Šta je novo?

Battlefield V

Da, sada je dosta bolje. So je sada vec ok. Vecino ide preko 120 ali ako vec testiras FPS, nemoj na novim mapama. Nisu optimizirane jos. Nije ni undergroud. Gledaj to recimo na Roterdamu.

Ali si sa win10 dobio osjetno bolje rezultate.
 
Probao sam proteklih par dana, i igra mi je prokuvala CPU. Ugasio mi se komp.

Ja uključim overlay sa temp senzorima kad imam šta da vidim, CPU 88 stepeni, zauzeće 98%, GPU 99%, 75 stepeni, stavim ruku iznad kućišta ono furuna.

Jeste da imam 100-130fps-a na 1440p, sve ultra, max, ali nije vredno toga. Izvadim kućište iz stola, otovorim stranicu i onda je bilo 78 stepeni.

Kad sam stavio fps cap na 60 normalizovala se temperatura i unutar stola nije išla preko 75.
 
Probao sam proteklih par dana, i igra mi je prokuvala CPU. Ugasio mi se komp.

Ja uključim overlay sa temp senzorima kad imam šta da vidim, CPU 88 stepeni, zauzeće 98%, GPU 99%, 75 stepeni, stavim ruku iznad kućišta ono furuna.

Jeste da imam 100-130fps-a na 1440p, sve ultra, max, ali nije vredno toga. Izvadim kućište iz stola, otovorim stranicu i onda je bilo 78 stepeni.

Kad sam stavio fps cap na 60 normalizovala se temperatura i unutar stola nije išla preko 75.

pa i meni su loadovovi opasni, nemam 1440p monitor, ali na ovom na 1080p su tu FPS sad oko 145, ali na CPU imam onaj LCP CC120 RGB kuler, i to sam ga cak u biosu namestio da tek na 70C ide na 100%, a na grafickoj podesim u afterburneru kuler na 65-70%..... CPU mi nije nikad presao 60C, a grafa nikad preko 70C.....
 
Ooga brate, sad kad si resio stvar, gasi te parametre u gornjem levom uglu i pocni igrati igru :p
 
Ooga vecito ima problema sa igrama i saradnjom izmedju njih i njegovog hardvera :)

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
perafilozof - Slaba ti je cirkulacija u kućištu.
 
Hvala na trudu!

Ovakva je trenutno situacija:
Top fan imam oba postavljena tako da izbacuju vazduh. (1)
Prednji ubacuje vazduh(2)
Zadnji izbacuje vazduh(3)
CPU fan izbacuje ka fanu na poziciji 3.

Dodatno sam poskidao limove za PCI-e slotove da bi više bilo prostora za kretanje vazduha.

Najveći problem je dizajn stola. Kućište je opkoljeno sa strana, odozdo, a odozgo ima samo nekih 50cm i opet ploča stola. Vruć vazduh nema dovoljno prostora za put ka plafonu.

Videću da ga stavim negde drugde, a i ovaj stoj je kupljen da dete posle ima radni, školski sto. Ja ću naručiti ili napraviti neki po kroju prostorije i lokacije gde se budem smestio.
 
Poslednja izmena:
Mislis odozgo ima 5 cm :)

Pa eto, znao si i sam sta je problem, resavaj :)
 
Nisam igrao duze i sad uzeo opet malo da probam. Jel moguce da ne mogu da menjam specijalizaciju na vozilima u igri vec moram da izadjem sa servera da bi je promenio???
 
Tako je i za vojnike.
 
Nesto mi u glavi da za oruzija mogu. Nisan mogu sigurno da menjam a mislim i specijalizaciju. Ali ovo za vozila je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina.
 
Svaki put kada izlevelujes novi nivo za specijalizaciju, moras izaci iz igre, otkljucati i vratiti se u igru.

DICE
 
Poslednja izmena:
Ma znam ali npr ako sam level 4 i hocu da resetujem i izaberem drugacije specijalizacije isto moram izaci?
 
Mislim da se specijalizacije uopste ne mogu kontrolisati u igri ali nisam dugo probavao. Znam da se mora izaci iz igre za svaki unlock.
 
posle ovog zadnjeg apdejta, izmedju mapa uvek imam ovo:

Battlefield V Screenshot 2019.12.07 - 01.04.36.39.png

jos nekom? neki lek?
 
Dobro je pa nije ovo:

image.png


Desi se nekad' kada se zavrsi partija. Mislim da je to ista poruka kao sto je bila: Lost server conection. To je do servera. Inace ko ludi nakon ovih promjena, STG44 i lewis su ostali za sad' ok.Mislim da je od pušaka sve ostalo dobilo downgrade osim recon klase. Will see sta ce biti nakon ovoga, da li ce opet biti brisanje TTK 2.0. Cisto sumnjam. Mislim da je ovo new normal.
 
Kad udjes imas lijevu i desnu opciju, izaberes lijevu i to je to, mozda se nakon toga pojavi jos jedan prozorcic da se klikne sad nisam ni siguran i sve posle toga bude normalno, odradi ui update

edit: Pricam za ovaj Glennov problem
 
Poslednja izmena:
Kad udjes imas lijevu i desnu opciju, izaberes lijevu i to je to, mozda se nakon toga pojavi jos jedan prozorcic da se klikne sad nisam ni siguran i sve posle toga bude normalno, odradi ui update

edit: Pricam za ovaj Glennov problem

ma to sam resio odmah, skontao sam da i bf5 u samoj igri trazi taj mali update, nego ovo sto nece da mi fetchuje report, me malo izludjuje......
 
Mankuzo - U pitanju je zezancija. To ode kada se uradi ponudjeni update. A ove poruke kako nece da fetchuje mnogo toga, je mislim do servera.
 
Jel moguce da company coin mogu da zaradimo samo kroz promociju ili zavrsavanje onih glupih zadataka tipa ubi 4 neprijatelja bombom. Sad sam 62 lvl i za progresiju po nivou dobijas 1500 cc, ali je potrebno 75000 xp. Ovom stopom ako imas zivot i igras par sati nedeljno otkljucaces sve za jedno pet godina. Igra napravljena za decu koja nista drugo ne rade u zivotu :(.
 
Zaista ne obracam paznju na coine, ne znam na sta da ih trosim. Evo sad gledam, lvl76, 63 hiljade cinsa stoji. To je za ovih godinu dana igranja, nesto jace od 100h. Nisam nikada ganjao te zadatke.
 
Kako na sta, pa na specijalizacije za vozila/puske. Ja sam npr lvl 62 i imam 200 coina ukupno jer sam sve istrosio na specijalizacije :). Doduse ja sam ukupno igrao nov-feb i sad poceo ponovo. Znam da je dugo vremena bio max lvl 50, ne znam da li su se tada mogli da se skupljaju coini bez da napredujes u nivou.
 
Da ali su specijalizacije od 300 do 700 coinsa, ili koliko vec. To ne kosta uopste mnogo. A po jednoj partiji dobijes oko 200. Ne mogu sad da vidim jer ne radi izvještaj nakon partije niti se svaki put dobiju coinsi, to su sad syebali u četvrtak ali se definitivno vise zaradjuje obicnim igranjem nego sto treba za specijalizacije.
 
Pazi level 4 upgrades su 1200 ili 1500, a za pacific imas 6 nivoa i cetvrti je 2000. E sad nisam siguran jel dobijas coin posle svake partije zbog xyz xp koje si skupio ili samo na promociji sa nivoa na nivoa. Ja sam skoro siguran da sam dobijao samo sa promocije nivoa, a kad zavrsim partiju sipak. Na 62 lvl imam skoro 0 coina, a sve sto sam mogao sam trosio na specijalizacije i daleko od toga da sam sve otkljucao sto sam hteo. Tipa tiga sam 5 nivo al sam siromah nemam para ni drugi nivo specijalizaciju da otkljucam. I tako neke gluposti.
 
Ne znam, ja sam evo odigrao skoro citavu partiju, nisam uletio na samom pocetku, i zaradio sam 300 coinsa:

image.png


Moze se kroz zadatke jos dosta njih dobiti. Meni se nije dalao ganjati. Sve sam zaradio kroz obicni gameplay, partije. Cak sam coinse trosio i na kupovinu oružja jer me mrzilo da ganjam njihove nelogicne zadatke da otkljucam X oružje. Jedino coinse nisam trosio na skinove. Znam samo da ih vise zaradjujem nego trosim. N ine obracam paznju na njih.
 
Nazad
Vrh Dno