Šta je novo?

Battlefield V

Uzmi bf4, tu nema greške ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sto se tice BF V ja sam uninstall, fino i SSD prodisao za druge igre i srecan :)
 
Pratio sam ja zauzece tokom instalacije i od 110GB praznog prostora, u jednom trenu je bilo samo 20GB.
 
1 i 5 kao da su radila potpuno dva razlicita tima. Prica se da je BC3 bio u produkciji prije nego sto su poceli raditi na BF5. Da je petica filler kao Hardline.

Doslovno BFV ostavlja takav dojam. Will see za 6-7 mjeseci.
 
Mnogo ste mi pomogli jer sam bio u nedoumici da uzmem BF5, malo sam se ložio gledajući razne klipove, a prošao SP i nije loša ima dobrih i loših strana. Igram MP BF1 pa reko da promenim malo .
 
Mnogo ste mi pomogli jer sam bio u nedoumici da uzmem BF5, malo sam se ložio gledajući razne klipove, a prošao SP i nije loša ima dobrih i loših strana. Igram MP BF1 pa reko da promenim malo .

drz' se ti bf1..... :)
ja imam i bf1 i nf4 i bf5 i rising storm 1 i 2, ali uvek se vracam na BF1, nekako mi je ipak najbolji..... pogotovu sto sam se opet vratio nisanskim varijantama, igram sa martini henry samo, i to bez snajpa, samo na nisan i musicu, mnogo dobar filing.....
 
Kada bi moglo nekako rising storm 2 da se smesti u bf1 okruzenje i grafiku, to bi bila odlicna kombinacija.
Je l postoje hard core serveri na bf 1 kad smo vec kod toga [emoji2]
 
Mislim da ne postoje, barem ja to nikad nisam video.
 
image.png
 
Verovatno ima i EU.
Kada je tek izasla igra ja sam igrao na nekim serverima ali nisu bili popularni te sam mislio da je do sada zamrelo. Hvala na ssu.
 
To su zapravo CUSTOM serveri koji su podesili pravila kao HC mod. Samo potrazi HARDCORE u imenu pa probaj da li ti odgovaraju. Damage je veci, nema super heroja, mini-mape i jos par HUD pomagala. Mozes pročitati u pravilima servera.
 
Ima dosta slicnih igara kao sto je: Red Orchestra 2, Rising Storm 2 (7,58€ koji je bio free par dana), SQUAD, Insurgency: Sandstorm, Post Scriptum, Verdun itd itd. "Niko" ih ne igra.

Ne znam zasto ne igrate neku od navedenih. RS 2 je odlicna. RO2 i dalje kick ass. Zna biti 1$.

spomenuo si ovde igru Verdun, gledam na YT jako dobro mi izgleda, imas li iskustva sa njom?
 
Ja sam je igrao davno kada je izasla iz EA i bila je odlicna. Samo evo gledam, broj igraca je znacajno opao. Nekada je znalo biti par hiljada ako se dobro sjecam. Brutalna igra ali je stvarno nisam dugo igrao jer mi je bila na drugom steam acc. Pogledaj ovaj klip, mozda ti pomogne: https://www.youtube.com/watch?v=-Fej0xAmyko
 
na steamu pise win8 i win10, nije valjda da ne radi na win7?
 
Stvarno ne znam.
 
malo izguglah, radi na win7, nego, ima li gde jeftinije nego na steamu, tamo je nesto oko 17,50e base game....
 
Ima na g2play oko 5€. Ne znam da li je malo 230 igraca.
 
Neigraju Verdun,već Tannenberg,nastavak Verduna,priveri tamo koliko ih ima


70 u Tannenbergu,250 u Verdun....puno igrača :p
 
Poslednja izmena:
udjoh u igru posle vise od mesec dana, opet morao da cistim ssd da bi update mogao da se skine. ima nova mapa underground (metro), i u njoj mi prilicno brljavi igra, ali samo u njoj, mi se desava da gpu load pada na 55-60%, a cpu load ide i na 75%, i onda se fps ubrljavi na 50-55fps..... jos nekom na toj mapi samo?
 
Mapa nije optimizirana. Svi imaju probleme sa performansama. Vjerovatno ce srediti.
 
Instalira ja opet ovo zbog metroa. Nije losa mapa i nije bas tolika klanica ko metro iz bf3 i bf4. Ima vise lejnova i bitka se cesce odvija u sekcijama van podzemlja nego sto je to bilo u bf3 bf4. Reko ajde kad sam vec tu da probam squad conquest pa i nove mape. I moram reci da je mod bas zabavan a nove mape prelepe.
 
udjoh u igru posle vise od mesec dana, opet morao da cistim ssd da bi update mogao da se skine. ima nova mapa underground (metro), i u njoj mi prilicno brljavi igra, ali samo u njoj, mi se desava da gpu load pada na 55-60%, a cpu load ide i na 75%, i onda se fps ubrljavi na 50-55fps..... jos nekom na toj mapi samo?

Čudna stvar, vidim na netu da je mnogima, kao i meni, Metro pravio takve probleme u prvih nekoliko partija, dok nakon toga radi savršeno glatko. Kao da je igra radila neki cache nove mape :trust:
 
ja sa 3770k na 4.6ghz i rx 570, 1920x1080 sve na low opadaju i do 40fps, average oko 70-80...veoma lose optimizirana igra...jel ima neko dobar user.cfg da izvucem jos koji fps
 
ja sa 3770k na 4.6ghz i rx 570, 1920x1080 sve na low opadaju i do 40fps, average oko 70-80...veoma lose optimizirana igra...jel ima neko dobar user.cfg da izvucem jos koji fps

Igra trazi moderan CPU i dosta rama. 8GB je premalo. Probaj ovaj config:

GameTime.Maxvariablefps 600
PerfOverlay.DrawFps 1
PostProcess.DofMethod 0
PostProcess.DynamicAOEnable 0
PostProcess.DynamicAOMethod 0
Render.VSyncFlashTestEnable 0
WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 1
WorldRender.LightTileCsPathEnable 0
WorldRender.PlanarReflectionEnable 0
RenderDevice.Dx11Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1RuntimeEnable 0
RenderDevice.DxDiagDriverDectectionEnable 0
RenderDevice.VSyncEnable 0
RenderDevice.RenderAheadLimit 0
RenderDevice.StereoConvergenceScale 0
RenderDevice.StereoSeparationScale 0
RenderDevice.StereoSoldierZoomConvergenceScale 0
 
evo mislim se dal da uzmem 9600k i 16gb ddr4 samo zbog BF V al previse je doplate...Hvala Glenn na brzom odzivu, slucajno da nije to Jika user cfg? LightTileCsPathEnable 0 kad je nula ekran je crn kod amd grafickih, mislim da kod nvidije nema tog problema, RenderDevice.RenderAheadLimit 0 kad je nula igra uzima default vrednost 3 gde je input lag ogroman jedva se nisani....future frame rendering ON i renderaheadlimit 2 je najbolji balans izmedju fps i input lag...
 
Sinoć sam probao ovu novu mapu, neigrivo koliko štuca. Nakon 5 minuta mučenja ugasim.
 
3770k je ~ pa 4770k. Ja nemam problema sa 4770k po pitanju procesora. Pad FPS-a u eksplozijama i sl je uglavnom do RX570 koja sama svakako odrzi 60+ ali kako ko sta voli. Ram ti definitivno treba jos 8gb.

Pre bih rekao da je (kao i uvek) do drajvera. Ja se igram na 18.11.2 da zaobidjem sve probleme, performanse do 15-25% u novijim igrama pocevsi od prosle nove godine izuzev Ghost Recona (Breakpoint) koji ima ~50% performansi na novije drajvere.

*mjau**mjau**mjau*a ko papagaj ponavljam svuda da je problem uglavnom u drajverima ali ljudi hejtaju jer novije je aktuelno (zato su poceli da blokiraju gameplay ako nemas nove drajvere, slucaj sa poslednjom betom iz CoD-a).
 
Nazad
Vrh Dno