Šta je novo?

Battlefield V

b0qw7fudnv421.jpg


https://www.reddit.com/r/Battlefiel...efield_v_letter_to_the_community_ttk_changes/

Bogami, svi su ih fino opeglali ali nisam očekivao da ovako brzo pokleknu. Sviđa mi se što priznaju da je zapravo problem u TTD. Još da ga reše...
 
Zanimljivo je kako se bore za nove igrace a ne za stare koji su nestali za vrijeme i poslije BF3. Kako Squad developeri kazu: Ne oni koji su se udaljili od battlefielda vec oni od kojih se udaljio battlefield.

Dok Acti radi na svemu samo da zadrzi starfe igrace i obara rekorde u prodaji, pohlepni EA da je kako da jednom guzi.com sjedne na dviej stolice. I na kraju gube i stare i nove igrace.

Drago mi je da su vratili na staro ali je jezivo kako pojma nemaju sta zele niti gdje udaraju. Ovaj battlefield je i za snowflakes i za stare igrace. I za hardcore i COD igrace, i PUBG pa i fortnite igrace. I onda dobiejs nesto sto nije ni za jednu grupu igraca.

yeahif-you-could-just-pick-one-thatd-be-great.jpg
 
Pa sto bezobrazluk? :) A i da si citao, znao bi da treba poslednji driver :p

Zato sto sa starijim drajverima imas bolje performanse u nekim igricama, dok je od 400 pa na dalje par igrica bas osakaceno za 10-u seriju kartica. U nekim slucajevima do 10fps, mozda malo i preko.

Temu bas i nisam pratio, a ovo jos nisam doziveo da ti treba latest driver da bi mogao igricu da startas. Na 391 sam bio jer sve od 392 do 400 mi je pravilo bsod-ove, a od 400 do 411 mislim, mi je sve u windowsu stekalo a i u nekim igricama bogami.. Sa ovim zadnjim drajverom izgleda da je fixano sve. Konacno.
 
@Dr.Mare e odlicno. Evo bas veceras mi se igralo ali nisam hteo zbog tog novog ttk-a.
 
Probao sinoc na brzinu singleplayer kampanju, grafika i bez RTX-a izgleda fantasticno :)
 
igrao sinoc oko 3 sata, malo conquest, malo TDM, sta ja znam, sad mi se cini kao da je OK, pogotovo sa MK revolverom :D i M1A1 Carbine. posle sam presao na sniper i Gewehr 95
 
gledam na YT neki lik strimuje bf5 sa ps4, i koristi ribeyrolles masinku, kaze novi patch, se skine, i nalazi se masinka u armory, for free...... jel neko probao vec to? na poslu sam, dok ne stignem kuci neznam nista o tome....
 
Ima i na PC. Početni stats kao 44-ka. Deluje da će biti odlična posle upgradea. I u bf1 je bila među boljima za assault, pa je malo dosadila...
 
Jel se nekome desava, da granata, ispaljena sa onog minobacaca, samo prodje kroz tenk, nista se ne desi?

Prvih par puta sam mislio, da sam promasio, mada mi je bilo cudno, sada vidm da uopste ne registruje nekada pogodak.
 
Svaki dan bar po jednom,i ja sam prvo mislilo da promasujem.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
ima tu raznih bisera, uletim u neku guzvu na devastation mapi juce, na deset metara odokativno od mene, dvojicu spucam sa po jednim metkom iz revolver MK VI, potom treci mi iskoci ispred nosa, ispucam sve iz burica 6 komada, a ono ko da su prosli kroz njega, njemu nista, on zvizne jedan metak iz M1911 i usmrti me....... doslo mi da polomim tastaturu majke mi :D
 
fortnite mod

000000001.jpg
 
RTX OFF :d
 
Koliko je dobra vidljivost vojnika ovo uopšte ne deluje kao loša solucija.
 
Koje gluposti ljudi rade pa to je strasno.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja koliko vidim ovo je onaj cfg fajl kao sto je bio u BF1. Ultra-low. Jedina mana je input lag, kao da igras na televizoru od pre 30godina.Drugi problem je sto se neke teksture ne vide, pa kad pucas pucas u nevidljivi zid.

Zato ovo nije bilo popularno ni za BF1.

Ima negdje na streamu gdje podesava nvidia inspector propfil. Sa druge strane on puca kroz neke grmove i travu koja se kod njega ne iscrtava ali se vidi efekat kada prolaze metci.
 
ma hebes ti to, il cu da igram igru kako je graficki zamisljena, il je necu ni igrati.....
 
Niko nas ne tera da igramo ovako ogoljeno ali kad krene da me ubija neko koga ne vidim nikako, a on mene vidi kao medveda na sred teniskog terena, e onda nije u redu.

Koliko sam video, igra i dalje nema nikakav anti-cheat mehanizam...
 
Multiplayer ili kako se to danas zove Mazohizam s' društvom. Protiv AI-a bar znaš na čemu si, ovdi ti prodaju priču: "Git good" a oni $30 mesečno za cheat...
 
Poslednja izmena:
ja sam izgleda bolid za ribeyrolles, mene skidaju ko kako hoce sa tom puskom, ja jedva nekog da okrznem.....
a u bf1 sa njom sam bas dobar.....
gledam malo na YT, igraju sa njom, nista im ne trza kad opaljuju, ja kad pritisnem obarac, uzas koliko trza.....
 
Poslednja izmena:
ja sam izgleda bolid za ribeyrolles, mene skidaju ko kako hoce sa tom puskom, ja jedva nekog da okrznem.....
a u bf1 sa njom sam bas dobar.....
gledam malo na YT, igraju sa njom, nista im ne trza kad opaljuju, ja kad pritisnem obarac, uzas koliko trza.....

Recoil kompenzacija.
 
Nazad
Vrh Dno