Šta je novo?

Battlefield V

iako je najavljeno nista vise od updatea, meni sad opet sskinuo neki od oko 4gb pre neki dan?

Zadnji update je bio ovaj sedmi. To je to. Izasao je mislim četvrtog Juna. Nije nakon toga nista više bilo. Ne znam sta ti je skidalo.
 
Igra li ovo jos ko? Vredi li kupovati i pocinjati sad?
 
Ima, malo je popularnija sa zadnji updateom i custom serverima. I uletil oje nesto igraca kako je postala dostupna na steamu.

Koliko sada košta?
 
Ima, malo je popularnija sa zadnji updateom i custom serverima. I uletil oje nesto igraca kako je postala dostupna na steamu.

Koliko sada košta?

Ja sam nalazio za oko 20e, na steamu je dosta skuplja. Hocu i ja da uzmem da probam MP


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je puno. Imas 4€ ili koliko vec preko Origina ona pretplata. EA pass kako se sada zove. Probaj tako. Pokusaj je naci za desetak, 15€ top.

Ako ces igrati stotine sati onda je cijena irelevantna ali 20€ za "mozda cu igrati" je previse.

Ima na ovim Kinguin i ostalim sajtovima po 15€ pa mozda jedino tako.
 
To je puno. Imas 4€ ili koliko vec preko Origina ona pretplata. EA pass kako se sada zove. Probaj tako. Pokusaj je naci za desetak, 15€ top.

Ako ces igrati stotine sati onda je cijena irelevantna ali 20€ za "mozda cu igrati" je previse.

Ima na ovim Kinguin i ostalim sajtovima po 15€ pa mozda jedino tako.

Ma mnogo naravno, nisam sada spreman toliko da platim :D Cekam ovaj Christmas sale ako bude jeftinije da uzimam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto konacno uzeh Battlefield da pitam igra li ko ovo jos uvek? Reko da vas nekako dodam, taj deo ne znam kako ide. Za samo igru sam se izvezbao prethodnih dana posto ne silazim bukvalno :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto konacno uzeh Battlefield da pitam igra li ko ovo jos uvek? Reko da vas nekako dodam, taj deo ne znam kako ide. Za samo igru sam se izvezbao prethodnih dana posto ne silazim bukvalno :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
igram svaki dan bar po sat vremena ako ne i vise....igra i Snake, samo je sad u selidbi novoj kuci, pa nije jos internet premestio.....
origin ID: oogabooga011, pa dodaj ako si za koju partiju....
 
igram svaki dan bar po sat vremena ako ne i vise....igra i Snake, samo je sad u selidbi novoj kuci, pa nije jos internet premestio.....
origin ID: oogabooga011, pa dodaj ako si za koju partiju....

Malo kasnim sa odgovorom al sta je tu je, malo me korona vise poremetila. Evo sada cu da dodam na Origin.
 
veceras ne vidim nijedan server kad udjem u igru a i u matchmaking jedva pronadje neki gejm.... jos nekom?
 
Da, da... Ovo se i meni dešava poslednja 3 dana. Ali ne znam uzrok :)
 
Iskoci mi ovo za 5e na steam, kupih odma a onda vidim tema mrtva godinu i po😂
A i ne mogu da se ulogujem u EA, 5x sam mijenjao sifru pogresna je kaze🤨
 
Ja ja igram na PS5 svaki dan, cist da ne ispadnem iz fazona kada je kontroler u pitanju. Zna da isfrustrira covjeka ali daleko bolja od 2042.
 
Na ps5 su puni serveri. Na PC zaboravi.
 
Čiteri doslovno ubijaju preko console - comands a isto tako postiji i exploat korisničkih podataka. Igra ne samo da nema anti-cheat vec kao da je open source. Ne znam tacno sta sve kradu od igraca, na mogu izguglat trenutno ali evo na ovom klipu je malo spomenuto, na 29:30:

 
meni je licno jako zao za bf1, to mi je bila omiljena bf igra ali bukvalno nemam volje da igram kad udjem na server i vidim coveka kako leti po mapi i ubija sve, uz to skor mu je 250-0 :D
 
Nazad
Vrh Dno