Šta je novo?

Battlefield V

Tako je, izgleda kao CoD WWII..ni mene nisu ubedili da odustanem od BF-a :D
 
Poslednja izmena:
Kako ovo izgleda dosasno. BF1.1. Mozda bude dobrih game modova. Treba vidjeti kakava ce njihova BR verzija biti ali je ovo klasicni BF1 run and gun bullshit.
 
Ovi dzakovi smrduckaju malo na head glitch, ali nadam se da se varam. Battlefront kretanje mi se ne dopada. To sto vozila i letilice sad nemaju beskonacnu municiju nije nista novo u battlefildu. Pozeljan bi bio spawn iskljucivo na sl ili zastavu, samim tim teamplay se ne bi raspao. Nisu me ubedili u kupovinu.



Ma ti dzakovi i ostali gradjevinski materijali koji se vade iz dzepa su realno glupost, em daju ogromnu kolicinu poena em zamisljam partije u kojima ce igraci samo kucati poene tako sto zidaju i postavljaju vrece na sve strane.
Zalosno je koliko svi veliki igraci pokusavaju da kopiraju moderne trendove i trpaju sve i svasta u svoje igre ma koliko god nakaradno bilo. Ima ovde da se vidi finih stvari ali i mnogo toga iritirajuceg sto me u kombinaciji sa onim katastrofalnim trejlerom od pre neku nedelju odbija od bilo kakve kupovine.
Ajde da vidimo sta ce veceras da pokazu, od one sinocne jadne EA konferencije ne moze dalje ili se bar tako ja nadam.
 
Reskins igara su odavno počeli da koštaju 60e.
 
Reskins igara su odavno počeli da koštaju 60e.
Mislim da je sam gaming u problemu, jer je teško napraviti nešto novo unikatno, po meni mislim da je sve ispucano i da će sve da bude copy paste u budućnosti, a i sad je to tako...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
COD samo vece mape... Preskacem. Ne lici na ww2. I ovi skinovi vojnika.... Ne privlaci me uopste da igram gledajuci clipove poznatih tjubera. A da i ovaj zenski glas ...
 
Poslednja izmena:
Meni nikako ne ide u račun ove litle fortres građevine

Te servere sam izbegavao u DayZ i ostalim igrama,a najveći smor je bio u Arche Age,di si imao brdo nekih kuća

Al ajd,tako sam bemtio na arsenal oružija u BF1,a sad niti ne obraćam pažnju skojom puškom sam ubijen ili ubijam

Zažmurim na jeno oko i baš mi događa,nadam se da će tako da bide i sa BFV
 
Svaka čast kad možeš. Bf1 je i dalje jedina igra za koju sam uradio refund... A po prikazanom, i bf5 se preskače samo tako!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
U nedostatku boljih igara tj da su mape te veličine i do 64 igrača to je jedino šta se može igrat

Pazario sam Post scriptum,al tamo mapa opet prevelika i za 100 igrača,grfika jadna,teksture neke nikake,uglavnom svi trče ko kokoške bez glave,klinci tj početnici vozaju tenkove drita u neprijateljsku zonu

Jedina dobra stvar je one shot one kill,i druga dobra stvar je refund.....tako da ja sa hipijem očekujem BFV,jer Hell lets lose i Enlisted neće tako skoro
 


Bre staznam, ja sam nekako razvio fetis da tovarim DICE i EA ali ovo sveukupno ne deluje lose osim kretanja i animacija vojnika koji se krecu kao da su pobegli iz odjavne spice Benija Hila.
 
Pa dobro nije sve tako crno,sviđa mi se što opet vozila imaju ograničenu municiju. Meni iskreno najslađe u BF igrama kada kao pešadinac rasturim vozilo pogotov ova leteća,posebno mi je slatko bilo kad sa RPG-om pogodim little bird a unitra pilot i neki baja što ga non-stop popravlja. Valjda će biti neki mod gde neće biti ovog zidanja.
 
Meni se čini ova mapa strašno mala za tenkove i svu tu silnu mašineriju,pljus pun kufer nekih prepreka
 
Elem...

 
Poslednja izmena:
Pa dobro nije sve tako crno,sviđa mi se što opet vozila imaju ograničenu municiju.

Jedina dobra stvar u ogranicenoj municiji je ta sto ce biti manje igraca koji se ukopaju na jednom mestu na mapi i odatle rokaju... Ne razumem kako moze neko celu mapu da presedi na udaljenom mestu i odatle roka sve zivo...

Meni iskreno najslađe u BF igrama kada kao pešadinac rasturim vozilo pogotov ova leteća, posebno mi je slatko bilo kad sa RPG-om pogodim little bird a unitra pilot i neki baja što ga non-stop popravlja.

Najjaci osecaj definitivno :D I dan danas se radujem kao malo dete kada oborim nekog letaca... Jedino mi je zao sto ja numem da letim xD

Valjda će biti neki mod gde neće biti ovog zidanja.

Ovo moze biti i zanimljivo, tipa na otvorenom si pa ogradis oko sebe... Meni je to odmah palo na pamet, a onda sam video da se uzima dosta poena na zidanje...i shvatio sam koliko ce igraca zapravo samo da gradi ne bi li sto pre dosli do velikog broja poena...

Kako vidim i u narednim godinama igrace se BF 4 i samo BF 4. Uopste mi se ne dopada ovaj BF v1.1
 
Jedina dobra stvar u ogranicenoj municiji je ta sto ce biti manje igraca koji se ukopaju na jednom mestu na mapi i odatle rokaju... Ne razumem kako moze neko celu mapu da presedi na udaljenom mestu i odatle roka sve zivo...
support rola moze praviti resuply point i popravljati vozila.
Drugim recima, dovezes se na brdo, napravis supply point, i smrdiš sa brda kao i pre

Ovo moze biti i zanimljivo, tipa na otvorenom si pa ogradis oko sebe... Meni je to odmah palo na pamet, a onda sam video da se uzima dosta poena na zidanje...i shvatio sam koliko ce igraca zapravo samo da gradi ne bi li sto pre dosli do velikog broja poena...
zidanje ide iskljucivo na preodredjena mesta, znaci nema kreativnosti nego samo popunjavas mesta koje je developer jasno oznacio na mapi.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je sam gaming u problemu, jer je teško napraviti nešto novo unikatno, po meni mislim da je sve ispucano i da će sve da bude copy paste u budućnosti, a i sad je to tako...
ako želiš baš od svake igre da zaradiš, i nisi spreman na rizik i povremene promašaje, svakako da je teško. zato je ta ekipa koja izdaje nazovi aaa igre totalno promašila profesiju - trebalo bi da se bave izdavanjem kuvara i prodajom brojanica.
 
Nista specijalno od petice, vec je vidim na accessu nakon par meseci za dzabe, posle duzeg igranja keca, ovo mi dodje na isto, kao vid neke expanzije...
 
Svaka ti čast za duže igranje keca [emoji106]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
:p.....ima nas mazohista :p

Ako je istina šta kaže 2SaiNt4U za zidanje onda i nije tako gadno,barem za mene.....znači kupuje se
 
support rola moze praviti resuply point i popravljati vozila.
Drugim recima, dovezes se na brdo, napravis supply point, i smrdiš sa brda kao i pre


zidanje ide iskljucivo na preodredjena mesta, znaci nema kreativnosti nego samo popunjavas mesta koje je developer jasno oznacio na mapi.


Suply point? Malo objasnjenje ako nije problem :)

Sto se tice zidanja, sad mi se def ne svidja mnogo.. Dok sam mislio da moze na otvorenom i bilo mi je kolko tolko prihvatljivo, sad...sad vidim kako ce ljudi da se nadogradjuju poenima :D
 
bice to sve ok

napucavanje deluje konacno odlicno i izazovno sa konkretnim recoilom, za razliku od onog air soft osecaja u bf4 i 3, kec je malo poradio na tome ali su previse futuristicka oruzja za period ww1 donekle to ponistila

meni je bf1 lepo legao i sa svim svojim manama, prosto ta tematika nije obradjivana, i tesko da se moze drugacije obraditi a da ne postane HC festival sporoce, stekanja i smaranja, a mane su tu kao i u svakoj bf igri, ili kao i u svakoj igri generalno

ako vam se zida vi zidajte ako vam se ne zida vi igrajte igru, ne vidim sta je tu problem, i ako bude problema pa ispeglace se... ima pregrst malih inovacija koji deluju da ce dobrano obogatiti igrivost, nema dlc-eva, nema loota, nema smaranja tog tipa...
 
Gledam ovo i dodje mi ponovo da instaliram bf3 ili bf4 ili cak cod mw. Ovo je smesno, odavno nemamo dobrih fps-ova za mp. Licni utisak naravno.
 
I bf3 i bf4 su bili pljuvani isto kao sad bf1, posebno bf4. Na bf8 instaliracete bf5 kao "staru dobru pucacinu", vidim ja :D
 
+1
Ne da je bilo pljuvanja, nego od istih, nisi mogao ništa normalno da pročitaš.
Danas probaš betu, ne odgovara, ne svidja ti se, preskocis, i zdravo.
Pa bacao sam pare, na neke igre, koje mi uopste nisu legle, obrisao, prezalio novac, i gotovo.
Ne mora stalno i non stop da se ponavlja jedno te isto, i to iz godine u godinu.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bf4 je bio popljuvan s razlogom. Čak i sada igra ima gamebrejking bagova i gličeva. Mada je pesma u odnosu na prvih godinu i po dana.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
BF3 i 4 su popljuvani jer su imali tehničke probleme. BF1 zbog loseg gameplaya. Velika razlika. BF3 i 4 su popravljene nakon godinu dana. BF1 redizajn je nemoguc.

Isto vazi i za peticu. Ako gameplay i map dizajn budu losi, nema tu popravke.
 
Poslednja izmena:
+1

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno