Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

On je oko 380e nov kod madjara.
Pa se preracunaj...
89600 te izadje kod vipa sa neo6
69000 te izadje kod madjara sa sve neo2 tarifom kod tog istog vipa.
Pitanje je samo hoćeš li da ih castis 20k ili ne.

Jedino ako ti iz nekog razloga odgovara neo6, onda uzmi u vipu...

Edit;
Sada gledam za neo2, 36000 rsd
Ako želiš domaću garanciju od 2 god, ispada dobar deal, bolji nego kod madjara...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas dobih neki update od 600mb. Vec sam na deveci

Poslato sa CLT-L09 uz pomoć Tapatoka
 
100% info tesko da moze neko da ti ko nije probao, ali obzirom da usb c pusta sliku i zvuk ne bi trebalo da bude problema. Kupi u nekoj radnji bilo koji, probaj pa vrati kao nezadovoljan kupac :) jeste da je to malo xxxxx al nema drugog nacina da to saznas.
 
Evo stigao je adapter, ako nekog zanima sve radi odlicno i ako je placen 900 din. Dobro su odradili ovo
 
Pozdrav,

Gde si našao adapter?
Jesi li probao da nađeš neki koji ima i USB za tastaturu i miš?
 
Takvi su skuplji, i ovaj zavrsava posao, samo je mana sto moras da budes uz tv ili da nadjes bas dug kabli. Imas na kp.
 
Nisam siguran da na ovom mozes da povezes tastaturu i misa jer nema usb ulaz
 
A ja morao nakon update da odradim factory reset... Sad radi kao orbit bombonica nakon pet i pola sa lukom

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Drugari jedno pitanje za vas, imao sam iphone 6s (kome je bat otisla i sada je menjam ) i uskoro prelazim na P20 obican ne pro (nemam si para za PRO ver) da li sam pogresio ili je to dobar skok sa starog telefona ? nekako mi svi pricaju da necu videti drasticnu razliku i da nema poente prelaziti sa 6s na P20 kao isti su ?!
 
Budale :D
Video bi pomake i sa novijih jabuka da prelazis.
P20 je isti telefon kao P20 pro, samo sa različitim setom kamera.
Kvalitet slika je isti u dnevnim uslovima, dok je Pro malo bolji u noćnim.
P20 ima lcd display umesto amoleda...
Sve ostalo je isto.
Dobićeš odličan telefon, koji je u svemu bolji od tog matorog ja telefona.
:)

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Da li imate predlog za zastitno staklo za P20? da se ne odlepljuje sa strane :)
 
Mozda na android 10 i emui 10 jer valjda planiraju da ubace dark i light mod na android 10..
 
Stigao mi P20 i mogu reci da sam prijatno iznenadjen , za sada nemam zamerki kamera me je prijatno iznenadlila koliko je dobra .
 
Telefon je bolest msm obican p20, meni ne treba bolje. Razlika izmedju njega i honora 8 koje sam imao je kao dan i noc
Samo me smara sto nema dark mod, ubi me ovo belilo. A nemogu ni kasvetnu dark temu da nadjem, na nekoj se nevide brojevi na nekoj ovo ili ono.
 
Poslednja izmena:
Posto nmg da da editujem post vise, ko hoce donekle da mu p20 bude dark, nek skine temu: Deep Black 2.3

Taman dok ne vrate dark mod.
 
Poslednja izmena:

Navodno slikano sa p30 pro. Zanimljivo u vodenom žigu pokazuje četverostruku kameru
 
Kako maknuti onu plavu liniju kad se jednim prstom naglo povlaci po ekranu kao munja izgleda pa nestane,to je neki geatures jako iritantan
 
Nazad
Vrh Dno