Šta je novo?

Crypto Plus - menjačnica kriptovaluta

CryptoPlus

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2018
Poruke
13
Poena
55
Napomena:
Otvaranje teme je dogovoreno sa administracijom sajta

U poslednjih nekoliko godina, trgovanje tradicionalnim valutama kao što su euri i dolari, zamenjeno je trgovanjem kriptovalutama, koje je postalo brzorastući trend na našem tržištu. Trenutno postoji oko deset stabilnih ili pouzdanih kripto menjačnica koje omogućavaju trgovanje i menjanje kriptovaluta, ali i velik broj malih, neproverenih berzi koje su potencijalno sumnjive.

Zbog rasta potražnje za pouzdanim trgovanjem kriptovalutama, nedavno smo pokrenuli domaću menjačnicu - Crypto Plus, koja će vam omogućiti da izvršavanje Vaše novčane transakcije bude brže i sigurnije uz aktivnu podršku putem telefona, email-a ili chat-a. Dodatna pogodnost naše menjačnice je to što se kupovina i prodaja kriptovaluta obavljaju u istom danu, a sigurnost Vam garantuje podatak da je ova menjačnica registrovana kao pravno lice - Crypto Plus DOO.

Kada je reč o ponudi, Crypto Plus Vam osim već poznatih i priznatih kriptovaluta kao što su BitCoin i Ethereum nudi kupoprodaju drugih popularnih kriptovaluta, poput Litecoin-a, Ripple-a, Zcash-a i Monera. Takođe, aktivno radimo na širenju ponude, pa tako uskoro možete očekivati i neke nove kriptovalute.

Kako bi komunikacija sa Vama bila što uspešnija, Crypto Plus na svom internet sajtu nudi mogućnost registracije i podnošenje zahteve za kupovinu i prodaju kriptovaluta, sa svim potrebnim uputama kako bi se transakcija obavila brzo i lako.

Ukoliko tragate za menjačnicom koja nudi transparentnost i sigurnost, Crypto Plus zaslužuje da mu posvetite pažnju, jer garantuje jedan od boljih načina za sigurno trgovanje kriptovalutama na tržištu.

Tema je otvorena kao još jedan vid komunikacije sa korisnicima i stojimo Vam na raspolaganju za sva pitanja u vezi sa kupovinom ili prodajom kriptovaluta.
 
Okačite adresu za vaš sajt, ne mogu da je nađem na Google.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
U njegovom potpisu je.

Ono sto sve interesuje: fee 5% na kupovinu i prodaju.

Inace lepa ideja i podrzavam, malo da je manja provizija ukljucio bih se, ovako nemam razloga sa obzirom na Cex, Coinbase i naravno licnu razmenu.

I to sto je pravno lice nije nikakva sigurnost, DOO ne odgovara svojom licnom imovinom. Vecu mi sigurnost daje sto je admin odobrio.
 
Poslednja izmena:
Okačite adresu za vaš sajt, ne mogu da je nađem na Google.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Pozdrav Marko, kucajte crypto plus rs u pretraživač. Ili klikni na baner iznad. Ne smemo da kačimo link u postove. :)

Skoro smo počeli pa još nismo dobro indexirani od strane google-a. :)
 
U njegovom potpisu je.

Ono sto sve interesuje: fee 5% na kupovinu i prodaju.

Inace lepa ideja i podrzavam, malo da je manja provizija ukljucio bih se, ovako nemam razloga sa obzirom na Cex, Coinbase i naravno licnu razmenu.

Da, to je provizija.

Hvala na podršci, ukoliko nekad zakaže Cex mi smo tu. :)

Na veće iznose (400.000 RSD) snižavamo proviziju na 4%.
 
...
I to sto je pravno lice nije nikakva sigurnost, DOO ne odgovara svojom licnom imovinom. Vecu mi sigurnost daje sto je admin odobrio.

Apsolutno. Vidim na sajtu APR-a da je upisan kapital 2000 din. Toliko i može da se naplati u slučaju eventualnog spora, pošto se prvo namiri država.
Bez ikakvih insinuacija, i zlih namera - nadam se da će ovo da zaživi.
 
Apsolutno. Vidim na sajtu APR-a da je upisan kapital 2000 din. Toliko i može da se naplati u slučaju eventualnog spora, pošto se prvo namiri država.
Bez ikakvih insinuacija, i zlih namera - nadam se da će ovo da zaživi.

Dobro, a kakvu ti sigurnost daje Cex, Bitstamp ili bilo koja druga menjačnica koje su čak i van teritorije Srbije? Ili, da li si proveravao koliki kapital ima lokalna menjačnica pre nego što u nju uđeš da promeniš euro za dinar? :)

Ali svaki komentar i predlog je dobrodošao, želimo da napredujemo uz feedback korisnika.
 
Dobro, a kakvu ti sigurnost daje Cex, Bitstamp ili bilo koja druga menjačnica koje su čak i van teritorije Srbije? Ili, da li si proveravao koliki kapital ima lokalna menjačnica pre nego što u nju uđeš da promeniš euro za dinar? :)

Ali svaki komentar i predlog je dobrodošao, želimo da napredujemo uz feedback korisnika.

Lokalnoj menjačnici čim dam novac, odmah dobijem ekvivalent u devizama ili obrnuto, a ovde ti pošaljem 1 BTC i molim boga da dobijem nešto na tekući račun. A ako ne dobijem? Koga i gde i kako da jurim, tužim ili šta već?
Opet kažem, nista lično, samo diskutujemo.
 
Lokalnoj menjačnici čim dam novac, odmah dobijem ekvivalent u devizama ili obrnuto, a ovde ti pošaljem 1 BTC i molim boga da dobijem nešto na tekući račun. A ako ne dobijem? Koga i gde i kako da jurim, tužim ili šta već?
Opet kažem, nista lično, samo diskutujemo.

Naravno, razumemo da se ljudi skeptični naročito na Balkanu, gde se vara na sve strane.

Iz tih razloga smo omogućili korisnicima da dođu kod nas u kancelariju i sačekaju dok se ne obavi transakcija. U početku smo ovo praktikovali samo za kupovine kriptovaluta ali dobrodošli ste i tokom prodaje. Na sajtu ima broj telefona, gde se može zakazati dolazak kod nas. Rad sa strankama je od 10:00 do 14:00 časova - što bi advokati rekli. :)
 
E to je već druga stvar :) hvala na pojašnjenju.
 
Podržavam što ima konačno konkurencije.

Do sada je bio samo ecd.rs (bar za koji ja znam), i mnogo je veća provizija (za prodaju 7%, 6% VIP) a i podržavaju manje novčića. Plus što sam primetio da menjaju po najslabijem mogućem kursu tj. njima više tako odgovara.
Konkurencija ne može da škodi, drago mi je što se kripto sve više prihvata.
 
super sve ali kad vec ide preko racuna bolja je online strana menjacnica jer 2 konfirmacije za bitkoin na online stranim menjacnicama kod vas 6, inace nista protiv, zdrava konkurencija cene dole, samo napred
 
Moramo sa 6 potvrda da radimo, nije do nas...


Ali zato smo i otvorili temu i nalog na našem najvećem forumu da čujemo predloge i sugestije korisnika i kako bismo unapredili rad.
 
Podržavam što ima konačno konkurencije.

Do sada je bio samo ecd.rs (bar za koji ja znam), i mnogo je veća provizija (za prodaju 7%, 6% VIP) a i podržavaju manje novčića. .
Kod njih bar po proviziji možeš znati kada kupiti i kada prodati.. :D
Posle NG sa npr prodao nešto ltc-a sa 2% ( 3% bilo za kupovinu )... kad je pao na 150$, vidim povoljnije za kupovinu. Tako da, ko je zna kada i šta, vidi na ecd gde se manje ugrađuju.. :d
 
Sa koje menjacnice uzimate kurs pri obracunu, Bittrex, Bitfinex, BitStamp?
 
zbog cega radite sa 6 potvrda na BTC i 12 na LTC, citiram: "Moramo sa 6 potvrda da radimo, nije do nas..." , do koga je? Cisto iz radoznalosti :)
Da li to isto znaci kad kupujem od vas BTC, da cekam kod vas 2h da prodje 6 potvrda, pa vam onda dajem pare? Kako bi to islo za kupovinu BTC od vas?
 
Poslednja izmena:
zbog cega radite sa 6 potvrda na BTC i 12 na LTC, citiram: "Moramo sa 6 potvrda da radimo, nije do nas..." , do koga je? Cisto iz radoznalosti :)
Da li to isto znaci kad kupujem od vas BTC, da cekam kod vas 2h da prodje 6 potvrda, pa vam onda dajem pare? Kako bi to islo za kupovinu BTC od vas?

Pozdrav Marko,

Do walleta na koji primamo kripto. :) Jer jednostavno btc, ltc ili nešto treće mora prvo da legne na wallet da bi se moglo prodati i da bi se znalo po kojoj ceni se prodaje u trenutku kada legne na wallet.

Ne, kada se šalje zavisi od Vašeg walleta, od momenta potvrde slanja kripto se šalje u roku od 5-10 minuta. Što se tiče same kupovine, uplaćujete sredstva na naš račun i kada ta sredstva legnu na naš bankovni račun mi za Vas kupujemo kriptovalutu po ceni koja je aktuelna u tom trenutku i šaljemo odmah na Vaš wallet, kao što sam već pisao - postoji mogućnost i gotovinske transakcije u našoj kancelariji gde možete sve to odmah odraditi. Mi se nalazimo u Novom Sadu.
 
Ti si Nitro sa foruma? :) (uvek pretražim broj telefona od ljudi sa kojima potencijalno trgujem, nevezno za kripto, nego inače)

Pitanje, za veće iznose, tipa više destina hiljada dolara, mislim na prodaju, uz dolazak kod vas, da li je isplata uvek u dinarima?
Hvala
 
Ti si Nitro sa foruma? :) (uvek pretražim broj telefona od ljudi sa kojima potencijalno trgujem, nevezno za kripto, nego inače)

Pitanje, za veće iznose, tipa više destina hiljada dolara, mislim na prodaju, uz dolazak kod vas, da li je isplata uvek u dinarima?
Hvala

Nisam Nitro, ali znam Nitra, naravno ako mislimo na istog. :)

Za veće iznose koje si naveo moguć je svaki dogovor, slobodno mi piši na private ili nas kontaktiraj na telefon ili mejl sa sajta. ;)
 
Mene zanima poreski okvir cele priče.

Po kom osnovu je regulisan rad takve menjačnice kada ne postoji regulativa u vezi kripta.

Kako vas kao menjačnice, tako i vaših klijenata. Pogotovo što primate keš. Veselo....

Da ga možda ne predajete kao pazar, mislim taj keš? :)
 
Poslednja izmena:
Mene zanima poreski okvir cele priče.

Po kom osnovu je regulisan rad takve menjačnice kada ne postoji regulativa u vezi kripta.

Kako vas kao menjačnice, tako i vaših klijenata. Pogotovo što primate keš. Veselo....

Da ga možda ne predajete kao pazar, mislim taj keš? :)

Ne bih sada da ulazim u tajne našeg poslovanja. :) Ali smo poreski sve regulisali uz konsultacije sa nadležnim organima, mada je bilo potrebno vremena.

Gotovina se prima uz gotovinsku priznanicu gde se unose podaci iz lične karte od osobe koja kupuje.
 
Vidim da ste registrovani kao pravno lice DOO, interesuje me da li je kod nas izvodljivo kupiti kriptovalute preko firme, znaci ja kao DOO firma uplatim Vasoj firmi novac za kupovinu kriptovaluta? Da li izdajete fakturu kao osnov placanja? Kako bi se to za firmu inace knjizilo, je li je to uopste izvodljivo?
 
Vidim da ste registrovani kao pravno lice DOO, interesuje me da li je kod nas izvodljivo kupiti kriptovalute preko firme, znaci ja kao DOO firma uplatim Vasoj firmi novac za kupovinu kriptovaluta? Da li izdajete fakturu kao osnov placanja? Kako bi se to za firmu inace knjizilo, je li je to uopste izvodljivo?

Podrav Mares,


Moguće je i izvodljivo, mi Vam izdajemo račun tj. fakturu naravno. A kako bi se knjižilo najbolje proverite sa knjigovođom kako bi Vam odgovaralo. Kontaktirajte nas na broj telefona ili na email za dalji dogovor ukoliko ste zainteresovani.
 
Da li planirate ubacivanje Dash-a u portfolio i da li ćete podržavati Instant Send funkciju Dash-a koja u roku od par sekundi garantuje zaključanu transakciju?
 
Da li planirate ubacivanje Dash-a u portfolio i da li ćete podržavati Instant Send funkciju Dash-a koja u roku od par sekundi garantuje zaključanu transakciju?
Pozdrav Dandy,

Da, planiramo - Dash i BitcoinCash.

Na sajtu trenutno nemamo Dash ali ga imamo u ponudi, ali Vam mogu ovde napisati trenutnu cenu (u momentu pisanja ove poruke) po kojoj možete kupiti i prodati:

Kupovna cena: 46,035.05 RSD

Prodajna cena: 41,650.75 RSD

Minimum za kupovini DASH-a je 20,000.00 RSD i šalje se Instand Send transakcijom.
 
Poslednja izmena:
Zbog velikog broja upita na mejl, uveli smo novu kriptovalutu u ponudu STELLAR LUMEN - XLM.

U promo periodu do kraja meseca provizija je 3% za kupovinu STELLAR-a i već je uračunata u cenu prikazanu na sajtu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno