Šta je novo?

Battlefield V

Ja sam već našaš zamerku i na ove nove vojnike,čini mi li se ili su samo nemci krvavih uniformi??Koju poruku šalju stime??

BF1 snajperista crnac(snajperista naj omraženija oposit klasa)

BF5 žena invalid snajperista

Dolazim do zaključka,neko tamo vrlo mrzi crnce a žene vidi kao invalide??

Trebalo bi tamo provetrit te pisarne
 
Crna strela hahha
Inace crnac sa slike je assault klasa.
 
Poslednja izmena:
Jel bilo reč o ovom crncu ili u BF1??

Jel ti radiš za njih možda??ono krpa i zakrpa :p
 
Ja mislim da imaju vremena za jos jednu betu.

Rece ja par strana u nazad isto ovo mora da bude.All the drama...EA na ivici propasta....Developeri cupaju pricu na Wall streetu hahah.Za njih je sad ili lom ili ce da im stave sliku na zid.Ja im zelim i najbolje i najgore.
 
Rece ja par strana u nazad isto ovo mora da bude.All the drama...EA na ivici propasta....Developeri cupaju pricu na Wall streetu hahah.Za njih je sad ili lom ili ce da im stave sliku na zid.Ja im zelim i najbolje i najgore.

EA dize milijarde i po statistici, znaju sta rade. Onoliki pritisak oko battlefront 2 mikrotransakcija je "ugrozio" prodaju sa 10 na 9mil prodajnih primjeraka u prva tri mjeseca.

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000001.jpg


A ovo sto dionice padaju od jula, se vec oporavljaju pred BF5 izlazak:

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000001.jpg


Kako su poceli forsirati mikrotransakcije, i dijeliti igre na milion dijelova, njihove dionice kao i zarada samo rastu. Jedino sto se moze reci je da EA povlaci prave poteze. To sto drugi ne razumiju da je njima iskljucivo bitna samo zarada, je druga stvar. Broj igraca koji se zali po forumima i koji bojkotuje njihove igre je jako mali.

EA zaradjuje ogromne novce i tako ce i biti u buducnosti. Igracima jedino ostane da se ili pomire sa time ili da nadju alternativu. Tu smo da podijelimo utiske ali da ce to promjeniti stvari, nece.

Tuzno je sto to drugi i dalje prepisuju DICE timu a ne da je EA njhov vlasnik još od 2006-te. DICE ima 0 slobode.
 
Poslednja izmena:
Jasna stvar. Glasa se novčanikom, ne piskaranjem po forumima i SM-ovima.
 
EA dize milijarde i po statistici, znaju sta rade. Onoliki pritisak oko battlefront 2 mikrotransakcija je "ugrozio" prodaju sa 10 na 9mil prodajnih primjeraka u prva tri mjeseca.

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000001.jpg


A ovo sto dionice padaju od jula, se vec oporavljaju pred BF5 izlazak:

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000001.jpg


Kako su poceli forsirati mikrotransakcije, i dijeliti igre na milion dijelova, njihove dionice kao i zarada samo rastu. Jedino sto se moze reci je da EA povlaci prave poteze. To sto drugi ne razumiju da je njima iskljucivo bitna samo zarada, je druga stvar. Broj igraca koji se zali po forumima i koji bojkotuje njihove igre je jako mali.

EA zaradjuje ogromne novce i tako ce i biti u buducnosti. Igracima jedino ostane da se ili pomire sa time ili da nadju alternativu. Tu smo da podijelimo utiske ali da ce to promjeniti stvari, nece.

Tuzno je sto to drugi i dalje prepisuju DICE timu a ne da je EA njhov vlasnik još od 2006-te. DICE ima 0 slobode.

Ma zezam se ja, cinican komentar :) Generalno mislim na BF naslov do or die.Nikad oni ne mogu da propadnu naravno jer se pokrivaju mikrotransakcijama.Drugo je poznato dobro koliko gube novac.Kad god su u problemu, kupi neki studio zatvori ga i zaradi pare.

Toliko studija dobrih "pojeli", do duse nisu sve prodali ali su ih unakazili : Bullfrog,Visceral,Pandemic,Mythic Entretaiment,Westwood studios,Criterion Games,Maxis,Blackbox itd itd.. Ima ih jos al ne mogu da se setim, kao i da treba vise navoditi.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, tu je kriv studio. Zasto dozvole da ih kupi EA. Crytek-u se to nije desilo..

..ahh, prodaju se za $. EA kupi studio jer hoce potpunu kontrolu a ugasi ga cim vidi da nisu produktivni. Nemaju strpljenja ni malo. DICE nece nikada biti ugasen jer rade na vise naslova i na frostbiteu koji je najbitniji dio EA igara, jer ga koriste za sve naslove. Tako da ce tesko naci žtrveno janje za BF propuste.

Igraci zaboravljaju fail poput Hardline. Najgori battlefield. I sta se desilo, nista. Idemo dalje. A tesko da BF5 dozivi taj scenario. BF5 ce biti uspjesan i profitabilan kao i BF1. BF4 je bio prifitabilan a na izlasku je bio najgori BF naslov da su dionicari reagovali.

Trebaju otici u minuse sa 2-3 battlefielda za redom da se ozbiljnije promjeni situacija.
 
Poslednja izmena:
Nema to pojma, danasnji prosecni consumeri su tupsoni, fejs generacija koja i ne zna za bolje. Dinosaurusi i okoreli gejmeri cine maksimum 5% ukupnog trzista. Mozemo mi da se bunimo do mile volje, uzalud, sem ako ne kupimo igru. To je jedino sto daje rezultate. Ja je kupiti necu dok ne bude 3-5 dolara,ako uopste.
 
Nema to pojma, danasnji prosecni consumeri su tupsoni, fejs generacija koja i ne zna za bolje. Dinosaurusi i okoreli gejmeri cine maksimum 5% ukupnog trzista. Mozemo mi da se bunimo do mile volje, uzalud, sem ako ne kupimo igru. To je jedino sto daje rezultate. Ja je kupiti necu dok ne bude 3-5 dolara,ako uopste.

Na zalost ovo je istina.Svi ti gamechanger-i, pogledaj ti samo godiste, da ne gresim dusu za sve.Al kad mi dodje dete "gamechanger" i kaze da ja sam igrao 1942, pa pogledam mu godiste i u kojoj zemlji zivi.Mislim se rodjo igrao si ti u skolskom folkloru tad a ne BF.

Mada im HC igraci i ne trebaju u tim pricama.Nisu podvodljivi i prosto rade sve ono sto marketing mrzi.S neba u rebra i karte na sto pa da vidimo gde smo_Ova decurlija maze med na lebac kad snimaju video-e.
 
Eno ga World War III 19 oktobra izlazi,baš se mislim oćul uzet ovo ili ono

Mada sumnjam na ovaj WW3,em su nepoznati em im povelik projekat,a sa ,,rusima,, sam se već nekoliko puta opeko kad je u pitanju earli aces(Survarijum,Infestation,Next Day survivor)

Živi bili pa vedeli :p

BTW još uvek polažem sve nade u ovu igru
 
Poslednja izmena:
Po onome sto su pokazali, WW3 u najboljem slucaju moze dostici nivo BF4 igre. A onda, zasto ne igrati BF4 in the first place. BF4 igra je 8€ a DLC-ovi su bili free. Ja se iskreno nadam da nece kopirati BF vec da ce ponuditi neke nove stvari. Kao recimo sto je Squad to sada. totalna suprotnost od BF-a.
 
Poslednja izmena:
Ako imas bf4 mislim da ti ww3 nece doneti nista nesto mnogo zanimljivo. Verovatno ce to biti bagovita kopija bfa, sa mozda par nekih drugacijih stvari.
 
Novo je novo,cak i kad je losije.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
28 evra i nije nešta,al opet da trčkaram po jeno te istoj mapi 6 meseci,e pa neće moći
 
Svaka čast tom EA, majke mi.
Kako oni uspeju ove reskine da prodaju iz godine u godinu, pa to je neverovatno.

Meh diskutabilno, imaju vec oprobanu formulu od CoD-a, mada su ovi bili jos gori, secam se jedne godine su toliko bili lenji da su i delove mapa samo reskinovali.Al eto nastavljaju s CoD formulom, prosirili su se na konzole, pa tome nikad kraja verovatno.

Ceo ovaj cirkus oko bete mi deluje jedan dobar marketing potez, zato sto su napravili haos pa sad ide prica "we are listening to community", pa kao ispravljaju greske.Ko zna more ludila je duboko.

Pa da se nadovezemo na pricu :

2018-09-29_1357.png

Mos misliti.Postoji izbor :D
 
Neka je i svojoj ćeri napravio po volji :p

2SaiNt4U@ kolko čitam po forumu,ti si CoD player....pa se isto to moš zapitat za Activision ;P
 



Minimalni zahtevi:

OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
CPU: AMD FX-8350 / Intel Core i5 6600K
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB ili AMD Radeon RX 560 / HD 7850 2GB
RAM: 8GB
Skladište: 50GB slobodnog prostora

Preporučeni zahtevi:

OS: Windows 10 (64-bit)
CPU: AMD Ryzen 3 1300X / Intel Core i7 4790 ili ekvivalent
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 8GB
RAM: 12GB
Skladište: 50GB slobodnog prostora
 
Biće ovo dobro, ovo uzimam sigurno [emoji4]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ček to znači da neće biti hrpa aviona i tenkova,posebno aviona??

A moći ćeš ih pozvat tek kad oslobodiš,zauzmeš point??

Sa jene strane dobro sa druge slabo :p

Ja kupujem sigurno,WW3 me totalno razočarao,ništa slično,pametno nema na tržištu
 
Pitaću te kroz 10 godina,kad vid počne slabit,pa škiliš tražiš nešto šta se miče,dal je neprijatelj ili list na vetru :p

Jedino mi BF1 nekako ono čist,lep,prihvatljiv

Probao neki dan BF4,ebote miš,otišo na options,reko,ovde sve na minimum....kad ono sve ultra,al sve grafika ko iz prošlog veka :p

Oštrim bajonet,eto već,3 meseca u BF1 :p
 
Kad mi vid oslabi,igracu indy i potezne strategije...ili nista :)
 
Ček to znači da neće biti hrpa aviona i tenkova,posebno aviona??

A moći ćeš ih pozvat tek kad oslobodiš,zauzmeš point??

Sa jene strane dobro sa druge slabo :p

Ja kupujem sigurno,WW3 me totalno razočarao,ništa slično,pametno nema na tržištu

Kaze "per team" pa ne bi trebalo da zavisi od zauzimanja zastavica, npr. da jedan tim moze u jednom trenutku imati 5 tenkova a drugi 3. A ovi tenkovi koji se mogu pozvati u toku meca sakupljanjem RP se valjda odnosi na onaj tenk sa bacacem plamena, kada squad leader bira da li ce potrositi poene na njega, V Rocket i nesto trece, ne secam se sta.
 
Nazad
Vrh Dno