Šta je novo?

Battlefield V

Ja sam se nadao da ce bar da promene mapu,a oni dali istu.Nemam pojma,gledam ovo i nekako ono sto mi naj vise smeta je to sto nemam osecaj da je WW2 u pitanju.Nista me ne asocira na drugi svetski.Nekako su tu omanuli.
 
Pa kad je ovo "njihovo vidjenje" drugog sv. rata, cuj njihovo vidjenje necega sto se već desilo i o cemu svi znaju kako se odvijalo.. Svoje vidjenje budućnosti ok, ali prošlosti malo nema logike..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Zato sto *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i ne prave malog vojnika koji je zaglavio u snijegu i blatu vec marvelove super heroje. Sve je i prebrzo i nerealno. Sto kolega kaze nikakav ww2 vibe.
 
Prvo sam gledao Westija, mislio sam da igra BF1 i komentarise BF5 (nije mi se svideo BF1 i nisam upoznat sa mapama). Sad vidim po mapi da je u stvari igrao BF5. Ne znam, meni za sad, preslikan BF1. Prebrzo kretanje (bas je ovaj PUBG igrac iz gornjeg linka komentarisao), uglavnom koriste hip fire, kao Overwatch da igraju. Recoil skoro nepostojeci, zato i moze "sa kuka" da se puca. Iako su rekli da ce otezati snajperisanje, Westie je uglavnom to i koristio i nisam video da je bio kratak sa dzebanom.
 
Aj ramo,baci koji komentar,utisak,Ako si stigao da probas.

Baš i ne stižem, u velikoj sam gužvi. Odigrao sam jednu-dve partije. Igra je fluidnija i za nijansu brža nego BF1, za detaljnije impresije jedino ako stignem za vikend :)
 
75-80 fpsa na mojoj mašini na ultra. S obzirom da nisam stavio najnovije drajvere i da je još uvek alfa, to je sasvim ok.
 
Radi nekih 10% slabije od BF1, na mojoj mašini daje 90-100fps na Ultra dok BF1 radi sa 100-110fps. Kapiram da će dodatna optimizacija da smanji tu razliku.
Što se tiče same igre, šta znam, nit' sam oduševljen, nit' sam razočaran. Nemam uopšte utisak da igram Battlefield naslov :trust:
 
Jedan savet, počnite da pišete 1080p, 1440p, 2160p pored svojih fps-Ultra komentara.
 
Pero, ne filozofiraj :d

Šta nije jasno kod 10% manje fps? :)
 
Nije jasno, jer pišeš: "na mojoj konfiguraciji". Ok, i sad, hipotetički, neko ima sličnu, istu konfiguraciju, uključi igru na 1440p monitoru, i dobije 20 fps manje nego ti, i krene da se pita šta nije u redu sa njegovim PCom ili igrom.

A ti za to vreme igraš na 1080p i pišeš na forumu njemu kako ti nije jasno zašto ima manje fps-a od tebe kad su vam PCevi slični.

Eto zato.
 
Pa dobro kontam da nas je još uvek u većini oni koji furaju na 1920x1080,barem 70%

Valjda i ovi šta igraju BFV

Znači standard.....i još 5 godina ćemo tako :p
 
Poslednja izmena:
Poenta je u 10% razlike. Ko je igrao BF1, zna šta može da očekuje na svojoj mašini u BFV.
 
Kod mene nije bas 10%,bf1 na ultra sa efektima i lighting na medium i ao off,vrti oko 80fps,ovde sve na medium i jedva 60fps-a.
 
Ovo više liči na one nove(*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*) Battlefront igre. SF *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sa WW2 skinovima.
 
Sad instalirao i igrao dve partije Bad Company 2... i ne mogu da se opasuljim koliko se igrač kreće sporo, kao baba u poređenju sa BF1 i što je prikazano u BFV. Još nema ni ležanja ni sprintanja u stranu, nego samo napred.
 
Nisam ni rekao da je mana. Nego da mi je teško da se naviknem. Aha, sad vidim, nisam bio jasan malo pre, ovo sporo kretanje mi više odgovara nego ovo prebrzo iz BF1 i ostalih novih naslova.
 
Poslednja izmena:
BC2 i valja sto je suptilnija samo moras uzeti u obzir da BC2 nema FOV slajder. Da se poveca utisak bi bio malo drugaciji. Ima ona aplikacija, BC2 settings ili nesto tako, sto mijenja mouse speed za vojnika i vozila pa ujedno mozes i FOV povecati.
 
Sta mislite, da li ce amd radeon RX560 lepo terati ovaj BF, grafa mi se cini bitnom jer ni jedna bf igra do sada nije bila zahtevna za procesor? System requirements izgledaju bas preterano.
 
Nazad
Vrh Dno