Šta je novo?

Battlefield V

Igrao danas oko 2h,uglavnom Grand Operations.

Izgleda da konačno mogu da držim Ray Tracing uključen. Na high detaljima, 3440x1440 rezolucija, nijednom nije bilo neprijatnih frame drop-ova.

Nevezano za to, jesu to konačno uslišili naše molbe da ne mora da se čeka 10s nakon pogibije da se oživi?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Igram "narodnu" verziju
Igra je počela da se koči na ovoj mapi 2019-02-17 (2).jpg
Kako opalim metak 2019-02-17 (3).jpg igra se ukoči i posle par sekundi isključi se igra skroz.
Da li je do igre ili do hardvera??
Slično se desi i sa Shadow of the Tomb Raider. Sa drugim igrama je ok
 
Original ima iste probleme. Probaj DX11 ako je na 12.
 
Previe ljudi ima probleme s najrazlicitijem hw-om. Game related je, sve ostalo obicno sljaka, samo BFV pun problema.
Zao mi je sto sam ga ikad kupovao i sto sam pogazio svoju rec.

Tapatalk from Poco loco
 
Danas nemoguce za igru. Secka, fps pada, zvuk secka... Katastrofa.
 
I na konzolama ima tih problema posle ovog patcha, onaj strobing efekat pri respawnu ozbiljno moze da izazove epilepsiju.

I ono sto je najgore, AA je i dalje totalno useless na breakthrough mapama, kada ima dobrih pilota partija je totalni uzas pogotovo na Hamadi.

Sto se tice coop dodatka, nista specijalno ali na tezem nivou i sa manjim brojem ljudi moze da bude zesci izazov.
 
Neka oni imaju AA na modovima gdje nema aviona.
 
Znači ovako,juče ma dva puta u sred partije vrati u lobi,kaže problem sa mojom konekcijom...ajd ok

Ali,posle toga,u jenoj partiji,na sred nje,resetuje mi se pc....e ovo me već počinje brinut,dali su drajveri ili brljavi karta sama,neznam

Ima neko slični problem??

Posle ovog zadnjeg updejta,sami problemi

BTW,Stug-a još uvek nemam u garaži,čitam na njihovom forumu,nisam jedini

stug IV.jpg
 
Igram ovi Tides,G.Operation Pancerstorm,nočna,odlična
 
Danas niti jedan dc,niti jedan reset pc,sve ok

BTW,naigrao sam se sa tenkovima za cilu godinu :p
 
ja imam neko cudno zujanje u pozadini zvuka i to samo na bf5, ni u jednoj drugoj igri nemam, intenzitet zujanja se menja sa promenama na ekranu, a nekad i nestane na nekoliko sekundi.... to se desava od kad sam sklopio novi komp, na onom proslom nisam imao, sve sem grafike su nove komponente, ali desavalo se i na gtx 1060 a i sada na 1070, pa kontam da nema veze sa grafom....
ima li ko ideju sta to moze biti?

e da, probao sam da snimim preko GF exp, i na snimku se uopste ne cuje to zujanje
 
Poslednja izmena:
evo sad probao, ubacio BT usb zvucnu, zvuk igre ide preko BT sluski, i u igri se ne cuje zujanje, ali taj nesnosni zvuk se preko pojacala cuje nevezano sto koristim BT sluske za igru, cak i kada je utisano pojacalo, i cuje se cak i kada prebacim selector na tuner, tape, phono, ne samo na aux za komp......, znaci, to imam samo u bf5, ni u jednoj drugoj igri.....

evo kratak snimak na YT sta se desava:

https://www.youtube.com/watch?v=BjMqTZXyfP8
 
Ne pratim mnogo BF vijesti pa mi nije jasno, u cemu je fol da vracaju RUSH mod na ograniceno vrijeme ?
 
Ja sam uvatio istu informaciju. Cak sam cuo i da ce taj rush biti 64 igraca. Ne igram vec fino igru. Cekam taj firestorm. Pri kraju smo februara, trebali bi lagano neku informaciju da puste u etar.
 
Ne pratim mnogo BF vijesti pa mi nije jasno, u cemu je fol da vracaju RUSH mod na ograniceno vrijeme ?

Pa isti djavo kao sa Squad Conquest.Pustaju neko vreme da vide koliko ce da bude popularano.Verovatno ce da puste i neke assigmente uoci istog Moda.Generalno ograniceno je vremenom, da sebi nebi pravili haos.I main igru ne mogu da zakrpe na vreme pa im ne treba jos posla.Jedini razlog zbog kog "vracaju" Rush jer je bio jako popularan u BF1 navodno.
 
BF5 ima problem sa manjkom sadrzaja. I ovo sto ubacuju je jako lose. Co-op i slicno. A na sve to sadrzaj koji ubacuju ga limitiraju. Neko u EA mora da je mazohista.
 
Izasao je neki update. Oko 700-800MB. Ako u toku dana ne bude jos neki patch.
 
Evo firestorma/malo "gameplay"-a.





Meh... iz supljeg u prazno.
 
Poslednja izmena:
Opa,a bio si najglasniji u odbrani BF5 od hejtera :p
 
Sacuvaj me Boze za ovaj rush mode, koja splacina :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Opa,a bio si najglasniji u odbrani BF5 od hejtera :p
Hehehe i dalje stojim iza toga da je ovaj deo dobar i da mi je lego :) E sad to sto sam se ja zasitio bfa uopste to je druga stvar. Bf 4 sam obrisao pre mesec dana jer mi je skupljao prasinu nekih 2 meseca. Pre 3 dana reko aj da instaliram hardline da vidim kakvo je stanje, fino sam se zabavio 2,3h ali vise ga nisam palio :D
 
Kako nesto na hardu moze da skuplja prasinu?
 
^Zauzima prostor.
 
To je vec logicnije.
 
Nazad
Vrh Dno