Šta je novo?

Manji tablet + SIM

Altru

Slavan
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruke
4,381
Poena
335
najverovatnije ću uskoro morati da nabavim neki novi manji tablet, a iskreno nisam pratio to tržište i malo sam se pogubio sa oznakama...tablet bih koristio za čitanje, kao remote za streaming, ali i kao telefon/tablet na putu...ideja mi je bila da kupim neki telefon od oko 7" ali sve to su modeli iz 2016 a i jako teško se nalaze kod nas a i nisu baš jeftini...tipa asus zenfone ultra 3 ili huawei honor note 8, ali opet manji tablet bi mi završio posao...

dakle, prednost 8", ali preživeo bih i 7"...rezolucija poželjno full hd, ali mislim da bih i što se toga tiče preživeo i neku manju...minimum 2gb/16gb...SIM kartica takođe obavezna...što bolja baterija to bolje...slot za micro sd pretpostavljam da svi imaju...

ako nešto nisam propustio u toj klasi se vrte asus, lenovo i huawei, verovatno i samsung ( sa pretpostavljam premium cenom), ali zbuniše me sa oznakama i specifikacijama, neki ima 2gb rama, neki 1gb, a kao isti su, pa ajde dajte mi neke preporuke...sve što vam padne na pamet a da se uklapa u ovo gore i da ima 8" ili 7"....
 
Do koliko para? Ja bih iskreno pojurio neki veci fon. Najbolje Le Eco Le Max odnosno LeTV X900. 6.3 incha 2K IPS ekran, 4GB mem 6GB storage 21MPx kamera sa optickom stabilizacijom. Ima na KP za 130eu polovan. Nov oko 200.

Imas i nov Dogee Max Y6 sa 6.5 incha ekranom ali slabijih specifikacija nego X900.
 
Poslednja izmena:
ne bih telefon a i malo mi je to...najradije bih ako ima neki sa sim karticom od 8", ako nema onda neki od 7"...budzet, sta god mi se dopadne i uklopi se u moie zelje...

koliko sam uspeo da vidim od 8" sa sim karticom postoje huawei mediapad t3 i lenovo tab 4...manje više to bi mi završilo posao...ne znam da li postoje neki bolji te veličine a da primaju sim karticu?

od 7" sam zapazio huawei mediapad t2...
 
Poslednja izmena:
M5 ce biti 400e, u ponudi zvanicno od aprila. U Srbiji tesko pre leta. M3 je sasvim solidan uredjaj i zavrsice mu posao, za ono sto mu treba, ako hoce jeftiniju varijantu T2 nije los.
X2 odlucan samo star uredjaj, novih nema a i polovni su jako retki...
 
M5 ce biti 400e, u ponudi zvanicno od aprila. U Srbiji tesko pre leta. M3 je sasvim solidan uredjaj i zavrsice mu posao, za ono sto mu treba, ako hoce jeftiniju varijantu T2 nije los.
X2 odlucan samo star uredjaj, novih nema a i polovni su jako retki...

baš to htedoh da kažem, ne mogu da čekam do leta na m5...

m3 ili t3? m3 je valjda samo wifi varijanta...koliko vidim sad je aktuelan huawei t3, oko 150 je 8" sa sim karticom...sad samo razmišljam da li mi je neophodan i sim jer viber i whatsapp mogu da stavim na tablet i bez toga, a klasično telefoniranje mi onda i nije toliko bitno...

koje su oznake huawei tableta ovih veličina koji imaju samo wifi? nekako se opet vrtim oko huaweia, čini mi se da je najbolji izbor za ono što mi treba...
 
Definitivno M3 8,4 LTE, odlican tablet. Neces pogrešiti sigurno. T3 verziju, zaobidji. Eventualno pogledaj još i Huawei Mediapad M2 8.0 lte.

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno