptime moze preko 7sati da se izvuce, a bez AOD oko 8.

Screenshot_20200702_195803_com.huawei.systemmanager.jpgScreenshot_20200702_195817_com.huawei.systemmanager.jpg

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Čitam huawei preporučuje da se nocu ne puni baterija. Sledeci mesec je 2god, samo noću punim. Ja nikada nisam imao bolju bateriju u zivotu, sada mi istice ugovor i ne znam sta bih uzeo novo, plasim se da se nerazocaram.
21326d2074fc82e4745ad647b69ffcb7.jpg


Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Čitam huawei preporučuje da se nocu ne puni baterija. Sledeci mesec je 2god, samo noću punim. Ja nikada nisam imao bolju bateriju u zivotu, sada mi istice ugovor i ne znam sta bih uzeo novo, plasim se da se nerazocaram.
21326d2074fc82e4745ad647b69ffcb7.jpg


Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
Dobro ti drzi, isto kao i meni.
Uzmi P30 Pro, neces pogresiti.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Zeznuo nas Huawei za Emui 10.1
Po pravilu svaki flagship je trebao da dobije dva velika azuriranja, a P20 je dosao sa 8.1 verzijom tako da je trebalo da dobije i 10.1 nego mozda je Kirin 970 slab da podrzi to.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ma kako slab? Pa koji telefon je slab u ovo vreme? Telefoni polako postaju jacine racunara. Nije slab,vec se njima ne isplati da dobijes i to, nego kupi neki bolji koji ce podrzati. Moze hardver da gura sami tako,pa nicu novi sistemi ultra zahtevni, vec dobije svega par novih funkcija,promena i sigurnosnih zakrpa. Problem je sto su sve kompanije razvile takav model da se sa razlogom ne pruza podrska, jer onda mogu da drze tempo i da izbacuju nove modele.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa mozda i nije ali se generalno taj 970 nije pokazao dobro kao 960 pre njega i 980 i 990 posle.
Jednostavno i na P20 i P20 Pro se desavalo jos na pocetnim verzijama firmvera da umeju da stucnu u koriscenju(obicno u skrolovanju)
Ili je do optimizacije...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Počeo je p20 ozbiljno da mi baguje prilikom poziva, odjednom prestane da se čuje druga strana, i kada prekinem vezu zabode na "hanging up" dok ne ubacim u airplane mode, tek tada prekine.

Čekam da se ažurira na desetku pa da uradim factory reset, ali mi deluje da ću razbiti telefon pre nego što Huawei pusti apdejt :d

A baš sam bio zadovoljan telefonom, za godin i po dana bez najsitnijeg baga, ali u je u poslednje vreme i baterija malo oslabila, kada se spusti na 20 posto krene baš brzo da se troši, a od 10 do 0 stigne za 6,9 sekundi :d
 
Meni se to nikad nije desavalo. Bas cudan neki bag.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Koliko vam je SOT na P20, otprilike? Imao sam problem sa FB aplikacijom, nekoliko dana nisam mogao ni 3h SoT-a da isteram, sad sa fb lite app je izmedju 5:30 - 6h...fb mi jeo 45% baterije a cak ga nisam ni koristio previse...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Menj je bio pre situacije sa FB oko 6h na P20.
Jesi radio reset od kako si ubacio desetku? Ja nisam.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno