Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Nece proci autorizaciju 99%. Ne radi ff na emui 8
Edit: niti moze "reinstall". Moze nadogradnja, ne i reinstall i rollback.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Probao sam i to,svakako mi je palo na pamet,ali pise da ova verzija EMUI nije kompatibilna sa aplikacijom. I da moze da se skine ROM,ali da se rucno odradi,a ja se nisam nikad petljao oko toga,pa ne bih bas da zeznem nesto :(
 
Razlika je velika izmedju slika.kao da na druge dve imas foliju ili zastitno staklo preko sociva
 
Probao sam i to,svakako mi je palo na pamet,ali pise da ova verzija EMUI nije kompatibilna sa aplikacijom. I da moze da se skine ROM,ali da se rucno odradi,a ja se nisam nikad petljao oko toga,pa ne bih bas da zeznem nesto :(
Sacekaj update, do tada uzivaj u drugim vrlinama ovog telefona :)

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li se EMUI8 razliku na P20Pro i mate 10Pro? Ja sam jednom odradio updejt preko FF i instalirao samo onu manju verziju. Pa sam preko toga instalirao celu verziju fullOTA . E sad ako se razlikuje onda ne znam.
 
Da li se EMUI8 razliku na P20Pro i mate 10Pro? Ja sam jednom odradio updejt preko FF i instalirao samo onu manju verziju. Pa sam preko toga instalirao celu verziju fullOTA . E sad ako se razlikuje onda ne znam.
Generalno ne radi za emui 8, mozda je tebi nekako i prosao autorizaciju (ne znam kako, ni na emui 5 retko kome je htelo). Ali radio si update, ne povratak na prethodnu verziju ili reinstall...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Prvo sam odradio, updejt taj mali , bilo mi je neki problem, kad povlacim prstom preko ekrana npr u listanju web browsera pojavi se zelena linija, nisam znao sta je to, ali bilo je u vezi one skracenice za delenje ekrana na dva dela, za dve app. Posto se to sa tim updejtom nije ispravilo, onda sam uradio downgrade ponovo na onu verziju koja mi je dosla uz telefon. I onda sam odradio fullOTA na noviju tj istu onu sto sam uradio prvobitno, ali full ne samo updejt.
Kod mene na FF pise kad proveravam autorizaciju da je autorizovan ili nije za moj telefon, ako jeste onda ima ono uputstvo za odradjivanje updeta preko vpn u telefonu. Ja pricam za FF aplikaciju na mobilnom telefonu.
 
Poslednja izmena:
Prvo sam odradio, updejt taj mali , bilo mi je neki problem, kad povlacim prstom preko ekrana npr u listanju web browsera pojavi se zelena linija, nisam znao sta je to, ali bilo je u vezi one skracenice za delenje ekrana na dva dela, za dve app. Posto se to sa tim updejtom nije ispravilo, onda sam uradio downgrade ponovo na onu verziju koja mi je dosla uz telefon. I onda sam odradio fullOTA na noviju tj istu onu sto sam uradio prvobitno, ali full ne samo updejt.
Downgrade si odradio preko ff?

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da
edit. Sad se vec ne secam jer bilo je dosta davno.
Prosla je instalacija 100% i onda, sad se ne secam, kao da kao neka greska, u vezi recoverja, pa onda se restartovao, i pokrenuo (telefon ) erecovery, i onda je skinuo ponovo tu stariju verziju firmwarea, i posle toga sve ok. Erecovery nije isto sto recovery
 
Poslednja izmena:
Kako se to radi? Jel ima neki jednostavan metod,a da pritom ne zeznem nesto? Slavisa ja sam sutra u Subotici,pa ako si voljan da mi sredis to,platicu koliko treba ako je izvodljivo.
 
Evo da nisam jedini koji su uradili downgrade Ovo je sa XDA : downgrade through firmware finder. BUT back-up first before downgrading since you need to restore factory settings after downgrading (boot loop).
Znaci nista strasno
 
Poslednja izmena:
Evo da nisam jedini koji su uradili downgrade Ovo je sa XDA : downgrade through firmware finder. BUT back-up first before downgrading since you need to restore factory settings after downgrading (boot loop)
Ne kazem da je nemoguce, meni bar nije uspelo...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Imao sam do sada Sony XZ Premium i evo moje neko moje poredjenje. Sony po meni fludniji, imao ga skoro godinu dana i radio je kao od prvog dana. Sto se tice ekrana, po meni bolji Sony, 4k ekran(radi na 1080p osim kada se koristi 4k sadrzaj) meni vise odgovara na suncu i u zatvorenoj prostoriji. Otisak mnogo bolji na P20, kamera takodje. Memorija opet bolja na P20, ipak je UFS 2.1 naspram 2.0 kod Sony-a. Sto se tice grejanja tokom upotrebe tu je Sony mnogo bolji, Huawei ume da se zagreje u nekim slucajevima. Baterija drzi isto po meni ali brzo punjenje je na strani P20. Sto se tice izrade tu takodje mogu da pohvalim oba, mada lepsi je po meni P20. Sto se azuriranja tice zadovoljan sam sa oba modela, rade bolje posle svakog i produzuju SoT. Sve u svemu mene je vise kupio Sony ali ovaj model je takodje odlican i ima svoje kvalitete,kamera posebno.
 
Nisam nesto primetio da toliko dobro slika p20 pro. Pogotovo sto koristi samo 10mp u auto modu.
 
Bas svuda kazu da su slike u 10mp rezoluciji najbolje. Sa 40mp nije to to kao u 10mp
 
Na vecini kamera je bolja slika u manjoj rezoouciji nego u najvecoj.Lepse izgledaju detalji kad se zumira i gleda crop.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj u low light. Tu je prednost i vise nego ocigledna. U uslovima dobrog osvetljenja razlike su male
 
Samo da se upišem u P20 (Lite) klub.
Uzeh prekjuče fon (P20 Lite 4/64) i generalno sam zadovoljan i prijatno iznenađen fluidnošću u odnosu na P10 Lite koji sam ranije koristio (takođe je bio 4/64).
Za sada neka ostane ovako do nabavke OnePlus 6 ;) (čekam da se malo stabilizuje cena)...
 
Da li je neko uporedjivao slike P20 sa Honor 10 i ako jeste da li se razlikuju mnogo?
 
Poslednji update je katastrofa...prethodni je bio super, bagovanja uopste nije bilo...a sada konstantan fps drop...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 


neki sa zale posle zadnjeg updatea da je baterija losija
 
Izuzetno los update... mozda je to zbog gpu turbo koji treba uskoro da stigne pa namerno pogorsavaju performanse i autonomiju baterije kako bi posle tog novog update-a imali osecaj da je to nesto fascinantno...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znači i huawei se upisao u klub...e čestitam :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno