Šta je novo?

Battlefield V

Sta mislite, da li ce amd radeon RX560 lepo terati ovaj BF, grafa mi se cini bitnom jer ni jedna bf igra do sada nije bila zahtevna za procesor? System requirements izgledaju bas preterano.

Hoce, ali pod uslovom da imas neki pristojan procesor.I pozeljno je bar 8gb..mislim da za stabilnih 60fps-a jede 6.5gb tako da je 8gb neka minimum granica, bez pozadinskih aplikacija.

Ako bi neki smernicu igra se mucila na starom i5-4690k klokivanom nesto minimalno.
 
Aha, imam phenom II X4 965,a to za RAM se podrazumeva, ni jedna ozbiljna igra se ne moze igrati bez min 8gb.
 
Nećeš se naigrati sa tim procesorom, ni sa drugim igrama.
 
Sta mislite, da li ce amd radeon RX560 lepo terati ovaj BF, grafa mi se cini bitnom jer ni jedna bf igra do sada nije bila zahtevna za procesor? System requirements izgledaju bas preterano.

ja koliko znam bf4 je u svoje vreme isto trazila dobar cpu takodje i bf1, sve mp igre traze vise jezgara. Graficka se podrazumeva min 4gb vrama sto se tice ram memorije 16gb i miran si.
 
Meni BF1 zalijepi 3570K 4,6GHz na 100%. 3770K je ipak oko 76%.
 
I meni 6600k ide često na 100% dok mi je na ovom 1600 skroz druga priča. Imao sam ranije problem na ovoj Intel mašini, sada su to malo ispeglali ali nisam baš veliki optimista kako će sve to raditi u nekim budućim Bf naslovima. Sa ove distance mislim da sam se malo zeznuo al *mjau**mjau**mjau*, ko je mogao da pretpostavi kakav će Ryzen biti.
 
Ljudi, battlefield multiplayer bez procesora koji ima vise resursa od 4c/4t je neigriv.
 
O boze kako sam failovao..ja reko BF1 tema ahhaha..Mada rekose navodno na ovoj closed alfa 10-15% req..mada je to closed alpha..nista zdravo za gotovo..
 
Sta ja znam, meni je Phenom II X4 965 Black Edition lepo sljakao na BF1, igrao sam na low naravno ali je lepo radilo, solidan fps sam imao, igrivo skroz.
 
2018-08-09_0644.png

Trebalo bi danas navodno vise informacija, verovatno pridvece. :D
 
Krenulo je polako, mogu da zamislim koliko si srecan :D

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Ma iskreno kad mi nisu poslali prvi put sad je meh.Gledaj tacno sve se poklapa :

https://www.screencast.com/t/WL2i3ssP

Screenshot Road To BFV. Zadnja sekvenca se zavrsava Avgusta 28.Onda ce 2nedelje da bude Hype oko pustanja zadnjeg DLC-a (Apokalipse/ili Base game-a(ne pratim vise sta su pustili) za Dz, verovatno propraceno nekim community mission-ima.Tako da ce oko 10-15septembra da krene Open Beta kao sto su obecali navodno pocetak sept, al ne verujem da ce pre 10-15tog.I to bi bilo to sto se tice BF1.Kad puste Open test za sve, malo se jos pegla, mesec dana i ide se na BF5.

- Kao sto rekoh ne bi bilo lose da puste sad invite za ovaj Closed Alpha v2, ali obrni okreni dodje ti na isto, nema vise hype-a kao prvi put :D
 
Ajde pa podeli utiske ,kakav je gameplay i sve ostalo sto ide uz to :D

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Apokalipse su dali sedmicu dve nazad

Base game (BF1) ne verujem da će dati za džabaka,barem do sad nisu radili

Nemaju više šta da daju,to je to,jedino ključeve za next batlefield,da dignu hipe
 
Poslednja izmena:
1.png

Eo ga.Dobih upad.Kao grom iz vedra neba.Proveravajte inbox, pre 5min je poceo novi talas invite-ova.

Bas da vidimo o cemu se radi IDE-MO!
 
Evo i mene su dali mi kod :D

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Extra.. o/ Ako sam dobro izracunao krece ujutru u 10.Jeste 9am BST(BritishSummerTime) je kod nas 10am.
 
Skida seeeeeee

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Dobio invite :smoke:
 
Ako neko ima višak key bacite na pm. U svakom slučaju jedva čekam utiske[emoji16]

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Ako neko ima višak key bacite na pm. U svakom slučaju jedva čekam utiske[emoji16]

Sent from my G8141 using Tapatalk

Ne vredi,"kod" je vezan za nalog.Evo ja imam problema sa grafickom,i necu verovatno moci da igram,i posaljem drugaru kljuc,i on kaze da ga Origin ne prihvata.I posle vidim da stvarno pise u mailu,u vezi toga.
 
skidam i ja :D
Capturedjtyd.PNG
 
Ako je takva stvar onda nista, čekam kod da mi pošalju ili open netu. Bar ćemo imati informacije iz prve ruke

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Ne verujem da je vezan za nalog, jer ja sam dobio key na poklon na twitch-u za prvu alphu.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ja sam dobio od nekog lika, delio ključeve na strimu, sve radilo. Evo i drugu alphu sam skinuo.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ništa posebno po meni...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Gameplay je bas brz. Zanimljivo je ali nista novo. Grafika je ista ali je zahtevnija koliko mi se cini. Mapa sa snegom mi se i ne svidja toliko. Ipak mozda sam odigrao nekih pola sata mrzelo me, sigurno ce neko ko je vise igrao dace i vise detalja oko igre.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno