Šta je novo?

Koji prozvodjac je dobar za Rx 580 8GB za majning

deki21

Cenjen
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruke
91
Poena
160
Razmisljam da cekam

RX580 SAPHIRE NITRO 8 GB

A izgleda da se lakse moze naci

RX 580 Gygabite 8GB MI

Da li moze da se uzme i Gygabitei u cemu je fora, zasto se lakse nalazi i zasto je u prodavnicama jeftinija (kada bi postojala)
 
Ne razumem se baš u to, ali dok neko iskusniji ne odgovori - možda je razlika u tipu memorije na kartici, koliko sam ispratio po forumu, Samsung i Micron se pominju kao poželjne, a Hynix ne. Takođe, razlika jeste i u izvedbi hlađenja, veličini hladnjaka i broju ventilatora.

Samo pazi da ti ne uvale neki 128-bitni model. :D
 
Ne razumem se baš u to, ali dok neko iskusniji ne odgovori - možda je razlika u tipu memorije na kartici, koliko sam ispratio po forumu, Samsung i Micron se pominju kao poželjne, a Hynix ne. Takođe, razlika jeste i u izvedbi hlađenja, veličini hladnjaka i broju ventilatora.

Samo pazi da ti ne uvale neki 128-bitni model. :D

Moze i jos gore,da mu uvale 64-bit LOL
 
Tako je, pazi se da ti ne uvale 128/64bit verziju RX 580, pravljena je posebno za nas region, jer su ljudi neuki i moze da im se podvali tako nesto.

Edit:

Nadam se da niko nije ozbiljno shvatio moj komentar.
 
Poslednja izmena:
Hvala svima na odgovorima !
Imao sam mogucnost da uzmem gygabite rx 580 ali vidim da se ljudi zale na majni HASH rate
gygabite 25
saphire neon + 28.5

Da li je to moguce ?
 
Koliko vidim po forumima, svi hvale najviše Sapphire Nitro kartice, da li prevashodno zbog sistema hlađenja, ne znam...
 
Nazad
Vrh Dno