Šta je novo?

Battlefield V

Glenn

Čuven
Učlanjen(a)
16.07.2008
Poruke
5,201
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 9 5900X, MasterLiquid 120
Matična ploča
AORUS ELIT
RAM
64GB
GPU
3070 STRIX
Storage
970 EVO Plus 2TB, 980 PRO 2TB
Zvuk
Z906
PSU
RM750X
Monitor
Gigabyte M32U & HP 27i
Miš & tastatura
G502 Lightspeed & G613
Mobilni telefon
Xiaomi 13
Pametni uređaji
Otirač RMCPA 00022 40x60cm
Steam
Punk
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Bila je ranije vijest da je trailer novog battlefielda u izradi a sada je evo "procurio" i jedan screenshot:

61050_09_battlefield-coming-based-wwii-era_full.jpg


Navodno je radnja smjestena u WW2 vrijeme ali treba sacekati. Vec su fulali sa BC3 glasinama.
 
Za BC3 ide priča da će 2019, odnosno posle ovoga.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel previse za pozeleti jedan BF, moderno vreme, i da traje godinama poput CS GO.. :/

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Nećemo skoro imati nešto dobro kao Bad company 2 ili BF3.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Those were the days..

Zato se razmisljam da dam sansu R6 Siege, nemaju u planu nove nastavke vec samo odrzavanje trenutne igre godinama, sav trenutni i buduci sadrzaj besplatan..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Dok je ovaca bice i vune :D
taj deo isto ima da potraje godinu dana pa idemo dalje.
 
Racunaj da je prilicno tesko sada uci kao rookie u R6, mada su usavrsili matchmaking da se lepo spajaju eqal skill igraci..
Da, vidim da je brutalno teska, al jel vredi ulozenog vremena, nesto mi se igra, nisam godinama..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Da, vidim da je brutalno teska, al jel vredi ulozenog vremena, nesto mi se igra, nisam godinama..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Naravno da vredi,..
Upravo ta tezina igre ti daje nagradu u smislu licnog zadovoljstva kad vidis koliko si napredovao u snalazenju kroz igru.
Osecaj kad nadmudris protivnika i resis neki clutch 1vs2 , vs 3,4 pa cak i 1vs5 clutch, je neverovatan i retko koja igra moze to da pruzi.

Evo ja nakon skoro 1500h igre, opisao bi ovako zahtevanje od igraca da bi bilo uspeha u igri:

90% poznavanje mape & teamwork.
10% reflex/nisanjenje & orjentacija po zvuku

a sami fragovi se 80% rade na osnovu pracenja zvuka.

Uglavnom je balans u igri odlican ali s vremena na vreme znaju nesto uciniti OP, mada se to brzo patchuje ili ljudi nadju resenje kroz igru da isto eliminisu/umanje bitnost.

Evo i sad dolaze uskoro novi operateri koju su bas, bas OP, mislim da do sada nije bila takva situacija, a tu ce sigurno biti neki nerf.
Opet na stranu, ja sam igrao te nove operatere vec na test serveru i nije situacija da garantuju win, nikako,.. samo kljucno menjaju gameplay i daju neku prednost u late game-u ako prezive.

Ali da ne tupimo vise ovde, ako imas pitanja, zadji u R6 topic.
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?328439-Rainbow-Six-Siege/page16
 
Poslednja izmena:
Jel neophodna komunikacija preko mic-a toliko, to bi mi bio dealbreaker..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Nadam se da će usporiti kretnju i da će gunplay biti izazovniji. Takođe dizajn mapa mora da se menja, ovo iz BF1 nije to to. Nema više onih manjih bitki na zastavicama gde se obično mlate po jedan squad, sada uglavnom ceo tim ide kao horda zergova od zastavice do zastavice. Niko ne brani ništa. Jedina mapa koja donekle podseća na BF3/4 je Albion.
 
Poslednja izmena:
Bas tako. Previše je casual bf1.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jel neophodna komunikacija preko mic-a toliko, to bi mi bio dealbreaker..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Tim koji koristi voice chat ce imati veliku prednost ali nije nemoguce igrati. Mozes ukljuciti voice chat i slusati ako neko u tvom timu koristi majk.
 
Battlefield V, hmm...

Ajde da se igram Serloka, sa jedne strane imamo nastavak numeracije sto bi moglo da ide u prilog modern shooter-a ali sa druge strane ovo je prvi put da su brojevi napisani rimskim, V - Victory, sto bi islo u prilog WW2.
 
V - victory, WW2.. predobro :)

Pre ce ici u prilog Vietnam, a nadam se da gresim. Ubio bi za modern BF opet.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
BF2, BF 2142, BC1, BC2, P4F, BF3, BF4, HL... sve su moderni. Meni ne igra ulogu radnja u koju je smjestena igra ali ne znam sta ti znaci "opet". Uzmi BF4 i igraj. Ja poenkad upalim BF3 i na DLC mapama bude odlicnih partija. BC2 isto i danas, kick ass!
 
Novo je novo, kao kola :D Mogu i to da uradim al bi voleo i novi da vidim. Moderno vreme je jedino uz sta mogu da se uzivim u mp-u..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Meni je svejedno, možda bih malkice više voleo modern shooter ali samo kada bi iskulirali sa gedžetima. Mada, kao što već rekoh ovde, ako zadrže mehaniku iz BF1 džabe im sve.
 
Što reče jedan Bf4+Bf1=Bf5 :d
Barem da znamo na čemu smo.
 
Sta sa konjima cemo ratovati, i sporim puskama :D
 
Mislim da do toga nece doci,mada to je danas postalo sve komercijala.Meni je i vise nego dosadilo moderno ratovanje u zadnjih 10 godina nista drugo nisu ni pravili.Hvala bogu pa ko zeli moderno ratovanje ima brdo igara bar danas je sve u tom fazonu,a svemirske puske i te gluposti meni nisu interesantne
jos kad vidim da igraci lete dok pucaju nije mi dobro.
Uglavnom meni je sve i jedan BF bio odlican.A najvise mi je legao bf1.Najvise mi je drago sto igra nije u konceptu CS-a kampuj pa onda sa jednim metkom napravis headshot i zabava je "vrhunska" ?Mozda gresim ali taj tip igara je vise za klince.Vec sam spominjao bf se igra glavom .
Ne znam za BF V. ali napravice oni sigurno nesto dobro.Pa bio Vijetnam ww2 ili nesto trece sigurno cu je uzeti.
 
 
Poslednja izmena:
jedino vredi uzeto kad objave battlefield V revolution na popoustu,ovo je klasican reskin bf1
 
e1xayXv.jpg



WWII kako mi se cini :)

Daj bože da je WWII.....nema jene poštene WWII pucačine već par godina,a MP već 10 i kusur

Po skrinu reko bi Angleži vs Third Reich


Editet by Me,Haug:Da se nadovežem na post,a i da obevestim istomišljenike o igrama koje dolaze na temu WWII,MP

https://www.hellletloose.com/

http://postscriptumgame.com/ https://store.steampowered.com/app/736220/Post_Scriptum/

https://enlisted.net/en/#!/

Ako zna neko još za koju neka javi
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno