Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Nema, ima in screen fingerprint senzor.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da, nalazi se ispod displeja, ali ga zovu i in screen fingerprint senzor. Izvini, učinilo mi se da si mislio na double tap to wake up. Postoji vidžet - ikonica u okviru EMUI launchera Lock screen, dodiriom na nju se ekran zaključava.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Stigao, ovaj, GB apdejt sa Google sec. patchom... Ala su ga pečovali, svaka im čast. Sa 4,1GB :d
 
Mislim da Huawei malo po malo ubacuje svoj sistem uz zakrpe [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Sigurnost na prvom mestu [emoji16]

Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Pa nije isključeno.
Nešto su odradili sa celim sistemom čim je apdejt oko 4GB. Kakav crni Sec. Patch.
Šta god da su uradili ja sam svojim telefonom prezadovoljan, odnosno, njegovoim radom. Žao mi je što nemam neku pro verziju ali i ovo mi extra završava posao.
P20 sam izabrao isključivo zbbog veličine i fon sa takvom veličinom mi i treba...
Imao sam Mi 9 SE koji je bio baš ekstra ali je bagovao do zla Boga... :(

Ako neko ima predlog za fon do 6" a da je dobar, neka javi.

Za sada P20 rules :d
 
Poslednja izmena:
Negooo, još 1no pitanje:

- Šta mislite o čistom HONOR-u 20 ???
 
Dobar je honor 20. Ali mislim da p20 ima nesto bolju kameru zbog leica optike..
 
A imas i Huawei Nova 5T, kirin 980, 8/128 gb, 4 kamere za 340e, bukvalno honor 20 samo jeftiniji.
 
Nije to Leica optika, Huawei-Leica dil se svodi na koriscenje naziva brenda (prakticno natpis/logo pored kamere, naravno sve u klasicne marketinske-hajp svrhe), ta plasticna sociva proizvodi (za sada nepoznata) fabrika iz Azije.
Leica i Huawei saradjuju na softveru primarne kamere dok prednja kamera i kamkorder nisu deo tog dogovora.

@neogeo
https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=9615&idPhone2=9107&idPhone3=9738
 
Poslednja izmena:
I Takodje kao kazu da su P serije bolje optimizovane od honora, sad koliko je to tačno nemam pojma..
 
Hmmm.
Pa ispade da P20 ima tamnjikavu ali oštru sliku...
Nova modeli su isključivo za Azijsko tržište i nemaju LTE Band20...

Horor 20 mogu kupiti za 300e...

Sada sam na mukama :(

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Hmmm.
Pa ispade da P20 ima tamnjikavu ali oštru sliku...
Nova modeli su isključivo za Azijsko tržište i nemaju LTE Band20...

Horor 20 mogu kupiti za 300e...

Sada sam na mukama :(

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk

Takve dileme se resavaju kupovinom ovogodisnjeg flagshipa, u ovom slucaju P30/Pro :) Sacekaj da jos malo padnu cene po oglasima i P30 bi trebalo da ispravi sve sto ti smeta kod P20/Honor 20.
 
Asb ta ti kokretno fali na p20 pa oces ga menjati ?
i ja mozda predjem na p30.... ne pro vec samo p30... zato i ja prodajem moj p20 a inace fon je stvarno strava. ide mi oko na mate20 pro ali ovo je ipak extra velicina uredjaja

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Hmmm.

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk

Možda ste u pravu.
P30 mi se sviđa takođe. Mljac...

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Emui 10 za P20 series i Mate 10 seris i p30 lite, stize u martu 2020te...
 
znaci na dual sim p20 stize u junu ! :-(

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
ima li jos neko da je zaglavio na 9.0
vidim na p30 pro stigao emui 10, kod mene jos nije ni 9.1 :smoke:
 
meni je stigao tek pre nedelju dana. kolegi jos uvek nije. oba telefona kupljena u vipu...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Je l realno da je ovako los i slab zvuk preko slusalica na p20 pro modelu ? Imam apple preko jack-a lose se cuje, tiho, nema neku moc zvuk, uzeh onda ove sto dolaze uz njega type c, ista stvar. Kod One Plusa i Xiomia koje sam imao ranije, 3 x je bolji zvuk.
 
Realno je. Nije nesto zvuk na Huawei telefonima tj nema output jak, a jos + moguce da ima veze sto na usb C bude i jos losiji nego sto bi bio da slusas preko ugradjenog audio dzeka.
 
Realno je. Nije nesto zvuk na Huawei telefonima tj nema output jak, a jos + moguce da ima veze sto na usb C bude i jos losiji nego sto bi bio da slusas preko ugradjenog audio dzeka.

A kupih i ove type c, nije neka razlika... Steta, da sam ovo znao ne bih pazario p20 pro. Inace mu je to jedina mana, al ja volim mjuzu da slusam... Hvala!
 
i ja mozda predjem na p30.... ne pro vec samo p30... zato i ja prodajem moj p20 a inace fon je stvarno strava. ide mi oko na mate20 pro ali ovo je ipak extra velicina uredjaja

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Bolje uzmi Mate 20 Pro. Drug je prodao S9+ i uzeo P30. Stalno se nesto zalio. Posle dve nedelje dao 50eu i P30 i uzme P20 Pro. Prezadovoljan je. Sa Mate 20 Pro prakticno dobijes P30 Pro (isti hardver, samo kamera sa zumom na P30 Pro) samo za manje pare (200 eu razlike).

Dodatno M20 Pro ima vecu rezoluciju ekrana.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9530&idPhone2=9343&idPhone3=9635
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno