Šta je novo?

Battlefield V

Po trejleru katastrofa, po ovome što je napisano odlično.
Šta li će biti zaista... :trust:
 
Istog sam mišljenja
 
Uvek iste priče kad izlazi nešto novo [emoji4]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam čemu toliki hejt, meni ovo deluje skroz kul. Ako su morali da ubace ovo proseravanje oko izgleda vojnika da bi izbacili season pass - samo napred. Taman će draže da mi bude kad ubijem nekog šarenog *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a.
 
Ocekivao sam ozbiljniji trailer. One gluposti sa metalnim rukama su integrisane u igru po pojavi fortnajta 100% ocekivao sam lasere da se pojave u svakom trenutku.
Hahaha, ja sam cekao da izvade samo lightsaber i da ga upotpune. Riba sa gusarskom rukom i nekog robota su mogli da ubace . Nigde nisam video da li ce biti nase vojske?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Uvek iste priče kad izlazi nešto novo [emoji4]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Upravo tako.Traziti nesto novo u zilionima izdatih igara zadnjih 30god je mission impossible.Stim se treba uzdrzati komentara dok ne izadje E3 MP demo, konkretno za BF.

Da se vodimo poredjenjima :

Squad orjentacija - CS:GO/Rainbow6/u name it
Revive/Bleed out - Arma3
Rebuilding - Fortnite
Kozmetika - gomila igara zadnjih 7-8god.

Totalna glupost, trosenje reci.99% ljudi zna da je sve C/P, vazno je ko bolje upakuje i isporuci *ovance, i ko je navalentniji sa marketingom.Ako se vodimo ovakvim glupostima, boze moj pa ne bi niko igru uzeo u zadnjih 10god.

Al ajde da pustimo narod da galami.Pre mislim da su ljudi besni, pa ne znaju od sebe sta ce vise.Daj da se baci hejt, pa boze moj bolje hejt pa da naslov ispadne dobar, nego obrnuto pa da se razocaraju.

Cekamo E3 da vidimo nesto konkretno, do tad ne zamaram mozak. @djakza rodjo daj malo se ubaci u pricu.Season pass ne postoji vise.Ukinuli su ga u BF5.To sto kupis to je to. :)


 
Poslednja izmena:
@madafak

Pa nisi ga razumeo , on i kaze da mu ne smeta sto su ubacili "ovo prose*** oko izgleda vojnika: da bi izbacili season pass - samo napred.

A hejt je samo povodom customizacije likova , sarenisa a la COD i ostalih slicnih. Gejmplej obecava , deluje ozbiljnije nego do sad al ostaje da se vidi kako MP izgleda.

A evo i kratkog videa u kom ti se sve kaze sta se ljudima ne svidja jer ovo je Battlefield a ne Farcry kad pogledas ove likove.

 
Poslednja izmena:
@madafak

Pa nisi ga razumeo , on i kaze da mu ne smeta sto su ubacili "ovo prose*** oko izgleda vojnika: da bi izbacili season pass - samo napred.

A hejt je samo povodom customizacije likova , sarenisa a la COD i ostalih slicnih. Gejmplej obecava , deluje ozbiljnije nego do sad al ostaje da se vidi kako MP izgleda.

Ah moja greska, tek bese da sam ustao bio :) Izvinjavam se, procitah lepo sad.Ma kustomizaciju lika i oruzja su nagurali zbog mikrotransakcija, a i znaju da ljudi vole generalno sarenilo.Gledam onaj CS:GO svaki klip, oruzje se vise ni ne vidi koje je koje od spraypaint-a i stickera.Horor opsti :D
 
Ljudi hejtuju trejler, inace ove najavljene gejmplej promene vecina je pozdravila.

Koliko sam uspeo da izvucem iz onoga manje mapa ce biti dostupno na pocetku ali cemo ih dobijati cesce. Vidim da su na pocetku prisutne samo mape koje bi trebale da obradjuju pocetak rata, znaci nista od Staljingrada od pocetka.
 
Jel ce neko, raditi preorder?
Ja hocu, bez obzira, na generalno los trailer, barem za BF standard.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne znam za vas ali je meni i dalje BC2 najbolji BF ikad.
 
Ma bice ovo extra,ko danas moze da naparvi bolju igru u kompletu?BBC2 -BF3 -BF4 -BF1 Sve preko 1000h i sve i jedan mi je bio extra.
Svaki pomalo poseban na svoj nacin.Ko voli igre tipa cs , siege itd.. a uz sve to ima slabu masinu,nema sta da trazi na battlefild-u.To su totalno drugi tipovi igraca(kamperi po coskovima)
i sigurno im se nece svideti bf.Cekamo koju nedelju da vidimo MP pa cemo znati sigurno mnogo vise.Sve su ovo zasada samo nagadjanja.
 
^"Za dobru svinju..."
 
Jel ce neko, raditi preorder?
Ja hocu, bez obzira, na generalno los trailer, barem za BF standard.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Ja hocu sigurno, verovatno Delux verziju...ali kao sto rekose dvoje kolega treba sacekati svakako do MP bete/demo-a na E3. E3 pocinje 9tog juna i EA ima svoju prezentaciju bas prvog dana, tako da nema maltretiranja u tom pogledu.

U principu mi nije bitno standard deluxe svakako ce mi se isplatiti na duze staze.BF3 sam igrao oko 1200h ..bf4 sam preskocio zbog fijaska(mada i njega sam igrao 100ak sati)...BF1 1500h and counting.

Racunica je jasna 15h na 1e ulozeni, pa ne razmisljam o razlici od 20e..
 
Poslednja izmena:
Moze neko da mi objasni sta se dobija preorder-om?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Moze neko da mi objasni sta se dobija preorder-om?

Dobije se doza Dopamina, hormona sreće, direktno u mozgu. Prirodni high.

Ako ti nije jasno, pitaj majku, sestru, devojku, suprugu zašto joj treba četrnaesti par cipela i kako se oseća pre kupovine a kako posle.
 
Poslednja izmena:
Za preorder dobijes usi magarca. Marva nikako da nauci.
 
Btw - Drake sa inside info's - https://mobile.twitter.com/rlDrakesden/status/999952438705774592

https://mobile.twitter.com/rlDrakesden/status/999742726504636416

Obecan je video sa jos leaked info-ima posle ovog trejlera.Dizajn mapi i sl.Da prekratimo nesto do 9tog juna.

Interesantno, kaze da je mapa u trejleru iz Operation Market Garden. To je bilo '44. Dakle, pogresno sam protumacio onaj deo "Tides of War" da ce mape izbacivati po hronoloskom redosledu. Takodje kaze da ce biti 3 mape iz BF 1942 i 3 mape koje obradjuju rat na Pacifiku. A na onim Concept Art crtezima nisam video ni jedan gde bi bili predstavljeni Sovjeti... Sto moze da ukazuje da ce (opet) marginalizovati Ruse. E bljat...
 
@Miskonius pa na prethodnoj strani isti klip. lol.
 
^ Obrisao sam.
Ne znam da je do foruma ili browsera ali jedva kad da vidim preview YT klipa kad ga neko postavi.
 
Interesantno, kaze da je mapa u trejleru iz Operation Market Garden. To je bilo '44. Dakle, pogresno sam protumacio onaj deo "Tides of War" da ce mape izbacivati po hronoloskom redosledu. Takodje kaze da ce biti 3 mape iz BF 1942 i 3 mape koje obradjuju rat na Pacifiku. A na onim Concept Art crtezima nisam video ni jedan gde bi bili predstavljeni Sovjeti... Sto moze da ukazuje da ce (opet) marginalizovati Ruse. E bljat...

Nisam siguran,.. ako se ne varam, bioničke ruke su počeli ugrađivati ženama vojnicima negde posle decembra '44, tako da trejler prikazuje istorijske dogadjaje ne pre 1945 (jer je period privikavanja organizma na strano telo/implant bilo minimum 6 meseci za starosnu dob osobe od 20-30 god. )
 
Nazad
Vrh Dno