Šta je novo?

Battlefield V

Cudi me da su ovoliko uspeli da za*eru. Pa Bf3 koji je ozbiljan upgrade u odnosu na Bad Company 2 po pitanju enginea i svega, je daleko manje bagova imao nego ovo, a ova V mu dodje reskin od BF1..
 
Cudi me da su ovoliko uspeli da za*eru. Pa Bf3 koji je ozbiljan upgrade u odnosu na Bad Company 2 po pitanju enginea i svega, je daleko manje bagova imao nego ovo, a ova V mu dodje reskin od BF1..

Ja sam BF3 branio do kosti jer tada nije bilo izbora, ali je BF3 na staru bio krš. Ne znam koliko se sjecas. Prvenstveno iz razloga sto su, kako sam gore napisao, igru pečovali samo onda kada bi DLC izlazio jer je na konzolama pečovanje skupo a nisu htjeli da razdvajaju komjuniti izmedju PC-a i konzola.

Sve sto syebu poprave tek za tri mjeseca. Da ne kazem koliko je bilo čitera jer je igra bila šuplja. Gdje su propadanja kroz mape i teksture. Nemogucnost preskakanja ograde. Kada preskaces balkon na karkandu, igrac misli da skace iz aviona i razbije se od "nesto" u zraku.

Ja se ne mogu sjetiti igre u kojoj si mogao više da gličaš kao u BF3. Postojali su youtube kanali koji su na dnevnoj bazi otkrivali nove gličeve, penjanje na zgradu gdje nisi trebao. Popnes se na metro i trollas ljude sa C4 kroiz teksture. Od samog starta su se ljudi penjali na MAV-u i vozili se na mjesto gdje nisi trebao. DICE kao "Popravi" a oni podju radiit isto samo prone preko MAV-a. Kada je tek igra izasla, kada MAV prodje kroz igraca, ubije ga ali MAV ne eksplodira. Na bazaru ili metrou prodjes kroz 20 ljudi.

Sjeti se da su na MAS26 fragove greskom zamjenili metcima pa ispalis desetak metaka odjednom koji prave 30dmg: https://www.youtube.com/watch?v=7etkyKnp3NE

Morali smo trpiti taj exploat tri mejseca.

Trebala im je dobra godina dana, ako ne i vise.
 
Poslednja izmena:
Potpuno si u pravu, BF3 je bio odličan ali su bagovi bili ubitačni u prvo vreme (više meseci)
 
Ja sam BF3 branio do kosti jer tada nije bilo izbora, ali je BF3 na staru bio krš. Ne znam koliko se sjecas. Prvenstveno iz razloga sto su, kako sam gore napisao, igru pečovali samo onda kada bi DLC izlazio jer je na konzolama pečovanje skupo a nisu htjeli da razdvajaju komjuniti izmedju PC-a i konzola.

Sve sto syebu poprave tek za tri mjeseca. Da ne kazem koliko je bilo čitera jer je igra bila šuplja. Gdje su propadanja kroz mape i teksture. Nemogucnost preskakanja ograde. Kada preskaces balkon na karkandu, igrac misli da skace iz aviona i razbije se od "nesto" u zraku.

Ja se ne mogu sjetiti igre u kojoj si mogao više da gličaš kao u BF3. Postojali su youtube kanali koji su na dnevnoj bazi otkrivali nove gličeve, penjanje na zgradu gdje nisi trebao. Popnes se na metro i trollas ljude sa C4 kroiz teksture. Od samog starta su se ljudi penjali na MAV-u i vozili se na mjesto gdje nisi trebao. DICE kao "Popravi" a oni podju radiit isto samo prone preko MAV-a. Kada je tek igra izasla, kada MAV prodje kroz igraca, ubije ga ali MAV ne eksplodira. Na bazaru ili metrou prodjes kroz 20 ljudi.

Sjeti se da su na MAS26 fragove greskom zamjenili metcima pa ispalis desetak metaka odjednom koji prave 30dmg: https://www.youtube.com/watch?v=7etkyKnp3NE

Morali smo trpiti taj exploat tri mejseca.

Trebala im je dobra godina dana, ako ne i vise.

A jeste , u pravu si. Secam se i onih vojnika sa izduzenim vratovima :D Bilo je smesnih bagova i svacega
 
a jel neko primetio neki sitan detalj, neko cudno poskakivanje leseva, kad ostanu ono neko vreme da leze, pa imaju neke cudne tikove i odskakuju i bacakaju se po tlu? :D :D :D
Jel moze neko da ne primeti tako nesto?
Ubijes coveka na mapi i on se trza sve vreme a pola mog tima prlji po lesu i cudi se kako ga ne pogadja. Istresu po 2 okvira u proseku :d

Tapatalk from Poco loco
 
Ja ne znam gde vi dozivljavate te silne bagove...ja za sada doziveh par vizuelnih bagova i to je to. Mehanicki je za sada sve na mestu. Jednom mi se samo dogodilo da je pred kraj partije nestalo tacaka za sponovanje i niko iz tima nije mogao da se sponuje. A igra zvanicno sutra izlazi.
 
Snake1989
Joj to sam zaboravio.

VioletBoringEquestrian-max-1mb.gif


A taj fičr su teatralno vratili u hardlineu.

A sto se cimanja leševa tice. Ja mislim da to nije bug vec da je to ono kada zoves MEDIC-a u pomoc pa se vrtis 360.
 
Ja ne znam sta si ti igrao do sada kad ne primecujes da se igra raspada od bagova? Igrao ja frontlines gde vreme stoji na 00:00 i ne zavrsava se pola sata a muzika i dalje lozi, ljudi igraju bez ikakve svrhe, napucavaju se u prazno. Brdo bagova ima, puca igra bez razloga, zakoci skroz. Od bete apsolutno nista nisu popravili. Zali Boze para datih na ovo.

Tapatalk from Poco loco
 
Kresove i slicne stvari nisam iskusio za sada. Samo par nekih bagova i to je to.
 
A sto se cimanja leševa tice. Ja mislim da to nije bug vec da je to ono kada zoves MEDIC-a u pomoc pa se vrtis 360. <---- nije kad zovu medic-a, zapomazu sa rukom u vazduh, ovi sa tikovima su izgleda na prelazu u zagrobni zivot, pa onaj svetlosni tunel dok ne prodju, nesto se trzaju i bacakaju..... :D :D :D
 
Nema šanse da ti radi na RX570......meni jedva izbaci 60fpsa na RX470 :p
 
Bagova ima.Ragdoll tj lesevi imaju epi-napad.Ne moze da se spawnuje na gunner sediste u avionu 70% vremena.Koraci tj zvuk istih nedge se cuje negde se ne cuje.Neke puske(snajperi uglavnom) i neke medic puske glave na reloadu.Tj animacija reloada ne postoji nego kao da se metak zaglavio.Treci dan Operacija /frontlines kao sto rece Kurajber glavi s vremena na vreme na 00:00 pa partija ne moze da se zavrsi.Bombe u day 1 operacijama OPET propadaju kroz zemlju/ne mogu da se pokupe i ako su to "patchovali".Popravljeno je ali se opet pojavljuje.Ne postoji dodavanje novih assigmenta u toku igre ako se zavrsi neki.Ne postoji menjanje specijalizacije na oruzju u toku partije.Ne pamti podesavanja set-upa oruzja ako ga slucajno promenis u igri, pa kad izadjes u Main menu-iju nekad vraca na stari set up.Ako se desi D/C sa servera i ako ste zavrsili neki assigment i dobili nagradu posle restarta igre nekad je assigment resetovan.TTD nije strasan kao u beti ali se desava da padnete mrtvi uz osecaj da ste pali od jednog metka.KE7(support) je laser kad se dodaju specijalizacije.MG34 takodje.Na Hamada-i su tenkovi skoro necujni.Fjord mapa i prisustvo Bombera - bespotrebno/ljudi abuse-uju.Bacanje malog poucha kod supporta nekad je nemoguce.Crash to desktop - no reason. Itd itd. Daleko od sredjene igre i ja se napucavam al pratim sta se desava po mapi...Ko zna sta jos ima pored ovoga prijavljeno a da nisam sam primetio :) Sledeci patch dolazi 4. Dec sa prvim delom Tides of War-a. Do tad mozemo da placemo...
 
Poslednja izmena:
Ima gomila bagova u igri, ali zar niste navikli na to već od Battlefield-a do sad? Meni više smeta to što je nekako prazan, ali mi je zanimljiviji od BF1 definitivno... Pokušao sam da sumiram utiske u videu:
 
Poslednja izmena:
Bagova ima.Ragdoll tj lesevi imaju epi-napad.Ne moze da se spawnuje na gunner sediste u avionu 70% vremena.Koraci tj zvuk istih nedge se cuje negde se ne cuje.Neke puske(snajperi uglavnom) i neke medic puske glave na reloadu.Tj animacija reloada ne postoji nego kao da se metak zaglavio.Treci dan Operacija /frontlines kao sto rece Kurajber glavi s vremena na vreme na 00:00 pa partija ne moze da se zavrsi.Bombe u day 1 operacijama OPET propadaju kroz zemlju/ne mogu da se pokupe i ako su to "patchovali".Popravljeno je ali se opet pojavljuje.Ne postoji dodavanje novih assigmenta u toku igre ako se zavrsi neki.Ne postoji menjanje specijalizacije na oruzju u toku partije.Ne pamti podesavanja set-upa oruzja ako ga slucajno promenis u igri, pa kad izadjes u Main menu-iju nekad vraca na stari set up.Ako se desi D/C sa servera i ako ste zavrsili neki assigment i dobili nagradu posle restarta igre nekad je assigment resetovan.TTD nije strasan kao u beti ali se desava da padnete mrtvi uz osecaj da ste pali od jednog metka.KE7(support) je laser kad se dodaju specijalizacije.MG34 takodje.Na Hamada-i su tenkovi skoro necujni.Fjord mapa i prisustvo Bombera - bespotrebno/ljudi abuse-uju.Bacanje malog poucha kod supporta nekad je nemoguce.Crash to desktop - no reason. Itd itd. Daleko od sredjene igre i ja se napucavam al pratim sta se desava po mapi...Ko zna sta jos ima pored ovoga prijavljeno a da nisam sam primetio :) Sledeci patch dolazi 4. Dec sa prvim delom Tides of War-a. Do tad mozemo da placemo...
Osim to za spawn na avionu sve sam bagove prosao i doziveo za 4-5h igranja. Uzas!
Otkazao wam bio igru, ne kupujem do daljeg.

Tapatalk from Poco loco
 
Nem pojma,meni dobra,al dosadio ovaj breaktrought??...non stop samo to,i taman se zagrijem partija završi :p

Al da sam nob jesam,barem dok ne naučim mape,inače se samo štekam neđe po ćoškovima :p

Problem imam u lobiju da izaberem,nadogradim puškicu,pa u igri da nađem squad

Sad zadnju,ostao sam sam,valjda sam igrao sebično :p pa me napustili,i nisam našao butun za ući u squad

sa uičavanjem neprijatelja je malko manji problem nek u beti,i u beti mi se čini da je to sve išlo brže,i sama partija,samo nišanjenje,trčanje i sve.....ovđek se sve nešta vuče a partije kratke
 
pola od tih bagova nisam doziveo
igra radi fluidno, ne puca i ne koci

primetno je manje snajperisanja nego ranije, sto je vrhunska stvar (ili je to dok svi ne skontaju gde se najbolje steka)
odlicna je fora sa manjkom municije na spawnu, menja pristup porpilicno
recoil je pravi

treba da se pegla kao i svaki bf

jedino nema tog epik osecaja da jurcas u vozilu na point, nekako su tenkovi u ww2 sporiji od tenkova iz ww1 (bf1) :D
 
definitivno su nesto cackali po igri, jer od danas imam odprilike 20 FPS vise na potpuno istim podesavanjima i igra mnogo glatko radi...... nisam jedini koji to konstatovao na mapama, vise njih je isto komentarisalo kako imaju viska fps danas....i vidim da su uveli klasican TDM......

Battlefield V Screenshot 2018.11.21 - 00.36.10.25.jpg

tuku frejmovi samo tako :D
 
Poslednja izmena:
45e na Instant Gaming. Moram prvo komp kupit pa mi se ne zuri al' kontam da uzmem ovo posto moguce da nece biti bolji deal u narednih 15-tak dana? Jedino oko bozica mozda nesto bude al' pitanje koliki discount.
 
Jel ima neko problem sa preskakanjem prepreka? Meni je jump na numercko 0 i recimo kada sam u vodi na Roterdamu i treba da izadjem na ulicu u svakom BF je samo pritisnes jump i imas animaciju kako preskace. Ovde nista moram na merdevine. Isto sa drugim objektima, ne mogu zidic da se prebacim preko njega normalno, jedino ako je dovoljno nizak bukvalno ga preskocim. BF1 sve normalno radi. Glupa stvar ali jako iritira.
 
Uvek će bit takih popusta,a i ako nebude,barem meni zasad igra vredi svaki cent

Juče zadnja partija breaktrought,najzad sam se naigrao :p

Hamada 40 minuta,ludnica

mi gusta BfV
 
@bahamud, a gde nestade posle dve partije? ja sam ostao jos jedno sat i po, bilo je dobro :)
 
Jel ima neko problem sa preskakanjem prepreka? Meni je jump na numercko 0 i recimo kada sam u vodi na Roterdamu i treba da izadjem na ulicu u svakom BF je samo pritisnes jump i imas animaciju kako preskace. Ovde nista moram na merdevine. Isto sa drugim objektima, ne mogu zidic da se prebacim preko njega normalno, jedino ako je dovoljno nizak bukvalno ga preskocim. BF1 sve normalno radi. Glupa stvar ali jako iritira.

Pusti Shift tj dugme za trcanje.Bagovalo je to i u BF1 dok nisu sredili.Pa su sredili 50/50 negde hoce negde nece.Samo pusti dugme za trcanje i sve je ok :)
 
Nije to nego su ladno razdvojili komandu da preskocis nesto i jump sto je u BF1 bilo jedno te isto. Sada ovde imas "vault" sto je da kao sam preskocis prepreku i obican jump. Neverovatno da je nekome u programerskom timu palo na pamet da je to dobra ideja. Samo sam stavio da su mi oba isto dugme tj num 0 i radi. Ali promeniti tako nesto bez razloga je nebuloza potpuna.
 
@bahamud, a gde nestade posle dve partije? ja sam ostao jos jedno sat i po, bilo je dobro :)

Ma ne volim to napucavanje ala CSGO,par ljudi i piju piju

Nestignem se niti dobro zaštekat i već mrtav,mada ona druga aeorodrom je bila dosta solidna....ona snežna u planine,nikaka,tri prolaza i to je to :p
 
Igram kao assault klasa i sta je ovo sa oruzjem? Imam samo 3 puske, jednu onu semi automat dok su one dve M1 i jos neka sto joj ne znam tacno ime.. mislim da sam neki 7lvl
Da li to svaka klasa ima tako malo oruzja na pocetku?
 
posle će biti više....nadam se,ovag prvi matroljez ima premalo metaka,nikakav nije :p
 
Hardline 2...
 
Nazad
Vrh Dno