Šta je novo?

Battlefield V

*mjau**mjau**mjau* viuzelni dizajn iz trejlera je tresh najgori (pored konceptualno netacnih istorijskih delova, koji su siguran sam namerno tu - ali je opet bzvz sve ispalo)

sa druge strane, najavljene promene u gameplayu i svi ostali detalji vezani za izlazak igre deluju neverovatno dobro za 2018. godinu
 
s obzirom na "Each gun has a unique recoil pattern that can be learned and mastered", sve ce zavisiti od truda anticheat tima da suzbije skriptovanje. kao da sam sve ovo negde već video :/

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam preskočio BF4 i BF1 a za BF5 se razmišljam da uzmem, ne preorder naravno nego da se vidi kakav je MP i eventualno isproba. Ne sviđa mi se nešto ovaj punk fazon ali nadam se da će da bude ok za igranje
 
Poslednja izmena:
Eo ga Drakes sa leak-om

 
WTF,1. poruka,tek napravljen acount,moderator....ne kontam ovo,neko hakovao Benč??
 
Pobrkao si nešto. Lik nije moderator već mu samo ispod nika piše "moderated", što verovatno znači da svaki post moderator mora da mu odobri pre nego što ga ostali korisnici vide, verovatno jer je nov član.
 
djakza je 100% u pravu :)
 
Mora im se priznat da znaju zapalit mase
 
ma daaaaj... rockstar je ipak objasnio. kakvo dž dž dž kad je dovoljno:
2016-10-16-image-7.jpg
 
Pa pise ono bitno. See more on June 9. :p
 
Aj ovo vec dize hype. Vec vidim da ce ovaj trailer da bude bolji. Mada koga boli uvo za trailer. Jackfrag je otkrio vise od otvarajuceg trailera.
 
Fortnite koliko i BF. Ovo je trebalo da bude Bad Company 3.
 
Ovo mi se baš sviđa, ima ipak nade :). Jedino što se igrači i dalje kreću kao mravi na steroidima.
 
Slazem se, bf2 se prevrce u grobu :(
 
Meni ovo deluje odlično, pogotovo gradnja, napokon ćeš moći da odbraniš zastavu sam ili sa par čoveka iako vas napadne više ljudi. Porediti ovo sa onim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izmom u Fortnite je smešno.
 
Ovi dzakovi smrduckaju malo na head glitch, ali nadam se da se varam. Battlefront kretanje mi se ne dopada. To sto vozila i letilice sad nemaju beskonacnu municiju nije nista novo u battlefildu. Pozeljan bi bio spawn iskljucivo na sl ili zastavu, samim tim teamplay se ne bi raspao. Nisu me ubedili u kupovinu.

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno