Šta je novo?

Battlefield V

jedino vredi uzeto kad objave battlefield V revolution na popoustu,ovo je klasican reskin bf1

Isto tako je bilo sa BF4, reskin BF3.Vec koriscena formula, ne bese smetala ikom. Novi "engine" ocekujemo u delu posle BFV tek.

Daj bože da je WWII.....nema jene poštene WWII pucačine već par godina,a MP već 10 i kusur

Po skrinu reko bi Angleži vs Third Reich

Ja koliko vidim po skrinu bi rekao da su Anglezi vs Iron Cross politicki korektno si hteo reci.Slabije da ce da seva svastika :d

Isto tako se vidi i Bleed koji je zasluzio povratak u Conquestu :

Ddu90GtVQAEvva7.jpg
 
Ebe mi se za svastiku,neka bude i detelina sa 4 lista samo neka je WWII :p

Sad baš gledam tvoj skrin....A,B,C,D,E,F tačke za osvajat....povelika mapa
 
Poslednja izmena:
h7krzdx63fz01.jpg
 

Prilozi

  • 10ItcpZ3mu4CLtzeG9wu3VLMu-MAoXo11QBbiejfYMo.jpg
    10ItcpZ3mu4CLtzeG9wu3VLMu-MAoXo11QBbiejfYMo.jpg
    98.8 KB · Pregleda: 156
Poslednja izmena:
Koliko vidim tu je Colt 1911 i M1 carbine, WWII oficirski komplet.
 
Isto tako je bilo sa BF4, reskin BF3.Vec koriscena formula, ne bese smetala ikom. Novi "engine" ocekujemo u delu posle BFV tek.

Izvini molim te, razlika između Bf3 i Bf4 je nebo i zemlja. Gameplay, gun play, vozila i dizajn mapa... Osim netocode-a (koji je tek godinu dana po izlasku popravljen) sve je bolje u Bf3. Jedino što im je zajedničko jeste što su obe igre bile broken po izlasku.
 
Aj neka useru opet pa stave Ruse u maderfaking, pardon, suka bljat DLC.

Za mene bi idealno bi bilo da vrate kretnju iz BF3/BF4, recoil takođe, snajperi su mi ok u BF1 (jer sam bio truba ranije :)), klase ok BF1 (hvala im na razdvajanju assault i medic) mada ne bih imao ništa protiv da vrate inženjera. Dizajn mapa mora da se menja, manje ovih linearnih (po mogućstvu ni jedna), ajde ako već mora neka Metro-like mapa ali da bude što manje klasterfakova. Super je što se izgleda vraća ticket bleed za Conquest, valjda će ljudi konačno malo i braniti objektive a ne samo jurcati od jednog do drugog.

Ukrcah se i ja na hype train :)
 
Poslednja izmena:
1911 + M1 karabin ...na Trampomanicnom trzistu = Korejski rat, sasvim moguce
 
WW2 ljudi. :) Vidi se gore Nemacki krst.
 
8h to go pa ce se sve saznati. Ali je definitivno ww2.

 
Samo se nadam da će biti baš WW2, ne neka alternativna verzija istog.
 
Kazu da je sva oprema bila koriscena i u Vietnamu a i u evropi.Jedino je razlika u uniformi,to je uniforma bas iz WW2.

sIVww7G-LjhsP62u3dtilQK6_81qxlpfO3S-_C3DSUc.png
 
Pitam se samo kada ćemo odigrati FPS igru u kojoj Britanci potlače pola sveta po imperijalističku čizmu ili igru u kojoj evropljani razvoze robove po svetu otimajući ih iz Afrike ili igru u kojoj naseljenici čiste Severnu Ameriku od "crvenokožaca" 4 veka, ili igru u kojoj evropski "istraživači" uništavaju domorodačke narode Južne Amerike.

Naravno igrač mora da gleda iz ugla potlačenih, onih koji ni krivi ni dužni pate i nisu počeli ratove. Jer i to je deo istorije. Iz ugla the good guys... oh wait
 
Eh kako mrzim kada hvataju SS na najnizoj mogucoj rezoluciji, kao da se poveca hajp...

Dakle izgleda da ostaju iste klase kao u BF1, snajper, support, onaj sa Panzerfaust bi trebalo da je assault e sad, ova dvojica debelih jedino da budu medic mada SS je nikakav pa se ne razaznaje. Ima ovaj jedan neku traku na levoj ruci.

To nije slika iz igre nego neki fanovi napravili
 
Jeeeee WWII

No moore premium pass
 
Poslednja izmena:
Nema jetpackova?!
 
Užas. Krš trejler, ko da sam gledao Wolfensteina.

Samo da Mp nema ove zajebancije sa metalnim rukama. A već im pišem minus na račun ovih bajkerskih jakni i ovih farbi za uskršnja jaja.

Znači Mp ćemo videti za dve nedelje ako sam dobro shvatio? Ovo sa fortifications može biti dobro. Dosta kopiraju Siege.
 
Poslednja izmena:
Centralni momenat "no premium pass".:d

Na ovom trejlerlu meni ovo deluje kao reskin proslog dela, sa graficke strane, sto je ok, nista vise nije potrebno, da sto vise ljudi moze da igra. Jasno CPU-ovi sa vise od 4 threada ostaju must, sigurno.
 
Battlefield V = Feminist Terminator 1.0 + BF1.
Znajući da ga je pravio Alan Kertz, čovek koji je uništio BF3 i uz to okoreli feminista i SJW uopšte nisam iznenađen.
 
Kad bude 20-25e ja cu uzeti sigurno. Sve preko toga ne ocekujem da ce vredeti. Sreca pa daju onih 10h trial na Originu, da se proba.
 
Nakon ovog krša baš sam se oladio... Onaj tamo palamudi o nekoj "imerzivnosti" a onda nam servira trejler sa ribom koja ima metalnu ruku, koju pogađaju u grudi i posle par sekundi opet trčkara sa svojim drugarom u nekoj bajkerskoj jakni... Dobro je pa nema crnaca nacista. Još.

Ovo mu verovatno dođe iz onog Co-op moda o kome su trabunjali. Srećom pa me to ič ne interesuje.

Elem, sačekaću i taj Mp reveal. Trebalo bi da bude za dve nedelje pa da vidim na čemu sam. Ovo je bilo kao ladan tuš.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno